Skocz do zawartości

W Sobotę wygrałem w Lotto 11 Milionów !


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 358
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Intak... Olej na tych co im się nowych furów albo bagażnika cyckonoszy zachcialo - i tak od początku było wiadomom że gó... ee..., znaczy, guzik dostaną.

 

...No ale ta flaszka wina dla mnie? Tej no, nie bądź taki... No nie gadaj że tyle bejmów ni masz...?

 

:mrgreen::lol:

 

pzdr,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intak... Olej na tych co im się nowych furów albo bagażnika cyckonoszy zachcialo - i tak od początku było wiadomom że gó... ee..., znaczy, guzik dostaną.

 

...No ale ta flaszka wina dla mnie? Tej no, nie bądź taki... No nie gadaj że tyle bejmów ni masz...?

 

:mrgreen::lol:

 

pzdr,

M.

 

Spoko :)

 

Ostatnio miałem trójkę :) jeszcze tylko następne trzy i będę robił prezenty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem trójkę :) jeszcze tylko następne trzy i będę robił prezenty :)

 

Ja jedynki zbieram, ale coś drogo wychodzi, a i finału na horyzoncie nie widać... :roll:

 

 

Intak, jeśli w najbliższym czasie nie wygrasz to odczytam to jako atak na moją osobę. Źle mi życzysz ! Właśnie śnieg spadł i przez Ciebie muszę jeździć Nubirą zamiast STI… :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
ciekaw jestem co sie komu spelnilo i co komu kto przynisol - no chyba ze intaxa nikt nie rozliczyl - jak to spiewal Kazik - "obiecales 100 milionów, wyraźnie słyszałem i minęło tyle czasu a ja nic nie dostałem..."

 

Spoko, spoko, gram systematycznie, jak jest kumulacja powyżej 5 milionów i pracuje nad skutecznością !

Lista jest, więc jak by co nie będzie bałaganu co dla kogo :)

 

[ Dodano: Wto Cze 24, 2008 3:23 pm ]

Proszę o elektroniczną mapę Polski i naszych południowych oraz północnych sąsiadów, działającą z fabryczną nawigacją w Subaru.

 

Czekam do 6 grudnia.

 

Pozdrawiam,

 

I co czekasz kolego jeszcze ?

Czy może już następny właściciel twego auta przejął pałeczkę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Intak Ja sie nie bede rozdrabnial. ::

1. Mercedes S 65 AMG na wyjazdy sluzbowe.

2. Porshe GT2 na zabewy z kumplami.

3. Na zime Mercedes ML 55 AMG

4. Do pracy STI

5. Na lato http://www.projachty.pl/wp-content/uplo ... orbes1.jpg :wink: :wink: :wink: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

6. Karte z nieograniczonym dostepem do PALIWA. :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja skromnie:

Czarny GT MY99-00, z niebieskim wnętrzem od Stars25, lampami JDM, morettami, białymi chlapaczami i białymi Compo 17 na ToyoR888 + OZ Prodrive na zime (złote) i z hamulunkiem D2. Oczywiście bezwypadkowy, mechanicznie seria lub z przelotem (resztę chcę sam robić) z jak najmniejszym przebiegiem. Do tego jakiś kuponik na wyjazd do nie-ASO, do Mapteka, ring i na kilka Ułężów i na nową lepszą skrzynię w razie gdyby chciała się skończyć.

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spadaj. To nie życzenia do świętego mikołaja, tylko poważny wątek jak mądrze rozdysponować 11 baniek.

Wiem, ale mi się od razu przypomniał kawał jak 3 murzynów znalazło złotą rybkę, a ona obiecała spełnić po jednym życzeniu. Pierwszy mówi: chcę być biały, drugi, że też chce być biały. Trzeci mówi: a ja chcę żeby oni byli czarni :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...