Skocz do zawartości

Kupno Forestera 2.5xt


Pawel00

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 237
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie mam linku, ponieważ nie jest to oferta z netu. Może troszkę nie sprecyzowałem swojego pierwszego postu. Dostałem foty od kolegi, który handluje samochodami. Jadę obejrzeć. Dopiero wtedy będę miał pewność jak to wygląda w rzeczywistości. Mam nadzieję, że tragedii nie będzie i w niedługim czasie będę mógł cieszyć się swoim wymarzonym Foresterem.

 

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten którego miałem na myśli okazał się troszkę... hmm strzałem w kolano- uderzenie nie było wcale takie małe- poduszki wystrzelone, podłużnice zruszone. Więc szybka decyzja i do Niemiec. 2 dni, 3500km i znalazłem. Forek już stoi w garażu. 2006 listopad, 2.5XT. Wersja to chyba BLN (beżowa tapicerka, nawigacja). Teraz to powoli zaczynam ogarniać i szukam części (trudna sprawa). Przy okazji mam czas na pakiet startowy (oleje itd). Myślę, że za miesiąc będę cieszył się jazdą.

 

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie przepadam za AT (choć nie twierdzę, że jest to złe rozwiązanie). Mi po głowie chodził Forester 2,5 XT MT. I tak też trafiłem. Muszę jednak przyznać, że po przeczytaniu iluś tam tematów miałem sporo wątpliwości co do swojego wyboru (chodzi o awaryjność silnika). Mam nadzieję, że nie pomyliłem się zbytnio kupując ten samochód. Tym bardziej, że nie miałem możliwości weryfikacji stanu silnika czyt. zakup w 10min. Obym miał szczęście :twisted:

 

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DrAST, ja mam swojego 9 miesięcy, ma ze mną ciężko, narazie podło tylko strzęgło ale to od startów z 4tyś obrotów :twisted:

 

Nie mam pojęcia jak mój był latany. wszystko wyjdzie w praniu. Liczę na ogromnego fuksa, bo jak napisałem wyżej nie miałem możliwości go sprawdzić.

 

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DrAST, ja mam swojego 9 miesięcy, ma ze mną ciężko, narazie podło tylko strzęgło ale to od startów z 4tyś obrotów :twisted:

Eee, nie gadaj, przecież on się wkręca tylko do 3,5 :twisted::twisted::twisted:

 

to nie ten wątek :P

 

forestera2006 już jest FTZ :mrgreen:

Poplułem się :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia jak mój był latany. wszystko wyjdzie w praniu. Liczę na ogromnego fuksa, bo jak napisałem wyżej nie miałem możliwości go sprawdzić.

 

Nic się nie martw , będzie dobrze :twisted: , ja swojego kupiłem jak stał na lawecie bez wnikania w szczegoły techniczne bo drugi klient już po niego jechał . Też liczyłem po cichu na fuksa i co ? , malinaaaa!!! :lol::lol::lol: , tyle że to nie 2,5 xt .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: :lol: , tyle że to nie 2,5 xt .

 

To teraz nie wiem czy mam się bać :mrgreen:

 

P.

 

sądzę, że kolega żałówał, że nie jeździ tak jak turbo...

Ja interpretowałbym to właśnie w ten sposób!

 

Mistral

 

 

Gdybym na poważnie aż tak się bał to bym raczej nie kupował. Wątki typu "dlaczego subaru to taki szajs" nie przerażają mnie. Jedyne czego się obawiam to zakup bez sprawdzania. Reszta to fuks :lol:

 

Chyba carfit napisał: you play you pay. I takie jest moje zdanie: jeżeli nie wyjdzie żadna wada ukryta, jakiś kosztowny defekcik to jeżdżąc logicznie i serwisując należycie auto będę non stop miał banana na ryjku i raczej przez długi czas nie będę żałował swojej decyzji :twisted:

 

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: :lol: , tyle że to nie 2,5 xt .

 

To teraz nie wiem czy mam się bać :mrgreen:

 

P.

 

sądzę, że kolega żałówał, że nie jeździ tak jak turbo...

Ja interpretowałbym to właśnie w ten sposób!

 

Mistral

 

 

Gdybym na poważnie aż tak się bał to bym raczej nie kupował. Wątki typu "dlaczego subaru to taki szajs" nie przerażają mnie. Jedyne czego się obawiam to zakup bez sprawdzania. Reszta to fuks :lol:

 

Chyba carfit napisał: you play you pay. I takie jest moje zdanie: jeżeli nie wyjdzie żadna wada ukryta, jakiś kosztowny defekcik to jeżdżąc logicznie i serwisując należycie auto będę non stop miał banana na ryjku i raczej przez długi czas nie będę żałował swojej decyzji :twisted:

 

P.

 

 

Będzie Pan zadowolony...

 

a jak już euforia minie i zapragniesz większej mocy, to daj znać! Skieruję Cię we właściwe ręce...

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak już euforia minie i zapragniesz większej mocy, to daj znać! Skieruję Cię we właściwe ręce...

 

To tak trochę jakbyś czytał w moich myślach :mrgreen: Ale to jeszcze troszkę. Choć nie ukrywam, że czytam wieczorkami jadę nielegala :twisted: i mam nadzieję, że ja też opiszę jakiś ciekawy projekt.

 

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...