Skocz do zawartości

Filmy


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

na filmiku ciagle jedziesz "na wprost", czyli po pasie, gdzie masz ustawione bramki/slupki.

slalom, nawrot, slalom, nawrot. no i predkosci kolo 30-80, cala proba kolo 2:30 i duzo sie powtarza.

w ulezu jedziesz alejkami na bardzo duzej, otwartej przestrzeni, sa bramki/slupki, ale tez bardzo duzo naturalnych zakretow,

czesto z glebokimi cieciami w trawe (i przy 70 i przy 120). nawroty sa, ale sporadycznie (raczej w miare szerokie).

czesto bywaja partie gdzie idziesz koncowka 3 biegu, momentami poczatkiem 4. srednia predkosc calego przejazdu to 80-90km/h.

zaden fragment nie jest przejezdzany 2 razy, lub jest on krotki i jechany w druga strone (naturalne zakrety z ogranicozny cieciami w trawe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abt, dzieki za dokladny opis

 

proba z fimiku to prosta toru + depot, dosc ciekawe bo "na dochodzenie", startowaly jednoczesnie dwa samochody wiec emocji calkiem sporo. niestety wczoraj karting byl zajety przez skuterowcow i nie moglismy sie tam pobawic :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powaznie to relacja by sie przydala

 

gdzies w innych watkach juz troche relacjonowalem :) Wiecej wlasciwie moze powiedziec Przemeq, ktory byl tam chyba dwa tygodnie wczsniej bo zrobil 14 okrazen a ja raptem 2 :oops: (ceny kawiorowe bardzo - 64EUR za 4 okrazenia...).

 

No co moge powiedziec...super przezycie! :) Nie zaluje zadnego metra przejechanego tam, to naprawde niesamowite przezycie. Na mnie olbrzymie wrazenie zrobily przeciazenia - ale nie boczne, bo tego sie mozna bylo spodziewac, a pionowe, przy wjazdach do dolin itd :shock: Raz mialem dosc nieprzyjemna sytuacje w Fuchsroehre. to taki odcinek: prawy dno w dol do lewy dno przez siodlo zaciesniajacy przez szczyt. W dodatku nawierzchnia tam jest dosc nierowna, pofaldowana wzdluz. Primera jest dosc lekka z tylu, w zwiazku z czym przy hamowaniu przed tym szczytem (chyba bylo cos 160 na liczniku, ale nie patrzylem wiec moze przesadzam) troche zaczelo mna rzucac i wynosic na zewnetrzna. Ale nie odpuscilem tylko dalej delikatnie hamowalem i sie udalo opanowac :) W nastepnym okrazeniu wszedlem tam jednak nieco ostrozniej ;) Oprocz tego jestem dumny, ze nie wyprzedzil mnie zaden slabszy samochod, co najwyzej motory jakies, duzo Porschakow i jakas wyscigowa Alfa. Co wiecej, ja wyprzedzilem jednego TVRa :mrgreen: Ludzi bylo duzo, bo pierwszy maja wolny jest tez w Niemczech, niektorzy troszke za bardzo poszaleli - rozbilo sie jedno MAserati. Ale sluzby zabezpieczajace tam dzialaja bardzo sprawnie. Raz, dwa, szybko na lawete, ladnie mahaja zoltymi flagami i w nastepnym okrazeniu juz nie ma sladu.

 

Wszystkim ktorzy sie zastanawiaja czy jechac, powiem: JECHAC, zdecydowanie JECHAC :) Naprawde supersprawa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...