Skocz do zawartości

16 STYCZEŃ w NMNP kolejna zabawa w zimowe oesy jak w Norwegi


vert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 225
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tez bede, chocia sie nie pisalem.

 

Znalazlem fajna opone na jutrzejsze warunki. Nankang Viva sie zwie to cudo i wygrzebalem to z blota na tylach wulkanizacji. Kola buksuja nawet na 3 biegu, goraco polecam te opone, na prawde robi robote. Jakby kto chcial namiary na te wulkanizacje to sluze pomoca, moze jeszcze znajdzie tam jakie lepsze rodzynki.

 

Takze jutro kto ma lepsza fure niech wezmie poprawke jak bedzie wyprzedzal stara czerwona bejce na zakrecie.

 

Siju tumorol.

 

piter_s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty nie pitol tylko widze cie jutro u nas na sniadanku :!: :twisted:

 

mordo ,moja , ja tera siedze w krakowie i se zrobiłem 0,7 z nudów :mrgreen: dla podtrzymania kondycji :twisted: . Jak naślesz śniegu to wezme te moje 4 litery i przyjade do Ciebie :idea: Ale pamietaj, przyjezdzam już w czwartek :mrgreen: więc grzej już piecyk w domku :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DO 13 zrobiłem 140km, śniegu było pod dostatkiem, piaskarki posypywaly jak się zrobił lód na winklach, armatki snieżne ładowały non stop, bandy mięciutkie przytrzymywaly dupę na zakrętach, niech żałuja ci co się zapisali, a nie przybyli.... :mrgreen:

 

Dobra tak się rozmarzyłem :mrgreen::mrgreen: rzeczywiście zrobiłem 140 km tym razem ośką Type R-em trasa fajna, aczkolwiek dla mnie trochę za krótka.

Odcinek leśny jak zwykle wypasik tylko bez płyty nie podchodź bo na cięciach takie krawężniki, że mozna wszytkie bebechy zostawić.

Ale i tak kilka razy tam przeleciałem łapiąc się jednym kołem.

 

Boluś dziękuję za spotkanie i zrobienie tych kilku kółek :lol:

 

Panowie fotografowie i kamerzyści poproszę o zdjęcia i ujęcia czarnego Civica Type R.

 

 

pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozwnież dziekuję Vertowi co zrobilem osobiscie przed odjazdem, szczegolny szacunek dla Pana instruktora z Piaseczna, niestety nie bylo mi dane poznac ksywy lub tez jej zapomnialem :D

 

super wskazówki poskutkowały szybka nauka, jak na pierwszy raz mysle ze nie bylo zle ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też coś napisze, nie jako kierowca ale jako obserwator :P Trasa super, pierwsza część w fajnym klimacie rajdowym i pozwalał się pobawić wszystkim. Co do foto i video mamy sporo tego więc niedługo będzie już coś na forum.

A teraz podziękowania:) dla Verta za możliwość spotkania wszystkich i wyśmiania się, dla Norwega za znalezienie mojej zguby :P

 

Ci co chcieli coś od nas na płytach z sobą piszcie na PW bo nie wszystkich pamiętam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie było :D szczególnie w lesie, gdzie chętnych do jazdy było mało, a innych wyłapywały pniaki na poboczu :mrgreen:

szkoda, że koła nie udało się naprawić i musiałem wcześniej wracać

 

Vert, dzięki za tablicę :D flaszka czeka, daj znać na PM gdzie stacjonujesz w tygodniu albo na następnym NMNP dotrze do Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...