Skocz do zawartości

Cyna XI


raju

Rekomendowane odpowiedzi

Jechałem w sobotę na Pucharze w Słomczynie. W cieniu były 32 stopnie. Nie muszę chyba pisać co się działo z samochodami przy upalaniu w taki upał. Może to i lepiej, że Cyna przełożona...

 

-- Pn maja 23, 2011 8:59 am --

 

Jechałem w sobotę na Pucharze w Słomczynie. W cieniu były 32 stopnie. Nie muszę chyba pisać co się działo z samochodami przy upalaniu w taki upał. Może to i lepiej, że Cyna przełożona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 198
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pytanie raczej co dzialo sie z kierowcami w taki upal... ?

nic szczegolnego, troche mi sie czacha i rece przypalily na sloncu od tego stania w kolejkach do prob :P Nie mam klimy w aucie wiec do samego odliczania stalismy z otwartymi drzwiami, a potem te max 2min dawalo rade wytrzymac spokojnie. Stojac w kolejce do proby auto zgaszone z otwarta maska oknami i klapa po prostu przepychalismy, zeby nie odpalac :)

 

No i wielka szkoda, ze Cyny nie bedzie, bo juz udalo mi sie namowic moja dziewczyne na pilotowanie nawet, a tu lipa :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to juz nie muszę się śpieszyć z naprawami po sobotnim upalanku.

 

STIFF, jak Ci poszło w sobotę? Mi po 5 odcinkach Subarak przestał jechać, nie wytrzymał temperatury. A zapowiadało się dobre miejsce :evil:

 

-- Wt maja 24, 2011 8:53 am --

 

no to juz nie muszę się śpieszyć z naprawami po sobotnim upalanku.

 

STIFF, jak Ci poszło w sobotę? Mi po 5 odcinkach Subarak przestał jechać, nie wytrzymał temperatury. A zapowiadało się dobre miejsce :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nam też impezka padała co kawałek.. daliśmy rade przejechać 6 prób z czego dwie z awarią.. ciągle rozrywało y-pipe pod coolerem..... ale z czasów jesteśmy zadowoleni... nawet bardzo :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HubiSubi, dawaliście konkret - czasy :shock:

 

nita, słabiutko a na koniec auto też zaczęło szwankować i zdechło w drodze powrotnej. Tor jechalem na koniec i w każdym przejeździe miałem 2-3 zdławienia z braku podawanego paliwa a na koniec w Raszynie skończyla sie jazda zupełnie. Przez to tor robiłem 2-3s gorzej niż zwykle. Do tego bylem kompletnie nie wjeżdżony po prawie 3 miesiącach niejeżdżenia więc waliłem byków na maxa, złapałem 2 słupki i 2 mety przestrzeliłem i efekt tragiczny. Ale pojechałem na zupełny sponton żeby sie pobawić - o imprezie dowiedziałem sie w czwartek także nawet nie bylo czasu ogarnąć jakichś opon ani poprawić ręcznego bo ledwo łapie.

za to wyszalałem sie bod korek i byłem przezadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani zapraszam zatem do nas na gryla i zabawy w rajdowanie i trening.

Szkoda że cyny nie ma.Ja już wcześniej pisałem ze miałem rezerwacje juz 3 miechy temu i tyle.

 

zatem jesli macie ochotę przyjechać na darmowego gryla to dajcie znać w moim dziale o NMNP

bede wiedział ile kiełby zakupic :twisted:

zatem dla was specjalna cena 200pln w ramach braku cyny.

 

Vert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STIFF. czyste przejazdy były spoko..choć i tam wkradły się błędy(urwany tylny zderzak).. ale ogólnie luz.. zmieniamy flerny element który padał.. i wnosimy jeszcze dodatkowe poprawki.. i jest szansa ze ustawimy geometrie:))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nam też impezka padała co kawałek..

polecam Saxo - dotarlo do mety w jednym kawalku i to bez plyty pod silnikiem :P choc na nastepny PTS musze jakas tam przyczepic, bo moze byc slabo :P

 

Jakie Wy mieliscie numery startowe? to bym sobie czasy porownal do mojego FWD 98KM :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nr 50-- próba pierwsza i ostatnia kończona z rozerwanym y-pipem

toru nie pojechaliśmy wcale mimo że udało się naprawić auto po raz trzeci... nie wpuścili nas zwyczajnie... mimo ze "betony" trwały jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie w niedziele się nawet przeszedłem zobaczyć i .. zaczyna wyglądać to całkiem optymistycznie....:) pogoda robi swoje.... prawdopodobnie zrobie na mim jakieś testy rurakiem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zatem dla was specjalna cena 200pln w ramach braku cyny.

 

ale drogo :idea: :shock:....Cyna 150 z karetką , zgłoszeniem do PZM , pomiarem czasu , o grillu i nagrodach nie wspomnę :twisted: ....( tyle , że odwołana :roll: :mrgreen: )

bo, Panie Andrzeju, w momencie wzrostu popytu można podnieść cenę w celu zwiększenia zysku :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...