Jump to content

Forumowa akcja klikaniowa

Przemeq

Recommended Posts

Kupowanie w Biedronce to pewnie nie siara - choć na ten temat toczy się w innym wątku dyskusja - ale to, o co poproszę Forumowiczów, na pewno siarą zalatuje :mrgreen:. Otóż trzeba pomóc koleżance w pewnym konkursie. Cała sztuka to (1) wklikanie się na poniższy adres:

http://www.miss.sggw.pl/glosuj/22-ewa-wierzbiska.html

(2) przejechanie na dół strony i wybranie, że się chce zagłosować, (3) wybranie jedynej słusznej kandydatki tj. p. Ewy Świerzbińskiej,

ss09.jpg

(4) podanie działającego maila (bo przychodzi mail z prośbą o potwierdzenie) i potem (5) kliknięcie w mailu na potwierdzenie.

Liczę bardz na Forumowiczów, którzy nie raz pokazali, że w tego typu akcjach są bardzo sprawni :mrgreen:.

...choć wiem też, że przez najbliższe ileś tam stron wszyscy tu będą ze mnie i z samej zainteresowanej drzeć łacha. No cóż - na forum jestem nie od wczoraj, jestem na to (chyba) przygotowany :mrgreen:.

• Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No dobra oddałem głos :roll:

na inną kandydatke :wink: :mrgreen:

Oddałem głos na Ewę, dodam że przy wyborze nie kierowałem się wcześniejszymi sugestiami zawartymi w temacie :P najbardziej podoba mi się zdjęcie numer 2 :) Natomiast moją uwagę oprócz pięknych oczu i włosów w tym samym kolorze przykuł brak jednego pieprzyka właśnie na tym zdjęciu. Czy to gra świateł?? :mrgreen: