Skocz do zawartości

16 STYCZEŃ w NMNP kolejna zabawa w zimowe oesy jak w Norwegi


vert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 225
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nikon dzieki 8)

 

ktorej uzywasz kamerki ? to jest GoPro HD Motorsport Hero 1080p ?

 

Tak to GOPRO HD :P

 

 

Nikon

 

Jak zgrać filmik z aparatu Canon Eos 500D w HD na kompa żeby nie haczyło (mam on boarda z poprzedniego NMnP jeszcze z EVO).

Jakiego trzeba użyć programu bo ja mam tak, że wsiadam do samochodu, a słychać że już jadę dobrą trójką :mrgreen:

 

Może być na PW, albo wyślij telefon do siebie to zadzwonię.

 

P.S. Oczywiście chcę płytkę z Type R czarnym :P

 

 

 

Poszło PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mamy wszystkich co byli i zazwyczaj z wszystkich elementów trasy. Mamy i GT i 206. Będzie po trochu an necie wszytko. Jest to powolny proces bo coś mi UPC szwankuje i wolno się wysyła :(

A tymczasem kolejna część:

 

 

 

 

Ps. sprawy z PW od jutra będę załatwiał już

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bartez masz w ryj za te słupki ktore wszystkie wywracasz...a ja winilem tego bidnego nisssana :roll: :twisted::mrgreen:

 

-- 17 sty 2011, o 23:00 --

 

musimy sie pochwalic ze razem z piotrkiem fukowskim licytowalismy dla wosp przejazdy naszymi sztruclami i jeden gosc wylicytowal przejazdy za 2 000 pln wiec dzieki nikon za uwiecznienie !

 

specjalne podziekowania dla kasi fukowskiej za chleb ze smalcem ! byl geeeeeeeeeenialny !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Verciok,dziekuje za spotkanie...było fajnie...pokaleczyłem troszkę...Bartezz powoził Twoich"orkiestrantów"...Pioter F. mówił ,że mieli w gaciach...

Dziękuje za spotkanie całej reszczie...kiełba,kanapki ze szmalcem Fuka i ogóry wymiatały.

Miło było spotkać Guru i Bryka ,poznać oszołoma Korasa i wogóle fajny dzień...duużo nauki przedemną.

Bartezz coraz szybciej i zawodowo... :shock: :D

Wielu naprawde fajnie zasuwa,ośki ,beeeemki....ogólnie kurcze fajny ten klimat samochcodowy.Oczywiście Wszystkich było miło zobaczyć ,choć szkoda ,ze nie dane było poznać ,allle....next razem.

 

Juz nie wspomne o spotkaniu z Grzywą... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: -lubie Cię człowieku.

 

Nikon ,smaruj filmiki chłopakópw i foty...miło sie ogląda.

 

ogólnie fajnie...i jakos dachów nie było,niebezpieczenstwa Nas omijały,mniej strat niż na śniegu ,a naprawde NAJBARDZIEJ ZAJEBCZASTA POGODA DO ŚWIROWANIA,NAUKI I TRENINGU.

 

chyba tyle...jak cos to w kontakcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FITNESS ja mam taka propozycja : sprowadzaj sie do wawy :!: :twisted: a tak powaznie. Bartezz mega talent ale dzieki tobie !

wez barteza i przyjezdzacie do mnie 2 dni wczesniej na......kolacje :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

koras w gt z zielonej gory mega kozak !

 

szukamu 5 wozkow do pucharu gt open do rsmp i mozemy sie pomierzyc ! :twisted: PZM jesli bedzie 5 wozkow robimy klase i wio !

 

fitness usmiechnij sie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mamy wszystkich co byli i zazwyczaj z wszystkich elementów trasy. Mamy i GT i 206. Będzie po trochu an necie wszytko. Jest to powolny proces bo coś mi UPC szwankuje i wolno się wysyła :(

A tymczasem kolejna część:

 

 

 

 

Ps. sprawy z PW od jutra będę załatwiał już

 

nikon toś mi film zapodał :-D dogonilem be em kę jak widac i jechalem jak po bułki :-( dawaj inny :DDDDDDDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FITNESS ja mam taka propozycja : sprowadzaj sie do wawy :!: :twisted: a tak powaznie. Bartezz mega talent ale dzieki tobie !

wez barteza i przyjezdzacie do mnie 2 dni wczesniej na......kolacje :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

koras w gt z zielonej gory mega kozak !

 

szukamu 5 wozkow do pucharu gt open do rsmp i mozemy sie pomierzyc ! :twisted: PZM jesli bedzie 5 wozkow robimy klase i wio !

 

fitness usmiechnij sie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Prawdziwy FITNES jest przez "jedno S"...zamocie!...podróbki są przez dwa S. :mrgreen:

 

Bartezz...cóz,żadna moja zasługa..trenuje,podpatruje łyka, i jedzie !!!! Chce i daje rade!

A do warszawy mi nie spieszną...jeszcze mam dach nad głową ,ale plan awaryjny...kto wie.

Dziekujemy za zaproszenie....jeszcze będziesz Nas wyganiał.

Pozdro.Fit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FITNESS ja mam taka propozycja : sprowadzaj sie do wawy :!: :twisted: a tak powaznie. Bartezz mega talent ale dzieki tobie !

wez barteza i przyjezdzacie do mnie 2 dni wczesniej na......kolacje :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

koras w gt z zielonej gory mega kozak !

 

szukamu 5 wozkow do pucharu gt open do rsmp i mozemy sie pomierzyc ! :twisted: PZM jesli bedzie 5 wozkow robimy klase i wio !

 

fitness usmiechnij sie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

dwa już znalazłeś :mrgreen: i mówię poważnie aa i miło było poznać cię FIT pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...