Skocz do zawartości

Progesteron w TVN Turbo czyli okres Martyny Wojciechowskiej.


ComeToDaddy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Obejrzałem TEN program.....

Marcin Meller wypadł znośnie, Miecugow pasuje tam jak.... :( A ten młody.... biedula kwestii uczył się na pamięć tylko z pamięcią gorzej.....

 

Podczas przerywnika się czymś zająłem i juz na końcówke nie wróciłem...

 

Zieje nudą i sztucznośćią :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WiS - dobre, szczególnie z tymi "Poszukiwaniami straconego czasu" :mrgreen:. Kiedyś, jako dobrze zapowiadający się młodzieniec, udający intelektualistę, zabrałem się za lekturę tego dzieła. Poległem. Od tego czasu przestałem udawać... :wink:

 

A co do Testosteronu... TVN Turbo, przygotowując ramówkę, musi BARDZO UWAŻAĆ, aby nie umieścić tego programu przed/po TG, czy nawet 5G. Jest on wystarczająco gówniany, a postawiony przy wzorcu może spowodować nieodwracalne zmiany w mózgu widzów... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.s Milek Proszę zmień Avatara bo to mi się kojarzy z jakąś instrukcją, jak puścić po cichu bąka w stringach i po depilacji.....

 

Dołączam się do postulatu. Mam identyczne skojarzenia hehe ;-)

 

No co wy panowie..... taka piekna pupcia a wy o jakis bąkach gadacie :lol: Czyzby jakis wrodzony fetysz? :twisted: heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

się chłopcy przegrzali.... ;)

 

 

Ja widziałem jeden odcinek kiedyś i nie przypadł mi do gustu, ale w tym topicu nie było mowy o pewnej reklami, która umieszczona była swego czasu na Rynku Głównym w KRK, gdzie z płachty rozwieszonej na rusztowaniu spoglądało na ludność, tycho oto właśnie 3 Muszkieterów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest piekne.... temat motoryzacji a chlopaki znowu o stringach i bioderkach :)

 

dla mnie Meller to szczyt hamstfa :P, gosciu pozuje na kulturalniaka a jest poprostu zarozumialym cieniarzem. zreszta naprawde bylem zaskoczony informacja o zmianie naczeplnego playboya - przy Raczku za ktorym nie przepadam mimo wszystko, to Meller wogole gorzej niz neandertal. Pewnie Raczek za doby był dla tych biednych pozujacych pań i wydawnictwo potrzebowało jakiegos bardziej szowinistycznego typa. dla mnie dno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest piekne.... temat motoryzacji a chlopaki znowu o stringach i bioderkach :)

 

dla mnie Meller to szczyt hamstfa :P, gosciu pozuje na kulturalniaka a jest poprostu zarozumialym cieniarzem. zreszta naprawde bylem zaskoczony informacja o zmianie naczeplnego playboya - przy Raczku za ktorym nie przepadam mimo wszystko, to Meller wogole gorzej niz neandertal. Pewnie Raczek za doby był dla tych biednych pozujacych pań i wydawnictwo potrzebowało jakiegos bardziej szowinistycznego typa. dla mnie dno.

 

To teraz unieś wysoko gardę i przygotuj się na.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, nie będziemy bronić Mellera - już raz o tym było i starczy 8).

 

Co ciekawe na stronie TVN Turbo zniknęły wszelkie linki do Testosteronu. Po użyciu wyszukiwarki i odnalezieniu tematów na forum dotyczących tego programu klika się i... wyskakuje "404 not found" :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...