Skocz do zawartości

Narty / Snowboard...


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Ja liczę na to, że w poniedziałek ruszą jednak wyciągi u nas. Warunki wszędzie będą epickie. Jeżeli nie ruszą to rozważamy z kolegami opcję wynajęcia skutera śnieżnego, który będzie nas wozić w górę (wiadomo, że nie jest to kanapa wyciągu, ale co robić?).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 12.02.2021 o 13:37, Ardaturan napisał:

Ciekawe jak będzie wyglądać kwestia ciepłej herbatki, grzańca i co kto lubi, ogólnie ogrzania się w trakcie szusowania.
Mrozy tęgie a knajpy teoretycznie zamknięte. Napiszcie jak to wygląda w praktyce bo planuje wyjazd.

Można, nawet zjeść, tyle że idziesz do knajpki kupujesz co chcesz i wylot na dwór i tam możesz zjeść/wypić. Tu gdzie jestem jest kilka miejsc w postaci jak ja to mówię beczek przy których możesz stanąć i postawić tackę. Tak samo są leżaki i można posiedzieć na dworze.

Poza tym knajpy wokół serwują do hoteli, jak chcesz zjeść już po jeździe, wiec jak masz hotel z knajpą to duże prawdopodobieństwo że zjesz to co normalnie tyle że w pokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, subleo napisał:

A dzisiaj był wtorek, podobno dzień roboczy :/ Czyli jednak zostaną w tym sezonie jednak tylko skitury.

 

Skitury albo biegowki. Ja zaczalem "biegac" z braku laku po okolicy i musze przyznac, ze to calkiem zacny sport :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, blejzu napisał:

Skitury albo biegowki. Ja zaczalem "biegac" z braku laku po okolicy i musze przyznac, ze to calkiem zacny sport :)

Bardzo zacny. Przynajmniej nie trzeba stać w kolejce do wyciągu ;)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj był wtorek, podobno dzień roboczy :/ Czyli jednak zostaną w tym sezonie jednak tylko skitury.
 
Stać w takiej kolejce, trzeba mieć fantazję  
 
 
 
No przecież home ofis jest :biglol:

Wysłane z mojego mądrzejszego telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy wt-czw w Zawoi. Ogólnie na plus, zjazd konkretny 1300 m, różnica poziomów ok. 350 m, żadnych szkółek, raczej dla dobrze jeżdżących. Ludzi prawie zero. Okno pogodowo-covidowe trafione. Na minus - nie sztruksowali trasy, zrobiona na gładko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
11 godzin temu, gumas_72 napisał:

Po tym roku chwalę sobie Wierchomlę.

 

Stacja ma swój urok i specyfikę. Jak się podobało to najważniejsze.

 

Niestety Wierchomla to marnujący się potencjał. Od kilku lat nie działa Szczawnik z wyprzęganym krzesłem, po drugiej stronie. Nie działają także trochę trudniejsze Frycek oraz Płatek tj. dwa wyciągi w środku. A na krześle Wierchomla, można książkę przeczytać ;) Wolniutko.

 

Fatalne to, że ingeruje się najpierw w przyrodę (Szczawnik) a później porzuca. Podobno na przeszkodzie stoją kwestie własnościowe dotyczące ziemi. Cóż, szkoda.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, subleo napisał:

 

Stacja ma swój urok i specyfikę. Jak się podobało to najważniejsze.

 

Niestety Wierchomla to marnujący się potencjał.

 

 

Oj bardzo. Droga do super. Na miejscu też bajka. Jedzonko na wynos ilość dla wojska. Dom i spanie bomba.

Pogoda dopisała no i najważniejsze - białe było. Bez kolejek :))))

Za rok ruszam.

ps:

tak krzesełko to opcja na odpoczynek - w połowie dnia raz i wystarczy oraz po 17:30 do zamknięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, radekk napisał:

Chyba dzisiaj kończę sezon zimowy:cry:

F26B9859-0C3C-4609-B853-EC546045C409.thumb.jpeg.fa4a8cb9d66a245b7f5fcf3f946a8208.jpeg

 

a może i nie:dance:

Podobnie wyglądają płaskie, leśne odcinki trasy saneczkarskiej w Westendorfie. Bez kasku można się nieźle na niej uszkodzić, ale jest świetna :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Aga napisał:

Podobnie wyglądają płaskie, leśne odcinki trasy saneczkarskiej w Westendorfie

a mogłem mówić że byłem w Austrii:facepalm: byłoby bardziej ekskluzywnie, a ja głupi że w Zieleńcu:unsure:

 

13 godzin temu, Aga napisał:

Bez kasku można się nieźle na niej uszkodzić, ale jest świetna :mrgreen:

ja twardy jestem, nie miętki, żadnych kasków:P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, radekk napisał:

ja twardy jestem, nie miętki, żadnych kasków:P

Ja też, do czasu aż przeleciałam w dół kilka metrów i uszkodziłam się trochę, ale okularów nie połamałam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...