Skocz do zawartości

Filmy


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Taki sport.... choc jak dla mnie to wszyscy ci ludzie stojacy tam przy drodze to po prostu DEBILE nikt inny. Bez znaczenia czy to jedzie B grupa czy auta z konca stawki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa że Portugalczycy "od zawsze" byli nie do upilnowania. To przez kibiców właśnie i kwestie zabezpieczenia rajd wypadł z WRC. A jeszcze weźmy pod uwagę że w latach 80'tych mało kto się martwił ustawieniem i zabezpieczeniem kibiców.

 

Wracając do filmu, to jakoś tak strasznie dziwnie się słucha Henriego Toivonena, wiedząc że 2 miesiące później sam zginął w wypadku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie takie dziwne uczucie sluchac kogos kto jeszcze nie wie ze zginie .....

Jednak odnosnie zabezpieczenia to ja jednak uwazam ze w polsce fjnie sie dalej sie oglada rajdy idziesz sobie na oes szukasz sobie najciekawszego (wedle twoich preferecji miejsca) i jest gites.Mialem okazje ogladac Jak sie robi np. rady w Australi ktora slynie z doskonalego zabezpieczenia i to nie tylko WRC ale i na poziomie lokalnym(tam tez okregowka leci razem z mistrzostwami kraju co uwazam za fajny pomysl) jedna mi sie to nie podobala.

 

Sa porobione stefy dla kibicow i basta masz tam siedziec i juz.Z regoly w miejscach latwo dostepmych komunikacyjnie ale beznadziejnych do ogladania i malo ciekawych.

Ciekawe czy u mas tez tak bedzie.... mam nadzeje ze nie predko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korsyka '99 - ciekawy rajd - dwa pierwsze miejsca zajęły Xsary Kit-Car, i to był ostatni raz kiedy rundę WRC wygrał samochód z napędem na jedną oś. To były czasy. Burns był tam dopiero siódmy...oj brakuje załogi Burns/Reid w dzisiejszych rajdach....

 

jeszcze 3 następne sezony to była ostra jazda... ,a teraz to słabizna jest... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspanialy dzwiek.

Sama Michele Mouton powiedziala ze ten dzwiek to cos czego nie da sie zapomniec.

 

[ Dodano: Pią Sie 25, 2006 9:20 am ]

Nie wiem czy bylo czy nie ale warto odswierzyc "Subaru Tribute"

 

http://video.google.com/videoplay?docid ... 1172453974

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

phi. to nie widziałeś jak ja kiedyś maluchem latałem po wymój - mańki. momentami było równie groźnie :mrgreen:

a poważnie to widać, że chłopak ogarnia fure. ale jak się jest finem i nawet jadąc do szkoły autobusem kierowca jedzie poślizgami to sie nie ma co dziwić, że później są talenciaki.

 

jeden wyjątek Loeb - czytaliście o nim w ostatnim WRC? taki leser, do szkoły nie chodził i patrzcie co z niego wyrosło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...