Skocz do zawartości

Filmy


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Załamka... :roll:

 

dokładnie :roll:

ale parafrazując jednego z tych bananowców: filmik fajny im wyszedł, na 8 lat siedzenia :D

 

A ja sie zaloze ze nic z tego nie wyjdzie ... (mowie o tym siedzeniu)

 

pewnie się skończy tradycyjnie na tzw. "żółtych papierach" :/

 

generlanie to kierowca bez wyobrazni, ciekawe ile km jeszcze przejedzie bez dzwona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generlanie to kierowca bez wyobrazni, ciekawe ile km jeszcze przejedzie bez dzwona

 

Mnostwo ludzi po przesiadce na motocykl sportowy zaczyna tak jezdzic. Wiekszosci z nich juz nie ma miedzy nami, roznica w przypadku motocykla jest taka, ze jak sie wyleci z winkla lub uderzy w samochod, to na ogol straty sa po stronie motocykla lub kierujacego motocyklem, natomiast tutaj jest inaczej - ktos taki stanowi duze zagrozenie dla otoczenia. Dlatego tacy ludzie powinni jezdzic tylko sportowymi motocyklami - okres ich karencji jest na ogol duzo krotszy.

 

Pisze to jako motocyklista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, ze takich jest wielu. Sam znam osobiscie typka, ktory autem tatusia zapiernicza dwie paki po Krakowie (szczegolnie droga pod M1). Ale co takiemu zrobic? :(

 

Ja znam niejednego takiego. A i wśród nas są tacy, którzy jeżdżą 160 i więcej po mieście. Ale mają jakąkolwiek zdolność przewidywania. A ten - nie ma. Skręcanie w lewo z pasa do skrętu w prawo, wyprzedzanie stojących samochodów - toż to zwykły wieśniak jest...

Mniej hipokryzji, Panowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tatuś musi być conajmiej tak samo mądry jak jego synuś, kupując dziecku takie auto. Przecież to sa gowniarze.

I znajdź tu karę dla takiego.

Szczerze…? to żałuję ze nie zaliczyli gdzieś solidnego dzwona (cala piątka bez wyjątku) oczywiście w bezpiecznym dla innych miejscu i po miechu na OIOMie. Było by to wtedy świetne nagranie, jakie sa konsekwencje nieodpowiedzialności rodziców, debilizmu tego chłopaka i głupoty pasażerów pozwalających na takie jaja.

Az ciarki mnie przechodzą ze ktoś kiedyś się może na niego natknąć na drodze.

Notabene policja powinna opublikować jego zjadacie w prasie i w necie. Nie ukrywam ze chętnie bym, go poznał…….

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze, ze "karol" nikogo nie zabil

 

 

Pewnie tak, ale czy ktos widzial ten film w calosci lub wie, gdzie go mozna znalesc?

 

TUTAJ LINK

 

Dzieki. Rzeczywiscie, niewiarygodny popis glupoty, ale tak jak mowie - wiekszosc ludzi na plastikach, ubranych w kask, krotkie spodnie i tiszerta zachowuje sie tak samo, tyle ze brak im dodatkowych motywatorow w postaci czterech troglodytow na pokladnie. A Karol to typowy kandydat na friday-night-driving-victim, czyli wracamy po imprezie do domu w piatek wieczor i mamy dzwona, kierowca, dwoch kolegow i dwie lalki, ktore sie zabraly na przejazdze.

 

Inna rzecz, ze wielu dwudziestolatkow ma podobne ciagoty - tyle, ze malo kto z nich ma na tyle glupich rodzicow, zeby kupowali im ponad dwustukonne auto ktore wprost prowokuje do takich zachowan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna rzecz, ze wielu dwudziestolatkow ma podobne ciagoty - tyle, ze malo kto z nich ma na tyle glupich rodzicow, zeby kupowali im ponad dwustukonne auto ktore wprost prowokuje do takich zachowan.

 

dokładnie. niech ktoś mi powie, że po zrobieniu prawka nie uważał się za mistrza kierownicy to nie uwierze. sam też taki byłem. tyle tylko, że miałem kaszla (szybkiego) i miałem gdzie się wyszaleć. jeździłem w kajtkach. wtedy człowiek nabiera świadomości, że nie jest mistrzem kierownicy, że są lepsi a przy okazji i tak nabiera jakichś tam umiejętności prowadzenia autka, które później procentują. i zamiast wieczorami szaleć po mieście jeździłem na jakieś szutry gdzie najwyżej mogłem zrobić krzywdę sobie. inna sprawa, że dłubany kaszel psuł się w takim tempie, że po każdym dłuższym szalaństwie i popisach na szosie, trzeba było ze 3 dni siedzieć i go naprawiać. :)

każdy z nas musi przejść przez taki głupi okres i tyle. lepiej tylko nie mieć w tym czasie za szybkiego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol to typowy kandydat na friday-night-driving-victim, czyli wracamy po imprezie do domu w piatek wieczor i mamy dzwona, kierowca, dwoch kolegow i dwie lalki, ktore sie zabraly na przejazdze.

 

Inna rzecz, ze wielu dwudziestolatkow ma podobne ciagoty - tyle, ze malo kto z nich ma na tyle glupich rodzicow, zeby kupowali im ponad dwustukonne auto ktore wprost prowokuje do takich zachowan.

 

No dokladnie dobrze powiedziane

 

A najsmutniejsze jest to moze byc jedyna nuczka po ktorej sie opamieta po polska policja jest za cienka na takich koczkow zeby mial solidnie pojechane.

Niestety jakis komendancina uslyszy znane nazwisko "sie zesra" i bedzie koniec histori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roznie bywa i na idiotów nie ma reguły. Są debile 40sto i 20sto letni. Jednych i drugich tępić należy.

 

Ja mam 22 lata, tatuś mi nic nie kupił bo sobie sam zapracowałem, a możliwości umysłowe i odpowiedzialoność mam nie gorszą niż 30sto letni tatusiowie ze świadomościa i wyobraźnią w głowie, oraz 2 letnią córeczką na pokładzie.

 

Howk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najsmutniejsze jest to moze byc jedyna nuczka po ktorej sie opamieta po polska policja jest za cienka na takich koczkow zeby mial solidnie pojechane.

Niestety jakis komendancina uslyszy znane nazwisko "sie zesra" i bedzie koniec histori

 

Nie sadze, juz jest na to troche za pozno, sprawa zrobila sie glosna, media sie z to zabraly. Cos z tego bedzie, nawet jezeli goscia nie wsadza (a nie wsadza, tylko najwyzej dostanie wyrok w zawieszeniu, co i tak jest watpliwe) to prawie na pewno zabiora mu uprawnienia - ktorych chyba i tak nie ma, z tego co pamietam. Nie chce byc zlym prorokiem, ale szanse na widowiskowe zakonczenie tej historii i publiczne sciecie przyglupa sa niewielkie - nie ze wzgledu na lokalne uklady i moc ojca Karola, tylko ze wzgledu na prawo panujace w tym kraju. Gdyby tracil kogos albo spowodowal kolizje w wyniku ktorej ktokolwiek trafilby do szpitala na dluzej niz siedem dni - wtedy z urzedu wkracza prokurator i jest szansa na wyrok w zawieszeniu. W tej sytuacji - watpie. Obym sie mylil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna uwaga - koleś jedzie jak debil ostatni ale nie jedziejakoś dramatycznie szybko, po prostu kompletnie bez wyobraźni i pojęcia o tym co robi. Prawdopodobnie można by się za nim utrzymac podobnym autem zostawijąc sobie o hektary większy margines bezpieczeństwa. Za smiechy z uciekającego pieszego nakładłbym mu po mordzie.

 

 

Dla takiech nie są więzienia tylko np. prace społeczne. Po co nam kolejny socjopata?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepszym przykladme tego typu durnej jazdy jest wypadek z krakowa na Alejach Jana Pawla z Lutego chyba?

 

A co tam sie stalo, bo nie kojarze?

 

bez sensowny wypadek na prostej drodze 2 pasmowej zaliczone drzewo :/

 

Tylko Jana Pawla to jedna wielka koleina i dziura....... powiedzial byl ze srednie miejsce na pelny piec mimo tych dwuch pasow.......

 

Powiem tak. Do tak mocnego auta trzeba miec najpierw wyobraznie a dopiero potem umiejetnosci - bo czasem bez tej pierwszej drugie juz nie pomoze.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...