Skocz do zawartości

Filmy


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

zapewne pamietacie program Sonda, oto bardzo ciekawy odcinek o olejach samochodowych i procesie smarowania silnika, pozostale 2 czesci w linkach juz na stronce. milego ogladania :wink: na czym to sie kiedys smigalo a nie oleje o zapachu kwiatow :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 Mercedesy (CLK AMG vs SLK AMG? vs C DTM vs F1)

 

http://www.youtube.com/wa...=related&search

 

panowie z mercedesa odgapili dokladnie caly scenariusz od CLarksona i Forda ;)

 

Wyścigi na wyspie Man...zawsze mi się wydawało, że na tej wyspie nie ma ograniczeń prędkości, a tym czasem na filmie są widoczne znaki z ograniczeniami prędkości :roll:

_________________

 

moze sa ograniczenia przed wjazdem do miasta albo jakiejs wsi zeby ludzi nie pozabijac ;)

 

koval napisał/a:

nie przekopalem sie przez caly watek, wiec nie wiem czy bylo, ale niezla jazda...

 

 

 

 

bylo, bylo, sam wklejalem :wink:

 

 

dobre ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mial straszliwego FUKSa i tyle. Jedna stewardessa wypadla z samolotu liniowego jak ten sie rozwalil w powietrzu, spadla na ziemie i przezyla. Czy w takim razie mowiac ze wiekszosc pasazerow nie ma szans na przezycie podczas katastrofy, tez dramatyzuje? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze to powinno byc moze raczej trafic do OT, ale to ma cos wspolnego z motoryzacja :)

 

TGV podczas bicia rekordu - 574,80km/h. Jechalem poprzednim w zeszlym roku z Paryza do Bordeaux i wtedy juz predkosc robila wrazenie, choc na tej trasie na codzien podrozuje z szybkoscia "jedynie" 280km/h. I tak samochody na autostradzie sprawialy wrazenie zaparkowanych ;)

 

http://www.tvn24.pl/2040035,0,0,1,1,wideo.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...