Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Spot w czwartek pod stadionem od g. 18.30 (korzystajmy z tego miejsca póki policja go nie zamknie)

 

 

Tylko teraz ustwaimy się na żwirku w drugiej linii (aby nie było powtórki z Poznania)

 

Proponuję aby każdy zabrał dla siebie jakieś krzesełka turystyczne lub leżaki - ustawimy auta w koło i ustawimy krzesełka w środku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spot w czwartek pod stadionem od g. 18.30 (korzystajmy z tego miejsca póki policja go nie zamknie)

 

 

Tylko teraz ustwaimy się na żwirku w drugiej linii (aby nie było powtórki z Poznania)

 

Proponuję aby każdy zabrał dla siebie jakieś krzesełka turystyczne lub leżaki - ustawimy auta w koło i ustawimy krzesełka w środku?

 

Robimy ognisko :question:

 

Tylko teraz ustwaimy się na żwirku w drugiej linii (aby nie było powtórki z Poznania)

 

Z pierwszej linii łatwiej się ucieka :biglol: A co było w Poznaniu?

 

Biorąc pod uwagę, że jest tam dużo żwiru to z drugiej linii ucieczka będzie efektowniejsza :mrgreen: .

 

No to ja przyjadę rowerem :evil2: Tym razem bez świń (taka zmyła) :ph34r: Na pytanie "a Ty czym jeździsz?" odpowiadam już teraz Kombi Hawk NA :hi:

 

Przyjeżdżaj, również takie sprzęty są w kręgu moich zainteresowań. Trzeba znowu cztery literki na rower wrzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spot w czwartek pod stadionem od g. 18.30 (korzystajmy z tego miejsca póki policja go nie zamknie)

OK. A później POM na Hożą :yahoo:

Proponuję aby każdy zabrał dla siebie jakieś krzesełka turystyczne lub leżaki

Nie posiadam takich sprzętów :facepalm: Wymontuję z samochodu :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pierwszej linii łatwiej się ucieka

 

Tylko przed Policją, ale nie przed szalejącymi Nissanami Sunny 1,4 LX które wypadaja z toru jazdy.

 

Ayu - zamówiełś opony z kolcami w Moskiwie?

 

 

PS. Już wrzuciłem krzesełko turystyczne do bagażnika, w czwartek muszę zabrać tylko termos na lód w kostkach

Edytowane przez maciekSubru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pierwszej linii łatwiej się ucieka

 

Tylko przed Policją, ale nie przed szalejącymi Nissanami Sunny 1,4 LX które wypadaja z toru jazdy.

 

Ayu - zamówiełś opony z kolcami w Moskiwie?

 

 

PS. Już wrzuciłem krzesełko turystyczne do bagażnika, w czwartek muszę zabrać tylko termos na lód w kostkach

 

To wrzuć jeszcze jedno, bo ja takich wynalazków nie posiadam :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...