Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

p.s. właśnie śmignąłem koło niebieskiego WRXa (chyba i chyba bug) na złotych szprychach z naleśnikiem z tyłu. Rejestracja NNM jakoś tak. Witka była :) Kolega wjeżdzał do Galerii Rzeszów. To Rzeszowski nieprzerejestrowany czy może ktoś w odwiedzinach ? Witka oczywiście była :)

Sprzęt jest z Rzeszowa http://olx.pl/oferta/subaru-impreza-wrx-4x4-mozliwa-zamiana-CID5-IDcQpJX.html#a3eb25c468;promoted

319397029_7_644x461_subaru-impreza-wrx-4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wskazuje na to, że wybór będzie taki:

(kolor w dalszej kolejności)

 

21kfp5f.jpg

 

No powiem Wam , że jest na czym oko zawiesić..... :D

 

Tak się wpatruje i wpatruje i zastanawiam się nad małą sugestią..... jakby sam napis : " subaru klub podkarpacie " zrobić kursywą ??? Niby drobny zabieg ale pewnie doda jeszcze trochę dynamizmu i agresywności...... tak jak seria filmów " 2 Fast 2 Furious " tam zawsze jest pochyła czcionka i wygląda to dynamicznie, "szybko"....

 

Można spróbować.... ocenimy wszyscy czy się podoba...... jeśli tylko ktoś przerobi projekt....  ;)

PS. Tu Mrozioo masz fotkę na stronkę.... w klimacie zimowym ;)

 

post-2656-0-89739900-1448643072_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się wpatruje i wpatruje i zastanawiam się nad małą sugestią..... jakby sam napis : " subaru klub podkarpacie " zrobić kursywą ??? Niby drobny zabieg ale pewnie doda jeszcze trochę dynamizmu i agresywności...... tak jak seria filmów " 2 Fast 2 Furious " tam zawsze jest pochyła czcionka i wygląda to dynamicznie, "szybko"....   Można spróbować.... ocenimy wszyscy czy się podoba...... jeśli tylko ktoś przerobi projekt.... 

 

Pozwoliłem sobie  :)

 post-23189-0-17363200-1448646826_thumb.jpg

 

 A tu jeszcze wersja jednokolorowa na innym tle  ;)

post-23189-0-91926600-1448646963_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@kul, jakbyś mógł tą kursywę wprowadzic na zdjęciu przesłanym przez MAchonia(wczesniej przez mnie) (tam gdzie jest logo 1 i logo 2) ok?

bez kolorów zeby nie mieszać póki co :) kolor w dalszej kolejności wybierzemy . 

 

p.s. z tą kursywą jeszcze lepiej!

Edytowane przez mRoZiOo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@kul .... ładnie Ci to wyszło ... i wiesz co, ta kursywa jest według mnie ok, ja bym ją zostawił..... ale niech decyzję inni podejmą. Ta wersja jednokolorowa też ok, jak ktoś woli czarne lub białe to ma spokój. 

 

Ciekawe jak wybierzemy kolory. ? ..... :D  Każdy będzie się kierował kolorem swojego auta i czy do niego pasuje....... ??? Hmmmm 

 

                                                                                                :coffee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w ten oto sposób powstały 2 piękne loga, w szczególności to po prawej :)

 

Słuchajcie. Wymylem przed chwilą samochód na bezdotykowej, po czym powolutku przejechalem obok rynku. Obok ratusza wypadł na drogę obywatel Japonii ( ching chang po wygladzie) i wykazywał dużo gestów aprobaty co do wyboru marki. Powiem Wam, że było to bardzo miłe :) chłop swój, wiedział co dobre :)

Edytowane przez mRoZiOo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie z tą kursywą też jest ok  :) Niestety w żadnym programie nie mam takiej czcionki więc przerobiłem to jako obrazek stąd też na krawędziach pojawiają się niechciane pixele.

Nazwa czcionki to " Republika Exp " jakby co  ;)  Po wygooglowaniu wyskoczy;)

 

 

 

No i w ten oto sposób powstały 2 piękne loga, w szczególności to po prawej :)

 

To po prawej czyli nr 2 zdecydowanie lepsze :)  dużo lepiej widoczne są plejadki w przeciwieństwie do nr 1 gdzie są one jakoś zgaszone.

 

Popieram, macie racje.... nr 2 lepszy..... plejady bardziej wyeksponowane robią robotę  :D

 

 

 

 Obok ratusza wypadł na drogę obywatel Japonii ( ching chang po wygladzie) i wykazywał dużo gestów aprobaty co do wyboru marki. Powiem Wam, że było to bardzo miłe :) chłop swój, wiedział co dobre :)

 

Miły akcencik  :D  Coś jest w tej marce..... Przecież subaru nie kupuje się przez przypadek  :D a ludzie widzą, patrzą i doceniają  B)

 

PS. Namierzyłem u siebie kolejnego subaraka, biały blob WRX wanna - świnka na klapie, na lusterkach nie zauważyłem. Fotek nie mam ale będę polował.... widzę, że jest nas coraz więcej...

 

A właśnie, nie zauważyliście ze tak ostatnie dwa lata to znaczny przyrost subaraków ??? Mówię o Krośnie.... jak jeszcze 7-8 lat temu było może parę forków, ze dwa legasie i 3 imprezy, tak teraz co chwila pojawia się jakaś "nowość"...  trzeba będzie kiedyś pomyśleć o większym zlocie !

Tu upatruję rolę naszego klubu i stronki na FB.... trzeba dotrzeć do większej liczby osób i może na wakacjach coś wymyślimy dużego... :D

A tak z innej beczki.....

 

 

o kurcze, za hawka moze zamienię :D

 

Też bym się chętnie zamienił

 

 

Tu macie info z zakupu kontrolowanego:

 

 

 

Juz był kilka stron wcześniej, sam osobiście go opisałem i dwa lata temu też jak go oglądałem.

Nadal na tablicach NNM a jest w Rzeszowie.... przypadek??

 

ja bym go omijał z daleka

 

Nawet już nie kopałem dalej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie,

 

Biorąc pod uwagę, że z wyborem loga musimy zdążyć do końca listopada, a osoby zaglądające i uczestniczące tu w życiu forum już się wypowiedziały, więc nie ma już matematycznych szans na to, żeby wynik głosowania na nazwę i logo był inny, dlatego oficjalnie można napisać, że naszą nazwą klubu i skrótem jest:

 

SUBARU KLUB PODKARPACIE - SKP

 

Logo, które zyskało najwięcej głosów to logo przygotowane przez Machonia:

2dh9o4i.jpg

 

Następnie Kamaryn zrobił wersję digital i na naszą prośbę przestawił miejscami gwiazdki ze skrótem. 
Jako, że logo, które zostało wybrane miało inną konfigurację, a logo z przestawionymi elementami i kursywą na napisach spotkało się z dużą aprobatą, dlatego musimy zagłosować kolejny raz. 

Bardzo proszę - zróbmy to sprawnie - tak, aby zgodnie z ustaleniami wyrobić się do końca listopada.

 

23vx1n5.jpg

 

 

 

LISTA.

 

Opcja 1 - 

Opcja 2 -  mRoZiOo, Machoń, Wojt_O, Marek S, subydu, M@kul, Miro D88, 

 

p.s.: pierwsze głosy wpisałem na podstawie ostatnich postów, jeżeli coś nie tak, to proszę prostować. 

Edytowane przez mRoZiOo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, według mnie opcja 2 tak jak Mrozioo zaznaczył :D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...... ja już chcę naklejki :yahoo:

Co do naklejek... To myślę że powinno to być jedno zamówienie na jakąś partie a nie by każdy sobie zamawiał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Potwierdzam, według mnie opcja 2 tak jak Mrozioo zaznaczył :D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...... ja już chcę naklejki :yahoo:

Co do naklejek... To myślę że powinno to być jedno zamówienie na jakąś partie a nie by każdy sobie zamawiał.

Oczywiście że tak będzie. Post Machonia miał inne znaczenie. Po prostu chłop się doczekać nie może tak jak i niektórzy z nas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podtrzymuję projekt 2

Panowie a jaki jest planowany rozmiar? tak 3,14 x oko?

Myślę że rozmiar powinien być zbliżony do rozmiaru świnek (chyba 10x10) ewentualnie trochę większy...myślę że max 15x15 by to fajnie wyglądało np na tylnej klapie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to ja myślę, że 10 x 10 cm to max ale to jest tylko moje zdanie. Osobiście jestem za "dyskretnym" rozmiarem, widocznym ale nie rzucającym się w oczy z pół kilometra. Zresztą chyba i tak każdy subaromaniak jak widzi inny egzemplarz to wpatruje się w niego więc powinien bez problemu zauważyć wlepkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do naklejek... To myślę że powinno to być jedno zamówienie na jakąś partie a nie by każdy sobie zamawiał.

 

No pewnie Marku..... ja tak na humor, się nie mogę doczekać  :D

 

 

Oczywiście że tak będzie. Post Machonia miał inne znaczenie. Po prostu chłop się doczekać nie może tak jak i niektórzy z nas :)

 

:thumbup:  Mrozioo tak potrafi przewidywać, że już jest dwa kroki przed nami....   :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...