Skocz do zawartości

Rajdowe spekulacje - sezon 2006


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wyniki organizatora maja byc jutro, bo serwer nie dziala, a autoklub tez do bani.Zakonczyli dzialalnosc na 1os. A za chwile juz rusza a 3-ci

mam prywatne nieoficjalne z 2 os:

kuzaj 4.54,0

kuchar 4.57,6

frycz 4.57,7

czopik4.57,9lubiak5.00,6

polonski5.02,3

solowow5.02,7

kajetanowicz5.05,0turski5.05,4

bebenek5.05,5

 

kosciuszko 4.58,2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po Elmocie....

Bardzo sympatyczny rajd i jeszcze bardziej sympatyczny wyjazd (jedynie 100 PLN i 4 punkty :wink: ).

A jak chodzi o to, co działo się na trasie, to:

 

- Kuzaj jest klasą samą dla siebie, reszta nie ma do niego podejścia. Szczególnie wielkie brawa jazdę pod publikę na ostatnim oesie.

- Kuchar reaktywacja! Widać że dogadał się z samochodem i zaczął jechać. A tak precyzyjnej i ciasnej jazdy dawno nie widziałem. Nawet na patelni walimskiej nie wypuścił ani o milimetr!

- Czopik szybko i widowiskowo

- Sołek jakoś tak bezpłciowo…

- Bębenki... hmmmm.... to oni w ogóle się na tym rajdzie ścigali?

- Junior widać że ogarnia sprzęt i jest już dojrzałym kierowcą. Reszta S1600 gra w innej lidze. I to nawet nie sąsiadującej z tą Juniora. Utrata 4 miejsca z powodu jazdy na kapciu na ostatnim oesie.

- Kajtek szok!

- Ruta gwóźdź programu! Tak beznadziejnego przejazdu patelni walimskiej jeszcze nie widziałem. Źle wszedł w pierwszy nawrót, źle poszedł w zakręcie, ratując się na wyjściu ledwo zmieścił się na drodze, nie mógł się złożyć do drugiego, jak już skręcił, dał ognia i wykręcił bączka…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na kostkach byłem rok temu i na wieczornym przejezdzie było masakryczne widowicho,

jesli dobrze wiem to sołowow miał problemy z dyskiem w kręgosłupie i stąd słabsza jazda,

kierowcy evo9 nie dostali (zaden!) nowych hamulców bo wyprodukowano jak narazie tylko 10 zestawów!! a Kuzi bez problemu je ma no i dał pokaz,

 

jarmaj,

jedynie 100 PLN i 4 punkty :wink:

a ja w sumie przejechałem 320 km (w tym plątanina po wrocku :evil: )

dochodzę do wniosku: moj małkers jest podobny do subaru bo: nie było z nim najmniejszego problemu :) , ale jest tez bardzo inny od subaru bo: spalanie 5,2 litrów na 100 km! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuzi-klasa sama dla siebie :D

martwi mie ostatnio słabsza jazda Sołowowa, przebudzenie Lubiaka, Oleksowicz też zaczyna jeździć(może uraz po dzwonach minął), Czopik ja zawsze perfekcyjnie, Bębny :evil: , Kuchar pogodził się z n-ką po przygodach z wurcami i będzie ok.

I co mie cieszy najbardziej, i było to widać jak chłopcy w evo IX dostaną porządne heble, to koniec dominacji subaru( no nie liczę Kuzaja, bo on pucharową 206 by wygrał :wink: ) auto wymiata niesamowicie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuzi-klasa sama dla siebie :D

martwi mie ostatnio słabsza jazda Sołowowa, przebudzenie Lubiaka, Oleksowicz też zaczyna jeździć(może uraz po dzwonach minął), Czopik ja zawsze perfekcyjnie, Bębny :evil: , Kuchar pogodził się z n-ką po przygodach z wurcami i będzie ok.

I co mie cieszy najbardziej, i było to widać jak chłopcy w evo IX dostaną porządne heble, to koniec dominacji subaru( no nie liczę Kuzaja, bo on pucharową 206 by wygrał :wink: ) auto wymiata niesamowicie :D

 

Ja tak od siebie, rajd byl trudny i wymagajacy, wiele miejsc takich na przelamanie psychiki, sporo szybkich partii, ktore w jezdzie przy 50 km/h wygladaja jak 6 luczki do prostowania a przy 170 robia sie trudnymi winklami. Szkoda ze taki podzial OeSow 1 dlugi i dwa ktrotkie, zawodnicy troche narzekali, no i problem z przedkoscia na burkatow - Zloty Las + problemy ze zle policzonymi dojazdowkami (ciezko bylo sie nie spoznic o co bylo sporo odwolan) Do tego na trasie dojazdowek taka mobilizacja policji ze na 1 kilometrze

potrafily stac 3 radary. Z zakulisowych info 38 zalog zlapanych na

zapoznaniu na fotoradar ...

A co do samej jazdy, Leszek Kuzaj niewiarygodnie szybko i technicznie, Tomek Kuchar tez trzeba przyznac ze z zewnatrz wygladalo to naprawde super, Czopik pieknym stylem wszystko ladnie wykalkulowane, Solowow szybko i typowym dla siebie stylem + walka z dolegliwosciami zdrowotnymi (dysk) Lubiak zupelnie bez fajerwerkow wizualnie zupelnie

nie przekladalo sie na wynik o ciekawe, Stec agresywnie i nerwowo tu

zkolei wizualnosc nie przelozyla sie na wynik. Oleksowicz i Turski tez wizualnie bardzo szybko, czasami troszke gorzej. Kajetanowicz rewelacja, pierwszy start i takie czasy ... no no ... :)

Super 1600 to dominacja Michal Kosciuszko, jechal naprawde slicznie wizualnie uczta dla fanow mocnej oski, szkoda ze Frycz odpadl tak szybko bo Junior ne mial dla siebie konkurencji.

Sporo emocji dostarczal tez RPP, to co sie tam dzieje to naprawde walka na dziesiate sekundy ... to niewiarygodne ze rozni zawodnicy moga jechac tak rowno na tylu kilometrach (na mecie 3 zawodnikow w minucie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomekg, jajednka stawiam na Subaryny - choćby dlatego że nie ma chyba w Polandii teraz stajni na miarę STT Racing.

 

Jest to poważny argument z ktorym trudno się nie zgodzić, ale nawet najlepszy tuner nic nie wymyśli jesli producent konkurencyjnej marki, wypuści szybki ,bezawaryjny samochód, którego nawet Stec nie zepsuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to poważny argument z ktorym trudno się nie zgodzić, ale nawet najlepszy tuner nic nie wymyśli jesli producent konkurencyjnej marki, wypuści szybki ,bezawaryjny samochód, którego nawet Stec nie zepsuje :wink:

O ile wiem, to Mitsubishi w dziedzinie normalnych aut pod względem awaryjności jest czarną owcą pośród japończyków, no ale może Evo to zupełnie inna bajka. Zresztą cytryny też rewelacyjne nie są, a Sebastian do mety dojeżdża :) Po części może to zaleta jego techniki jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łowcy Smaków- nowe knajpy Kościuszki ??

 

auto w tych barwach wygląda lekko badziewnie :/

 

Niech wygląda jak chce, ale żebyś czuł te zapachy jakie rozchodziły się z okolic serwisu Kościuszki na Elmocie..... Jeszcze dostaję ślinotoku na wspomnienie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówisz o lebie?

no tak auto ma niezawodne, ale to jest to: przez 5 lat jezdza tym samym autem ktore jest wciaz modyfikowane, az w koncu zblizyli sie do perfekcji,

jednak popatrzec na ponsa to on miał trochę problemów w tym sezonie

 

 

ale Sordo nie miał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środa, 30 minut po pólnocy jest relacja z Elmotu w TVP1.

 

hahaha :lol: ale prime time :lol:

 

Nie jest zle...Jesli to porownac np. z rokiem, jesli sie nie myle, 2002 czy 2002 to jest nawet super z relacjami w TV. Wowczas to wylacznosc na pokazywanie rajdow miala tylko TVP, inne stacje nawet w wiadomosciach sportowych nie mogly pokazywac urywek z rajdu :!:

 

Zebralem informacje kiedy beda relacje z Elmotu i oto co wyszlo:

 

TVP1 :: Wtorek/Sroda :: 00:30

 

Automaniak (W wiekszosci poswiecony relacji z Elmotu):

 

TVN ::13.05:: 8:00

TVN Turbo ::12.05::18:00 ::13.05:: 14:00 ::15.05:: 12:00 ::16.05:: 16:30

::17.05:: 13:00, 23:30

TVN 24 ::13.05:: 17:35, ::14.05:: 03:32, 15:40, 19:40. ::15.05:: 02:35 ::17.05:: 00:10, 05:33

 

OES - TVN Turbo (Powinna byc relacja)

 

::10.05:: 18:32 ::11.05:: 09:00, 19:00 ::12.05:: 13:30, 17:30 ::15.05:: 02:00

 

Autoklub.pl - TELE 5 (Powinna byc relacja)

 

::14.05:: 11:30

 

Tyle powinno byc Elmotu w TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...