Skocz do zawartości

Filmy


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

 

było ? czy Waszka maczał w tym palce? :mrgreen:

 

zauwazcie, ze najlepiej w miejscu kreci sie subarak a nei ewodrzewo :razz:

 

To wyjasnia kwestię dlaczego EVO kręcą lepsze czasy- bo Subaraki kręcą siet ylko dobrze w miejscu :mrgreen: :razz:

 

 

pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z lepszych filmów w tym temacie.

 

Tomasz_555, mówi Ci to coś ?

Marek, o co konkretnie pytasz ?? :)

 

Po dłuższym zastanowieniu przypomniał mi się pewien spot na Uroczysku :mrgreen: I jeden jegomość opuścił pojazd podczas wykonywania bączków. :mrgreen: Szkoda, że tego nie mam na filmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie boki w biały dzień w normalnym ruchu ulicznym? Sry, ale głupota jak dla mnie...
A jak jechaliśmy z 3 Lipek na Sarni Stok to już nie pamiętasz jak na jakimś rondzie zapinałeś boka ? :wink: :mrgreen: Dwójka - ogień - ręczny - ogień. Na dwie żyletki koło krawężnika prawym tylnym kołem :mrgreen: No kto to widział tak jeździć !!! Aż się przestraszyłem jadąc za Tobą i myślałem że zawału dostanę i zjadę gdzieś na chodnik i ludzi poturbuję. No kto to widzial !!!

:wink: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARKO RALLY, masz mnie :twisted: Nie należę do świętych - też poświruję stylem jazdy i prędkością. Ale robię to rzadko i nie chwalę się tym na video :P Jak bym kręcił film tego typu, to napewno nie świrowałbym po normalnej ulicy.

 

 

MARKO RALLY, trza się znowu spotkać, bo już zapomniałem czy ty faktycznie taki przystojny jak mam cię w pamięci... ;):mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...