Skocz do zawartości

Nowe Subaru Impreza 2012


Robeet

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzuci ktoś tu w końcu zdjęcia Subaru :?: bo póki co, to widzę Kie, Volvo, Fokusa, światła jak Colt, zegary jak z Paska.

I ten hatch... jaki on z tyłu k*** brzydki.

 

i za coś takiego projektant kasę zebrał :roll: :roll:

Tragicznie to wygląda. Tylu młodych, zdolnych designerów, a tam siedzi zapewne jakiś ślepy Japończyk i rysuje, a drugi ślepy potwierdza te projekty. Taka nawet KIA takie ładne samochody teraz robi... Ehh... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 528
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Primi, Cichaczu

Aleście się dobrali chłopaki... :twisted:

Każda pliszka swój ogonek chwali, jasne... ale w hawk'u N/A jest tyle agresywności, co w zdechłym ratlerku... please... :twisted::twisted::twisted:

Generalnie generacja GD wyglądała jak... kompakty z tego okresu... może blob był trochę inny :wink:

 

Wracając do tematu, to odnoszę wrażenie, że FHI postanowiło zrobić to, co robi obecnie wiele koncernów, czyli upodobnić model niższej klasy do tego z wyższej...

Na razie mnie się podoba, choć decha a'la legas jakoś średnio mi pasuje. Zobaczymy w rzeczywistości, mam nadzieję, że będzie dobrze, bo w sumie lepiej to już jest :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BartZ, bla :twisted::mrgreen:

Tak jak myślałem... :twisted:

 

To co, jak Ci się widzi nowa impra? :mrgreen::P

Ble :mrgreen:

 

 

 

 

 

 

Na poważnie to o gustach się nie dyskutuje, ale mi osobiście się podoba....w porównaniu do lanosa :twisted:

Ja kupując subaru nie patrzyłem na nie z perspektywy podoba się czy się nie podoba. Dla mnie auto musi mieć to coś, czego nie widzę np. w lanosie n/a, a w sti już widzę.

Podobnie hawk n/a dla mnie ma to coś i pomimo, że jeżdżę nim już 4 lata to dalej mam przyjemność z jazdy. Inne samochody zmieniałem co 2-3 lata, a po roku od zakupu już myślałem, jakie będzie następne auto. Teraz nie mam tego problemu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, gdyby to był nowy Hyundai i30 to bym napisał, że nawet nawet.

 

Do imprezy mi to pasuje, jak...hmmm...no nie wiem, jakby dajmy na to Vasquez pod napisem Ma się Cojones wstawił sobie zdjęcie fiata sieny, koniecznie z tylnym spojlerem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wy macie problemy. Zawsze coś nie pasuje!

Moim zdaniem jak na wersje n/a wygląda bardzo dobrze, moim zdaniem łapie się na podium w Imprezach. Za hawkiem i blobem. Lanos przy nim się nie umywa!

 

Jest lepiej niż było! Teraz tylko dobre STi, rozpoczęcie produkcji tego BRZ i Subaru daje rade!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

herrkam, kup BRZ na przeczekanie. Male sportowe coupe jest podobno idealne na midlife crisis :mrgreen:

 

 

Nie wiem czy BRZ jest konieczne. Jak jestem w jakimś szacowniejszym gronie znajomych i rozmowa zaczyna dotyczyć aut, kiedy informuję, że jeżdzę buczącym niebieskim Subaru na złotych felgach towarzystwo zaczyna wymieniać wymowne spojrzenia, a szczególnie kobiety współczująco patrzą na moją żonę. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

herrkam, kup BRZ na przeczekanie. Male sportowe coupe jest podobno idealne na midlife crisis :mrgreen:

 

 

Nie wiem czy BRZ jest konieczne. Jak jestem w jakimś szacowniejszym gronie znajomych i rozmowa zaczyna dotyczyć aut, kiedy informuję, że jeżdzę buczącym niebieskim Subaru na złotych felgach towarzystwo zaczyna wymieniać wymowne spojrzenia, a szczególnie kobiety współczująco patrzą na moją żonę. :mrgreen:

 

Obracasz się w złym towarzystwie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...