Skocz do zawartości

Filmy


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

hmm impreza trochę chyba niedorozwinięta z przodu. otoczka robi wrazenie.

 

p.s. pierwsza rzecz która jednak przychodzi mi do głowy po oglądnięciu: tak Amerykanie edukują swoje dzieci. walą g.. we własne gniazdo.efekty są każdego roku w szkołach itd. ale to pominmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm koleś ogarniający Caterhama

PZDR!

jedzie ładnie... na mnie jednak wrażenie większe zrobiło to, że gość był w stanie zapamiętać przejazd tej trasy... ja zapewne nawet z dobrym pilotem zarobiłbym taryfę :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze ze nie zainwestowalem w ta gre, predkosc jakos tak dziwnie jest przedstawiona

 

od 70 km/h zapiernicza jak statek kosmiczny i tak juz do 280 wyglada podobnie

 

no fakt, prędkość jest kosmiczna, wszystko leci jak szalone, ale to przecie lubimy :cool:

jak chce mieć coś realnego to wybieram RBR :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze ze nie zainwestowalem w ta gre, predkosc jakos tak dziwnie jest przedstawiona

 

od 70 km/h zapiernicza jak statek kosmiczny i tak juz do 280 wyglada podobnie

 

no fakt, prędkość jest kosmiczna, wszystko leci jak szalone, ale to przecie lubimy :cool:

jak chce mieć coś realnego to wybieram RBR :smile:

Na AMD 64 X2 takie właśnie niespodzianki się dzieją, nawet mimo zainstalowanej łatki do procka (nie do gry). Póki miałem jeden rdzeń było ok :neutral: Następny powód to mocno dłubnięta 22b i tryb bardziej arcade (pomoc komputera włączona - i inaczej na klawiaturze sobie tego nie wyobrażam!). Zapewniam was, że na symulacji prędkość nie wzrasta tak szybko! i od 190-216 km/h wolno się napędza! Niżej podobnie, jednak nie widze sensu gry z tym trybem na klawiaturze! - wtedy to jedynymi autami, które można prawie normalnie prowadzić są 4x4 - o sukcesywnym prowadzeniu np Gemballi GTR 750 Evo można na simulation można zapomnieć :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...