Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz sie preznetuje klasowo :D

 

 

>>>Mamy bardzo goracy temat, ale pragne wspomniec o tym, ze najblizsza sobota (5.12) jest pierwsza sobota miesiaca! co mogloby oznaczac jakis spocik w licznym gronie! :) co Wy na to????

Ja postaram się być przynajmniej na chwile

 

Co do kolorystyki to A ... Chociaż muszę powiedzieć, że mi najbardziej podoba się wersja "czarna"

Edytowane przez Marek S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki!

No i teraz to wygląda :)

 Mi się osobiście kolor B bardziej podoba (Plejady Niebieskie z czarnym konturem i Różowy napis - ale niestety nie ma wielu zwolenników :P )

 

3eqfk.jpg

 

 

Teraz sie preznetuje klasowo :D

 

Panowie, odwalacie kawał dobrej roboty...... i M@kul i Kamaryn i Mrozioo .... Ci co głosują również dają nam znać czy idziemy w dobrą stronę, więc Wam też dziękujemy za głosy i komentarze.....

 

Bardzo ładnie się to prezentuje.... ja już chcę naklejać  :D

 

Jeśli chodzi o te dwie wersje kolorystyczne to pewnie każdy będzie patrzył troszkę przez pryzmat swojego auta i jego koloru.

Według mnie obie wersje mają coś w sobie ale może bardziej skłaniam się do drugiej wersji, to co Mrozioo napisał : niebieskie plejady i różowy skrót.... ale mogę nie być do końca obiektywny ;)  bo mam niebieskie auto i różowy znaczek więc siłą rzeczy wybieram tą wersję..... ale jeśli przejdzie inna to również będę ją dumnie nosił....... aha i czarną i białą biorę też....  :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie, już koniec listopada, dlatego można ogłosić już oficjalnie, że większością głosów wygrał poniższy projekt (układ, proporcje itp - co do koloru to jeszcze będziemy dopracowywać odcień, ale w wersji naklejkowej będzie kilka kolorów do wyboru - przede wszystkie wersje białe i czarne. ) W wersji oficjalnej napis zostaje niebieski a plejady żółte, czyli wszystko w klimacie SUBARU - będziemy walczyć jeszcze z odcieniami. Wszystkim dziękujemy za głosowanie :)

 

3eqfk.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Kamaryn, czujesz się na siłach, żeby przygotować plik do druku ? Jeżeli nie to ja postaram się ogarnąć grafika.

Proszę przygotuj wersje poglądowe powyższego loga w kolorach: Biały, Czarny, Złoty - tak na początek.

... a WSZYSTKICH PROSZĘ o propozycje co do koloru wydruku naklejek :) 

 

Ja jestem zdania, że na początek naklejki są zupełnie wystarczające i warto byłoby się skupić tylko na nich i nie szaleć z innymi materiałami. Doprowadźmy temat do końca i wtedy możemy pomyśleć co dalej.

Edytowane przez mRoZiOo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja jestem zdania, że na początek naklejki są zupełnie wystarczające i warto byłoby się skupić tylko na nich i nie szaleć z innymi materiałami. Doprowadźmy temat do końca i wtedy możemy pomyśleć co dalej.

 

Zgadzam się w 100% ... :)

 

 

 

... a WSZYSTKICH PROSZĘ o propozycje co do koloru wydruku naklejek :)

 

Jeżeli o mnie chodzi to wersja "czarna" i szt 3 ;)  ... chyba że o innym kolorze wydruku mówisz ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze jednak musi się tym zająć grafik (najlepiej) nie amator - logo ogólnie wygląda fatalnie przez niejednokrotny pobyt w paint - wszędzie pixele ! Z godziny na godzinę coraz mniej waży nawet jeśli kogoś masz niech spróbuje wydrukować np 1 sztukę żeby zobaczyć efekt na folii. 

Wstawiam poprawiony ORI, biały, czarny, na złoto przyjdzie czas lub zrobi ktoś inny ;) 

 

1d5fdfea738f.jpg

d6d7aaa94cfe.jpg

c2d475308dc9.jpg

16c06e9f6715.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej gdyby mial ktos Corel Draw bo moj gdzies przepadl..

Jest tez opcja, ze zamiast grafika to ustalic wersje jakie chcielibysmy wydrukowac, i bezposrednio w drukarni zapytac czy by sie tym zajeli bo byc moze nie bedzie to jakis problem ;)

Chetnie bym to sprobowal zalatwic, ale niestey dopiero w piatek :(

Edytowane przez M@kul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej gdyby mial ktos Corel Draw bo moj gdzies przepadl..

Jest tez opcja, ze zamiast grafika to ustalic wersje jakie chcielibysmy wydrukowac, i bezposrednio w drukarni zapytac czy by sie tym zajeli bo byc moze nie bedzie to jakis problem ;)

 

Taki mam własnie zamiar, że zapytam drukarni czy to zrobią w cenie wydruku naklejek :) ale najpeirw wolałem sprawdzić, czy wewnętrznie mamy jakiegoś grafika profi :) 

 

 

na złoto przyjdzie czas lub zrobi ktoś inny  

racja :) 

Edytowane przez mRoZiOo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę Was oderwę od tematu... Kochani!

 

Tak było ostatnio: tor Biłgoraj 15 XI - duże postępy kierowców, a przede wszystkim uśmiechy na twarzach wszystkich uczestników - o to w tym wszystkim nam właśnie chodzi!

 

https://www.youtube.com/watch?v=XJYZZIeTBNE&feature=youtu.be

 

Opady deszczu, a przez to śliski tor pozwoliły na oswojenie się z pojazdem w trudnych warunkach atmosferycznych - kierowcy poczuli, jak zachowuje się pojazd w sytuacjach niezaplanowanych, w aurze takiej, jaką na przykład widzimy właśnie za okami, a dzięki miejscu - odbyło się to wszystko bezpiecznie i bez zagrożenia dla innych uczestników ruchu. Oprócz tego mokry asfalt częściej wprowadzał pojazdy w poślizgi, co zaowocowało uśmiechami na twarzach kierowców, szczególnie wtedy, gdy poślizg został opanowany :)

Wszystko to działo się pod okiem instruktora, który zawsze służył pomocą i starał się rozwiać każde wątpliwości dotyczące sposobu polepszania umiejętności kierowania samochodem. Prędkości jak widać na filmie były chętnie rozwijane - dlatego dołączyliśmy element pomiaru czasu na skonfigurowanym przez naszego instruktora odcinku z przeszkodami - pomiar czasu wykazał, że nie zawsze moc samochodu jest najważniejsza w tym sporcie.

Zachęcamy do oglądnięcia video, a także z przyjemnością zapraszamy wszystkich na kolejne szkolenie, które odbędzie się 20.12. również na torze AUTODROM Biłgoraj - kolejny raz cały dzień jazdy, dużo zabawy i jeszcze więcej progresu - naprawdę warto! Zapewniamy teoretyczną i praktyczną część szkolenia, opiekę i nadzór instruktora oraz dużo ciekawych wrażeń doświadczanych za kółkiem - liczba miejsc ograniczona.

zaprasza:

https://www.facebook.com/apgrajd amatorska Podkarpacka Grupa Rajdowa

oraz

http://www.alsds.eu/ AcceLeration Sport Driving School

Kontakt i więcej info

Karol Zardzewiały - facebook lub tel. 602-51-30-23

Monika Ryndak - facebook lub tel. 883-35-00-87

Edytowane przez karloszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm..... co tak cicho ???   :D 

 

Co Wy tam kombinujecie... nie mówcie, że nalepki strugacie już cichaczem  ;)  :D

 

Dobra....... to jaki teraz plan ? Projekt trzeba dopracować....  kto, co i jak ? Ma ktoś jakieś możliwości czy dajemy do jakiejś agencji reklamowej i dopracują i drukną ?

 

Jak to widzicie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm..... co tak cicho ???   :D

 

Co Wy tam kombinujecie... nie mówcie, że nalepki strugacie już cichaczem  ;)  :D

 

Dobra....... to jaki teraz plan ? Projekt trzeba dopracować....  kto, co i jak ? Ma ktoś jakieś możliwości czy dajemy do jakiejś agencji reklamowej i dopracują i drukną ?

 

Jak to widzicie ? 

Tak.. pewnie co niektórzy już poobklejani jezdzą  ;)

 

Z mojej strony to wygląda tak, że jutro będę miał możliwość wstąpienia do drukarni.. więc tak też zrobię i zorientuje się co i jak, z czym do kogo  :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.. pewnie co niektórzy już poobklejani jezdzą  ;)

 

Z mojej strony to wygląda tak, że jutro będę miał możliwość wstąpienia do drukarni.. więc tak też zrobię i zorientuje się co i jak, z czym do kogo  :)

 

 

Dobra M@kul, jak masz możliwość zorientować się w drukarni co i jak to fajnie.... zobaczysz co Ci powiedzą i jak to ewentualnie będzie dalej wyglądało....

 

Jakby co to daj znać na czym stoisz i jak to dalej widzisz....   ;)  

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec w teorii sprawa naklejek wyglada nastepujaco.. Przygotowanie przez grafika w drukarni do druku koszt ok 30 zl za jeden wzor czyli mamy przyjmijmy 3 wzory (czarny, bialy i zloty) wychodzi 90zl za samo przygotowanie :/  A sam wydruk nie mam pojecia ile bedziemy potrzebowac wiec wiem, ze np za 30 sztuk (moglem przesadzic :) ) kazdego wzoru czyli 90 sztuk = 150zl.

 

Ale to jest tylko moja opcja. Kto co moze zalatwic lepiej to smialo :D 

 

P.S. co z jutrzejszym spotem?? Mozna by bylo to obgadac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...