Skocz do zawartości

Progesteron w TVN Turbo czyli okres Martyny Wojciechowskiej.


ComeToDaddy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dla mnie największym bezsensem było kasowanie tego kadeta! Albo wszystko w jednym odcinku albo wogóle! Raz a dwa jaki się wam najbardziej podobał/a program na turbo? Z polskich produkcji! Ja lubie motocykl! Mr. Green
Chyba "Jednoslad" :?: :roll: Calkiem nawet daja chlopaki rade, zwlaszcza ze testuja prawdziwe motory, a niemotorowery i wietnamskie skutery jak by wypadalo z analogii do programow poswieconych "samochodom" na tym zacnym kanale. Osobiscie zaluje ze nie widzialem jak szaleli na Buell'ach bo musialo byc niezle :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jednoślad" jest naprawdę dobry. Widać, że ci faceci wiedzą, o czym mówią. Co prawda mi nie trudno zaimponować wiedzą na temat motocykli, bo nie wiem o nich prawie nic, ale prowadzący brzmią bardzo przekonująco :mrgreen: .

 

"Legendy PRL-u..." Tak - idealny program, jak chcesz wypędzić gości z domu. Włączasz, zaczynają ziewać i ich wzrok zaczyna się kierować w stronę drzwi :twisted:. Co prawda prowadzącemu trzeba oddać, że albo się bardzo dobrze zna na historii motoryzacji, albo bardzo rzetelnie przygotowuje się do programu.

 

Inne programy typu "Garaż" czy "Motorynek" to też kompletnie nie moja bajka, ale jestem przekonany, że są one potrzebne.

 

Najstraszniejsze są tylko te reklamy o "słabym krążeniu obwodowym" i "chudnięciu po paru dniach w ciepłym klimacie" :evil:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja najabrdziej nie toleruje prowadzacego program Rentgen idea programu spoko ale ten chlop nie ma pojecia o samochodach wsadza go do merca i juz cisnienia skacze mu z podniecenia dla mnie to jakas porazka,

 

Dokładnie :mrgreen:. A o volvo xc90 mówił, że ma taki super stały napęd 4x4 :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

Dla mnie największym bezsensem było kasowanie tego kadeta! Albo wszystko w jednym odcinku albo wogóle! Raz a dwa jaki się wam najbardziej podobał/a program na turbo? Z polskich produkcji! Ja lubie motocykl! Mr. Green

Chyba "Jednoslad" Calkiem nawet daja chlopaki rade, zwlaszcza ze testuja prawdziwe motory, a niemotorowery i wietnamskie skutery jak by wypadalo z analogii do programow poswieconych "samochodom" na tym zacnym kanale. Osobiscie zaluje ze nie widzialem jak szaleli na Buell'ach bo musialo byc niezle

 

:oops: No o ten program mi chodziło :P Ja uwielbiam motocykle :mrgreen: dla mnie program jest super :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Co do Rentgena to koleś słabo prowadzi owszem! Aczkolwiek wydaje mnei się, że on bardziej "udaje" prostego człowieka(chce być bezstronny). To takie moje spostrzeżenia! Przynajmiej ja tak bym prowadził :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co "uwielbiam" w polskiej prasie motoryzacyjnej to rozpisywanie się na dwie strony o tym jak auto wygląda, środku, na zewnątrz, często są tam też sugestie co ja mam myśleć o wyglądzie tego auta. O tym jak auto jeździ jest jeden malutki akapit, najczęściej zerżnięty od innego czasopisma. Jednak najlepsze jest, że tak samo jest w programach TV, bo widz oczywiście nie wie jak wygląda to na co patrzy... Ci ludzie powinni pracować w radiu, lub innej branży !

 

P.S. Zapomniałem, jeszcze jest wszechobecne podniecanie się każdym testowanym autem, nawet w porównaniach, w których się przeprasza przegranego za to że jest tylko ciut gorszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Zapomniałem, jeszcze jest wszechobecne podniecanie się każdym testowanym autem, nawet w porównaniach, w których się przeprasza przegranego za to że jest tylko ciut gorszy...

 

I właśnie dlatego wszyscy tak lubią "Top Gear". Klakson & Spółka jadą równo i nie pękają. Czasem aż za bardzo, ich pro-brytyjskość jest momentami irytująca (odnoszę wrażenie co prawda, że teraz wyrażają ją bardziej z przymrużeniem oka), ale i tak zajefajnie się to ogląda 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klakson & Spółka jadą równo i nie pękają.

 

Heh, odrazu mi sie przypomniala jakze przeciwstawna sytuacja w Testosteronie, (chyba to byl jeden z ostatnich odcinkow) jak testowali Chveroleta Lacetti kombi. W pogramie m.in. byl super wyscig na 1/4 mili gdzie przy okazji byla Corvette. Meller wsiadl do niej, przejechal sie po prostej, nastepnie musial zawrocic, przy zawracaniu lekko zapiszczaly opony i nagle rzucil rozbrajajacym, w pelnej powadze, tekstem w stylu:

 

"Oj, chyba za bardzo przesadzilem, bo co by powiedzial wlasciciel."

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...