Skocz do zawartości

Legacy


capricorn

Rekomendowane odpowiedzi

hogi, czy Ty widziałeś o której godzinie ja to pisałem? Po 4 godzinach szybkiej jazdy na nartach i tak cud, że nie strzeliłem głową o klawiaturę :mrgreen:

A nieaktywne miały być kasowane, ale takie co nie miały żadnego postu, ewentualnie boty, co do reszty to jest to zapisane gdzieś w relacji z naszego spotkanie morderców, ale nie chce mi się czytać tego :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam szczera prozbe do osob z okolic warszawy powiedzcie gdzie w okolicy jest jakis normalny salon, gdzie mozna zobaczyc samochod wspomniany, obsluga jest kompetentna i przy okazji mozna sie przejechac testowka.

 

Niech mnie ktoś poprawi, jeśli się mylę, ale z obserwacji wynika, że w salonach Subaru w Polsce możesz się przejechać tym, co akurat jest na stanie. W Al. Krakowskiej jest pod tym względem tak samo, jak gdzie indziej.

 

Też chciałem się umówić na jazdę testową przed kupnem Legacy. Było dostępne kombi, ale z manualną skrzynką - o czym zostałem uprzedzony. Umówiłem się na godzinę, była dobra kawa. Jazda testowa: sprzedawca wyjechał z salonu, poopowiadał trochę o wyposażeniu i obsłudze. Po czym ja zasiadłem za kółko, bez żadnego proszenia się. W drodze powrotnej ustaliliśmy listę dodatkowego wyposażenia i finanse. Pół godziny później mieliśmy podpisaną umowę. Tydzień później odebrałem auto. U Kopra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
:mrgreen: Czasy się zmieniły, i podejście do klienta, no i kupiłem w ASO A.Koper. Tak Tak u pana Andrzeja Legacy Spec B.

Piękne czarne kombi w manualu, odbiór grudzień 2008, bądź styczeń 2009

 

capricorn gratuluję szczerze dobrego wyboru, będziesz zadowolony :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi napisał/a:

Na obsługę i kontakt U Kopra nie narzekam.

 

 

że tak powiem z rosyjska - moi aussi

 

...raczej: moi non plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...