Skocz do zawartości

Filmy


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli z komentarza kierownika wynika, ze popelnil jeden z dwoch podstawowych bledow, czyli zle rozlozyl mase na przyczepie :-) Drugi to za wysoka predkosc.

 

BTW, gdy to sie dzieje, nie nalezy dodawac gazu tylko delikatnie zahamowac :!:

 

Tutaj przyklad:

Jeśli ciągniesz lżejszą przyczepę niż Twoję auto to tak. Natomiast przy tej sytuacji hamowanie nic by nie pomogło.

jechałem tamtędy kilka minut po tym zdarzeniu jeszcze auto leżało. ja myślę ze jedna z przyczyn są koleiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie :lol: film byl nakręcony w Australii (tam widocznie nie ma oszołomów i betonują wszystko co się da) i jak sam widzisz ten strumyczek nie płynął naturalnym korytem ,tylko betonowym ,a skutki i szybkość przybierania wody w takim betonie widać bardzo dobrze.

EOT to nie miejsce na takie dyskusje ,masz internet to sobie poczytaj o metodach zapobiegania skutkom powodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko istnieje prawdopodobieństwo, że gdyby laweta była holowana tak jak należy, to nawet te koleiny nie wyprowadziłyby jej z równowagi.

 

co tu byl "nie tak jak nalezy"?

 

fakt, auto powinno byc troche glebiej wepchniete na lawete

ale poza tym, to po prostu shit happened

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzywaczewski kiedyś fajne zestawienie zamieszczał na temat dopuszczalnej masy, prawa jazdy itd. Sorry ale nie mam czasu teraz szukac ale generalna zasada jest chyba taka, że masa lawety plus auta na niej nie może przekracza DMC auta ciągnącego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To subaru z Kamionek to niezly potwor , ale zawias w tym aucie to chyba jakiesnieporozumienie.Do polowy tej mocy strach by bylo na tym jezdzic a co dopiero z ta moca :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że masa lawety plus auta na niej nie może przekracza DMC auta ciągnącego.

 

i uważasz, ze wybebeszone coupe + ok 150kg przyczepy bedzie ciezsze niz touring, nie mowiac o jego DMC :?:

 

Cięższe pewnie nie jest, ale moim zdaniem tu zadziałały prawa fizyki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...