Skocz do zawartości

Rajdy, a wizerunek...


Flipper

Czy uczestnictwo w rajdach wpływa pozytywnie na wizerunek Subaru?  

695 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Moim skromnym zdaniem "uczestnictwo w rajdach wpływa pozytywnie na wizerunek Subaru" i to bardzo, mnie od zawsze Subaru kojarzyło się z rajdami i osobiście ubolewam że nie ma już SWRT ale cieszę się że mamy chociaż "swoje" SPRT mimo że Subaru Impreza w wersji hatchback mnie nie przypadła bo gustu. :D

 

Teraz czytając posty o jeszcze większym "rozwoju" SPRT cieszę się bo widzę że ten team robi się jeszcze bardziej profesjonalny. Zatrudniają doświadczonego kierowcę aby ten stał się nauczycielem, dają szansę młodemu i zdolnemu kierowcy aby ten mógł się uczyć od najlepszych to jest piękne. Mam nadzieję że Subaru Poland Rally Team zdominuje całe RSMP mimo że zdaje sobie sprawę z tego że te sukcesy nie muszą przyjść od razu ale wszystko zmierza w dobrym kierunku. I z tego miejsca życzę tych sukcesów SPRT.

 

A co do pytania w ankiecie to chyba wiem dlaczego się ono pojawiło ;P. Moim zdaniem Subaru zmierza chyba trochę w innym kierunku bo widząc nowe Legacy widzę że Subaru chce się chyba stać samochodami luksusowymi :?

 

Takie jest moje zdanie mogę je wyrazić :)

 

dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprę przedmówcę... Gdyby nie rajdy pewnie mało kto by w tym kraju wiedział co to za marka Subaru...

Bardzo dawno temu (jak jeszcze ja nie miałem prawa jazdy i byłem w wieku podstawówki) moi rodzice mieli Justynkę. Kiedyś byłem z mamą na zakupach tą że Justynką i podszedł do nas jakiś obcy człowiek i zaczął oglądać na wszystkie strony to Subaru. Zadawał tysiące pytań.... ile to pali, jaka awaryjność, ile części, itp. Oczywiście moja mama nie umiała na te pytania odpowiedzieć bo ona tylko tankowała ten samochód bo nic się z nim nie działo. No to pan pooglądał dalej samochód i to co powiedział na koniec było powalające... cytuję jego słowa: "No tak, bo jak ruskie coś zrobią to porządnie" :shock: :lol:

Tak nawiązałem do tematu że, gdyby nie rajdy i występ w nich Subaru i wieloletnie sukcesy to do tej pory pewnie mało osób by wiedziało że SUBARU to marka Japońska :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...