Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

 

No to git ;-) Jak co to mrugnij następnym razem!

 

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Spoko
Ja zdaje się panu mrugałam dzień przed wylotem ale toyotką... No ale ze świnią przecie ! :-) k. Lidla na Hetmańskiej.

Hmm albo na Podwisłoczu...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez karloszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś z Was dzisiaj ok 7 rano pomykał srebrnym Forkiem ze świnka na lusterku ul. Marszałkowska w strone ul. cieplińskiego kolo galerii rzeszów?  :)

Przyznaję się że to ja bo jechałem wolno ;) bo czaiłem się na Twoją wannę ;) tylko żadnej wlepki nie widziałem ale łapka była ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdaje się panu mrugałam dzień przed wylotem ale toyotką... No ale ze świnią przecie ! :-) k. Lidla na Hetmańskiej.

Hmm albo na Podwisłoczu...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Hmmm nie przypominam sobie mrugającej Toyoty :D

Edytowane przez Wojt_O
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A ktoś z Was dzisiaj ok 7 rano pomykał srebrnym Forkiem ze świnka na lusterku ul. Marszałkowska w strone ul. cieplińskiego kolo galerii rzeszów?  :)

Przyznaję się że to ja bo jechałem wolno ;) bo czaiłem się na Twoją wannę ;) tylko żadnej wlepki nie widziałem ale łapka była ;)

 

Łapka była i wlepka na lusterku też :)  a raczej malunek bo moja świnka jest namalowana i do tego czerwona  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Albo raczej przypomnę -nasz kochany instruktor p. Andrzej Lenczowski jest współzałożycielem Szkoły Jazdy Subaru (nie bez powodu) także najlepiej będzie ogarnąć sobie kurs L, uzyskać plastik i od razu do nas na szkolenie :-) poważnie mowię.

dzieki karloszka, ja sie wybiore na jakis trening w arlamowie w przyszlym rokuu :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poniżej Logo Machonia w wersji Digital.
@MAchoń napisz ewentualnie uwagi swoje bo przygotowywał to grafik a ja mu nic nie podpowiadałem, a to Twoje logo więc wiesz czy wieksze gwiazdki, czy obrys od napisu SKP czy ciut wyżej, czy kursywa itp itd. Po prostu napisz czy taką miałeś wizję ewentualnie co byś zmienił - dopracował.

b8lbuq.jpg

Edytowane przez mRoZiOo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@kul pokoloruj Prosze jeszcze to logo kamaryna ale gdzie gwiazdki są po prawej a SKP większe po lewej. I nad napisem SKP tak samo niech będzie kawaleczek przerwy i dopiero kontur.

 

P.S. muszę to wreszcie napisać... Ja po prostu wiedziałem że tak będzie! Od czasu całej afery nie zmieniło się nic!!!

Nikt nie dał nowej propozycji loga, nikt nie zagłosował na inne logo, doszła jedna propozycja nazwy ale nie ma zadnego poparcia a i tak wiadomo było, że najsensowniejszy będzie wybór jednej z dwóch wstępnych opcji bo po ich pokazaniu się i powstaniu FB z ta nazwa nikt nie protestowal. Nikt się tez nie zglosil do administrowania facebooka, a sprawca zamieszania gdzieś przepadł. Przed postami subydu Każdy dobrze wiedział że może dać głos, moze poddać nową propozycję i każdy czuł się tak samo ważny a nagle znalazł się ktoś kto chciał zmienić dobre na lepsze i wmowic wszystkim ze ja i Machon chcemy dzialac na szkodę klubu i że się rządzimy i inne pierdoły... Tracimy teraz tak naprawdę czas nie wiem na co, a tak to już byśmy wybierali finalne logo i ustalali szczegóły...bylibysmy 2 kroki dalej, w lepszej atmosferze i z niezachwianą energia do działania.

Wniosek niech sobie kazdy wyciągnie sam.

Edytowane przez mRoZiOo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście bardziej przypadła do gustu wersja z większymi plejadami po lewej stronie. Dorzucił bym tylko jeszcze owal wokół nich - taka mała sugestia :) IMHO bardziej widoczny powinien być znaczek Subaru a skrót SKP pozostać na drugim planie. Ogólnie oba loga są bardzo ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście bardziej przypadła do gustu wersja z większymi plejadami po lewej stronie. Dorzucił bym tylko jeszcze owal wokół nich - taka mała sugestia :) IMHO bardziej widoczny powinien być znaczek Subaru a skrót SKP pozostać na drugim planie. Ogólnie oba loga są bardzo ok.

 

Coś takiego ??

 

post-23189-0-84505800-1448488379_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to to :) ale chyba jednak lepiej bez owalu..jak myślicie?

 

Widzę, że kolega już w pracy ;)

 

Mi osobiście bardziej przypadła do gustu wersja z większymi plejadami po lewej stronie. Dorzucił bym tylko jeszcze owal wokół nich - taka mała sugestia :) IMHO bardziej widoczny powinien być znaczek Subaru a skrót SKP pozostać na drugim planie. Ogólnie oba loga są bardzo ok.

 

Coś takiego ??

 

attachicon.gif2jb5i6rfb.jpg

 

 

Jeżeli o mnie chodzi to również wersja bez owalu. Co do kolorystyki to ja jestem za wersją czarno/białą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega nie przepadł tylko pracuje od rana do wieczora.

I nie mial czasu zaglądnąć na The Forum.

Co do loga jepodzielam zdanie Kamaryna Wojt_a i Marka logo czarno białe ( kolory loga dostosowane do koloru auta) wieksze gwiazdki mniejsze SKP.

 

Przeprowadziłem wstepne rozmowy w ASO co do spotkania. JEst pozytywne nastawieniew poniedziałek będę osobiscie rozmawial z Dyrekcją w sprawie wspólpracy ASO z naszym Klubem.

 

Chciałbym prosić Was o zdanie czy jest w ogóle sens tej inicjatywy. I czy możecie pomóc w jej zorganizowaniu - ewentualnie.

 

 

Po co nowe loga skoro listę mieliśmy zamkniętą i trwa głosowanie. Wybierzemy najlepsze, delikatnie zmodyfikujemy i prace się zakonczą.

Do konca listopada zostało raptem kilka dni.

Edytowane przez subydu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do loga jepodzielam zdanie Kamaryna Wojt_a i Marka logo czarno białe ( kolory loga dostosowane do koloru auta) wieksze gwiazdki mniejsze SKP.Popieram 

 

Popieram tą wersję  :)  Chodzi Wam Panowie zapewne o tą propozycję?

post-23189-0-67482800-1448534450_thumb.jpg

 

Edytowane przez M@kul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrzucam listę głosowania bo znów gdzieś utknęła kilka str wcześniej :) . Z tego co pamiętam głosujemy do 29.11

 

post-23289-0-72324800-1448535301_thumb.jpg

 

1 Numer : 0 głosów
2 Numer : 0 głosów
3 Numer : julian, Mateusz Cyzio, 
4 Numer : 0 głosów
5 Numer : 0 głosów
6 Numer : R1damii, Marek S, M@kul, KAŚKO, Krajanek, plisek, 
7 Numer : Mateusz Matelowski
8 Numer : 0 głosów 
9 Numer : miro D88, mRoZiOo, TKACZU, Wojt_O, subaru_viper, rybex, Kamaryn, Machoń, konrad0101, v-max, kuba.es, Masu
10 Numer : 0 głosów
11 Numer : 0 głosów

 

Przypominam, że czekamy też na propozycję co do nazwy.

Jeżeli nie wpłyną żadne propozycję, to wybierzemy z poniższych, na które już poszły pewne głosy:

1. Subaru Klub Podkarpacie  SKP   - kuba.es, Machoń, m@kul, Kamaryn, Wojt_O, Marek S, mRoZiOo, subydu

2. Subaru Podkarpacie Klub  SPK

3. Subaru Podkarpacie Team SPT 

4. Subaru Carpathia Team SCT - EDDIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za tym aby logo na samochodach było obrysem w jednym kolorze np czarne całe, białe całe, czerwone całe, niebieskie całe itp itd.(oczywiście nie zabronimy nikomu nakleić w jakim będzie chciał kolorze - ja np mam naklejki jakies z tyłu i będe chciał je zastąpić jedną naklejką klubu, ale muszę mieć pełne tło a nie tylko obrys, bo mam ubytek bezbarwnego i chcę to zakryć. W zasadzie nikt mi i nikomu innemu nie powinien tego zabronić, bo niby i czemu? ).

 

Ale jestem też za tym, że logo oficjalne, które zostanie wybrane powinno mieć na sobie kolory - logo z kolorami będe chciał ustawić jako Miniaturę / Avatar na facebooku. Po prostu jednokolorowe bardziej pasuje na samochody niż na zdjęcie facebookowe. Czy ktoś ma jakieś obiekcje co do tego tematu ?

Edytowane przez mRoZiOo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...