Skocz do zawartości

Kupno Forestera 2.5xt


Pawel00

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 237
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

roguckia, m3 m5 czy nowe x5m5 już ciężko :P mają po 4,8sek do 100 :roll:

 

ta... trapoloty szalały 20 lat temu, wtedy takich beemek było mało :) ( a forków wcale ) a drsiki latały 318, czasami 320 i one kapitulowały przy 600 kg / 45 kucy :) pod kartonem, mieli goście miny nietęgie...

a z tymi przyspieszeniami nie jest wcale tak pięknie, automatem udaje się zbliżyć do katalogowych, jednak w manualu trzeba umieć ruszać, zmieniać biegi i rozumieć kilka zależności, pzdr, ar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bakupno, kup arp, uszczelki i jakieś lepsze tłoki. potem sofcik i dasz radem 8)

pracuję nad tym :mrgreen:

 

-- Cz lut 17, 2011 11:44 pm --

 

kropkowicz napisał(a):kup arpA to co to jest??P.

szpilki do głowic

dokładnie tak :mrgreen:

do tego jeszcze uszczelka cosworth :twisted:

 

-- Cz lut 17, 2011 11:47 pm --

 

a z tymi przyspieszeniami nie jest wcale tak pięknie, automatem udaje się zbliżyć do katalogowych, jednak w manualu trzeba umieć ruszać, zmieniać biegi i rozumieć kilka zależności, pzdr, ar

z tym nie mam problemów :P

bo x5 4,4 w benzynie zjadam odrazu 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

automatem można na mieście przegonić ML i czasami boxtera, ale najlepsze miny maja motocykliści, którzy nie umieją ruszać a wciąż wydaje im się, ze robią setkę w 3s... :)

kiedyś po prostu ze znajomym pomierzyliśmy odjazd "zwykłego" kierowcy, nie katującego furek / forków na co dzień, ale z kilkuletnim doświadczeniem za kółkiem, troszkę nawet już mu się wydawało, że jest ekspertem motoryzacyjnym :) - za pierwszym razem zrobił pod 12s do setki... poniżej dychy nie zszedł!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

automatem można na mieście przegonić ML i czasami boxtera, ale najlepsze miny maja motocykliści, którzy nie umieją ruszać a wciąż wydaje im się, ze robią setkę w 3s... :)

kiedyś po prostu ze znajomym pomierzyliśmy odjazd "zwykłego" kierowcy, nie katującego furek / forków na co dzień, ale z kilkuletnim doświadczeniem za kółkiem, troszkę nawet już mu się wydawało, że jest ekspertem motoryzacyjnym :) - za pierwszym razem zrobił pod 12s do setki... poniżej dychy nie zszedł!! :)

 

Ja też czasami jeżdżąc poprzednim autem (MT) ulegałem emocjom podczas szybkiego startu spod świateł i nie zawsze w odpowiednim czasie zmieniałem biegi. Teraz ten problem nie występuje.....gaz w podłogę i .... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też czasami jeżdżąc poprzednim autem (MT) ulegałem emocjom podczas szybkiego startu spod świateł i nie zawsze w odpowiednim czasie zmieniałem biegi. Teraz ten problem nie występuje.....gaz w podłogę i ....

dokładnie jak opanujesz zmiane biegów to rządzisz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robię pół ankietę. 8)

Forek 109tyś km bez zmiany rozrządu. Jechać 200km czy brać lawetę.

 

Jak przekulał 109.000 to te 200 jeszcze może da radę?

 

O kurcze, przed chwilą dopiero zobaczyłem, że w MT jest 5 biegów. Nie odczuwa się zbytnio braku 6?

 

Mi w trasie bardzo brakuje tej "6-tki". Nie dlatego, że 5-tka nie daje rady, poprostu bieg wyżej troche odciążyłby moją uszczelkę i uspokoił sumienie prawdopodobnie ;).

 

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te limity są bardzo uśrednione i nie sądzę, aby takie przekroczenie (zaledwie kilkuprocentowe) mogło mieć jakieś poważne konsekwencje. Nie ma co za bardzo panikować.

 

Z drugiej jednak strony to Ci współczuję... w zasadzie nigdy nie wiesz, czy faktycznie był zmieniony, czy nie... jeśli wiedziałbyś, że nie, to wpakowałbyś tą kasę, zmienił i byłoby ok, a teraz tak na prawdę nie wiesz, czy wymieniać, bo ktoś mógł Cię zrobić w konia, czy sam siebie nie zrobisz w konia, gdy wymienisz, a on faktycznie był wymieniany...

cholera, trochę to zagmatwane, ale może ktoś skuma...

 

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...