Jump to content

Rajdy, a wizerunek...


Flipper

Czy uczestnictwo w rajdach wpływa pozytywnie na wizerunek Subaru?  

695 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Pytanie jest tendencyjne

 

Oczywistą oczywistością jest że Subaru=Rajdy

 

 

Pytanie powinno brzmieć - jak bardzo oberwał wizerunek marki po wycofaniu się z WRC i wprowadzeniu Lanosa

 

 

PS. Bardzo dobrze, że nie ma FTZ :evil:

 

Co ja bym robił po nocach :evil: :roll: :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Moim skromnym zdaniem "uczestnictwo w rajdach wpływa pozytywnie na wizerunek Subaru" i to bardzo, mnie od zawsze Subaru kojarzyło się z rajdami i osobiście ubolewam że nie ma już SWRT ale cieszę się że mamy chociaż "swoje" SPRT mimo że Subaru Impreza w wersji hatchback mnie nie przypadła bo gustu. :D

 

Teraz czytając posty o jeszcze większym "rozwoju" SPRT cieszę się bo widzę że ten team robi się jeszcze bardziej profesjonalny. Zatrudniają doświadczonego kierowcę aby ten stał się nauczycielem, dają szansę młodemu i zdolnemu kierowcy aby ten mógł się uczyć od najlepszych to jest piękne. Mam nadzieję że Subaru Poland Rally Team zdominuje całe RSMP mimo że zdaje sobie sprawę z tego że te sukcesy nie muszą przyjść od razu ale wszystko zmierza w dobrym kierunku. I z tego miejsca życzę tych sukcesów SPRT.

 

A co do pytania w ankiecie to chyba wiem dlaczego się ono pojawiło ;P. Moim zdaniem Subaru zmierza chyba trochę w innym kierunku bo widząc nowe Legacy widzę że Subaru chce się chyba stać samochodami luksusowymi :?

 

Takie jest moje zdanie mogę je wyrazić :)

 

dziękuje i pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Poprę przedmówcę... Gdyby nie rajdy pewnie mało kto by w tym kraju wiedział co to za marka Subaru...

Bardzo dawno temu (jak jeszcze ja nie miałem prawa jazdy i byłem w wieku podstawówki) moi rodzice mieli Justynkę. Kiedyś byłem z mamą na zakupach tą że Justynką i podszedł do nas jakiś obcy człowiek i zaczął oglądać na wszystkie strony to Subaru. Zadawał tysiące pytań.... ile to pali, jaka awaryjność, ile części, itp. Oczywiście moja mama nie umiała na te pytania odpowiedzieć bo ona tylko tankowała ten samochód bo nic się z nim nie działo. No to pan pooglądał dalej samochód i to co powiedział na koniec było powalające... cytuję jego słowa: "No tak, bo jak ruskie coś zrobią to porządnie" :shock: :lol:

Tak nawiązałem do tematu że, gdyby nie rajdy i występ w nich Subaru i wieloletnie sukcesy to do tej pory pewnie mało osób by wiedziało że SUBARU to marka Japońska :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...