Skocz do zawartości

Ile na rezerwie


darek603

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dokładne dane dotyczące Forka 2.0 S-Turbo. Na rezerwie przejeżdża się 80km, z czego połowę emerycką nogą ze strachem w gardle.

Do baku wchodzi 58 litrów, od zera ( :!: ) pod korek.

 

Przetestowane na Kaszubach. Pomyślałem, że sobie znajdę stację po zjechaniu z A1. Dobrze, że byliśmy na 2 fury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładne dane dotyczące Forka 2.0 S-Turbo. Na rezerwie przejeżdża się 80km, z czego połowę emerycką nogą ze strachem w gardle.

Do baku wchodzi 58 litrów, od zera ( :!: ) pod korek.

Wg manuala jest to 60l i mam wrażenie, że właśnie tyle wchodzi, nie wiem dlaczego miało by być inaczej i producent miałby zawyżać pojemność baku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Na rezerwie jest 11 litrow
- czyli można zrobić jeszcze 150 km, pod warunkiem posiadania tego okropnego diesla. :P

Nawet wiecej jak sie okropnie jedzie,ale na tan temat to sie nie wypowiadam bo moj jakos sporo pali :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Chyba nie umiem jezdzic okropnie nawat okropnym dyszlem :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Dzsiaj dostalem impreze ............................................

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

do wymiany opon :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ta rezerwa to roznie bywa... ubieglej zimy Forek mi zgasl po przejechaniu jakichs 40-45km po zapaleniu sie kontrolki :roll:

owszem, zimno bylo i teren dosc pofaldowany, ale szybkosc byla przepisowa (90-100km/h), wiec nie spodziewalem sie takiegu biegu wydarzen... ale nic to, to byla dobra nauczka na prszyslosc :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 lat później...

Jakby kogoś po latach interesował jeszcze ten temat - ostatnio ze względu na nieznajomość niedawno zakupionego Forka '19 gdy komputerze pojawiła się informacja - zasięg 0 km zrobiłem lekką nogą jeszcze ładny kawałek do stacji +- 30km.  Wlałem równo 61 l :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...