Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

M@kul - spróbuj proszę jeszcze jedną modyfikację wprowadzić - gwiazdki też niech będą obrysem - wtedy kolor gwiazdek będzie uzależniony od koloru samochodu :)

 

Myślę, że jak gwiazdki będą obrysem to będą mało widoczne... co prawda w zależności od wielkości naklejki. No ale tak jak powiedziałeś kto sobie w jakiej postaci czy kolorystyce logo naklei takie będzie miał. Ważne by "forma" i proporcje były wszędzie takie same.

Edytowane przez Marek S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jak gwiazdki będą obrysem to będą mało widoczne.

Masz racje! Nie ma co już kombinować. Niech zostaną pełne bo się zrobi za duże zamieszanie.

 

 

Ważne by "forma" i proporcje były wszędzie takie same.

 Tak - dokładnie o to chodzi i to jest najważniejsze!

Edytowane przez mRoZiOo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, 

 

Widzę, że już jest fajnie, miło i spokojnie....cieszę się 

 

Logo modyfikujecie i dobrze Wam to wychodzi.... cieszę się ponownie  ;)

 

No tak... zima się powoli robi, dziś ślizgawka była całkiem całkiem..... 

 

A tak na marginesie byłem do południa na zebraniu branżowym w Krośnie i zauważyłem ciekawy obrazek przed hotelem ......

 

Subarak koleżanki , wreszcie zakupiony i oklejony.... namówię ją żeby się udzielała na forum.... chociaż póki co krucho z czasem 

 

.... a popatrzcie na mistrza drugiego planu.... 

 

........ a dla spostrzegawczych zagadka ! Co jest na trzecim planie ? 

 

 

post-2656-0-66130000-1448571571_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makul jeszcze jedna prosba - zrób proszę te 2 ostatnie loga czyli gwiazki na lewo i gwiazdki na prawo w takich kolorach: Obrys czarny SKP niebieskie (subarowe) Gwiazdki - Zółte

 

Okej. Coś takiego??

 

post-23189-0-28138500-1448579250_thumb.jpg

post-23189-0-74308300-1448579261_thumb.jpg

 

 

mRoZiOo ku mojemu zaskoczeniu bez reduktora też jest zabawa.. i to nie byle jaka!  :D właśnie to próbowałem  :)

Edytowane przez M@kul
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To gdzie jeździ ? ;)

O ile to to co myślę, to jeden z chirurgów naczyniowych nim się buja :P  często przy PAKSie na Jałowego go można spotkać :)

 

 

Wywiad działa.... nic się przed Wami nie ukryje  ;)

 

No blisko..... periodontolog..... w Rz-wie często można spotkać (praca) ale autko z ...... Gorlic  :D

M@kul ..... przeróbki coraz lepsze, coś się na pewno wybierze.....  ;)

 

Ten ruch z powiększeniem gwiazdek i przesunięciem na lewą stronę bardzo fajny - podoba mi się, kursywa skrótu też niezła..... opcji sporo ......  ciekawe którą wszyscy wybierzecie ..... jeśli ten typ loga zostanie wybrany...

Edytowane przez Machoń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten ruch z powiększeniem gwiazdek i przesunięciem na lewą stronę bardzo fajny - podoba mi się

ufff, ciesze się, że pomysłodawca loga zaakceptował zmianę :) Im dłużej na te logotypy patrzę, tym bardziej taka wersja mi się podoba. 

Edytowane przez mRoZiOo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ten ruch z powiększeniem gwiazdek i przesunięciem na lewą stronę bardzo fajny - podoba mi się

ufff, ciesze się, że pomysłodawca loga zaakceptował zmianę :) Im dłużej na te logotypy patrzę, tym bardziej taka wersja mi się podoba. 

 

 

:D  Mrozioo ..... już dochodzicie do perfekcji.... ciekawe jak będzie finalnie wyglądał projekt na 29.11. - ważne, że chłopakom się chce i robią poprawki..... praca razem cieszy i daje poczucie, że coś fajnego robimy.....wiadomo nie zawsze wszystkim da się dogodzić - gusta są różne ale od czego są kompromisy.... B) Wszystko co wspólnie zrobimy będzie zawsze miało wartość dodaną  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

jeszcze nie jezdzilem tym modelem STI ale patrzać na coraz lepsze ceny w zasiegu ktos opisze wrazenia z jazdy na spota wpada ktos tym modelem?

 

Jeszcze nie.

Mi też bardzo podoba się ten model - teraz planuję, że za 4 lata właśnie na taki zmienię mojego Hawka :)

 

p.s. właśnie śmignąłem koło niebieskiego WRXa (chyba i chyba bug) na złotych szprychach z naleśnikiem z tyłu. Rejestracja NNM jakoś tak.

Witka była :) Kolega wjeżdzał do Galerii Rzeszów.

To Rzeszowski nieprzerejestrowany czy może ktoś w odwiedzinach ? Witka oczywiście była :) 


Jak dla mnie 2 (plejada po lewej stronie).

ja tak samo. 

Opcja 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem macie pewnie racje.....opcja 2 wygląda naprawdę obiecująco.....jak tak popatrzę na to zestawienie z daleka to prezentuje się świetnie  :D
 

jeszcze nie jezdzilem tym modelem STI ale patrzać na coraz lepsze ceny w zasiegu :) ktos opisze wrazenia z jazdy :D:) na spota wpada ktos tym modelem?

 
Na spotach, przynajmniej naszych, nie widziałem osobiście jeszcze tego modelu w tej wersji.... to jest stary "dobry" 2.5 z 3 trybami jazdy....
 
 

Mi też bardzo podoba się ten model - teraz planuję, że za 4 lata właśnie na taki zmienię mojego Hawka :)

 

No proszę.... się będzie działo  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...