Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

aktualizacja.

23vx1n5.jpg

 

LISTA WZÓR LOGOTYPU (jak najbardziej można jeszcze głosować!)

 

Opcja 1 - 

Opcja 2 -  mRoZiOo, Machoń, Wojt_O, Marek S, subydu, M@kul, Miro D88, plisek, TKACZU, Kamaryn, v-max, krajanek, subaru-viper

 

 

Jako, że rysuje się bardzo wyraźna przewaga, można już dorzucić opcje wyboru koloru.

Od razu zaznaczę, że nikt nie będzie zobligowany, żeby wrzucić naklejkę różnokolorową na swoje Subaru.

Na samochodzie może być cała czarna, cała biała, cała złota itp itd - komu jaka bardziej pasuje do samochodu, ale potrzebujemy wybrać kolor chociażby jako Avatar na Facebooku.

 

Poniżej propozycję:

(podczas wątku nikt nie dorzucał innych wersji kolorystycznych więc wybierzmy z tych. Jeżeli ktoś ma ciekawsze propozycje to śmiało, wklejać)

 

b6yfid.jpg

Edytowane przez mRoZiOo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrozioo , Kamaryn ....a jak na niebieskich autach będą wyglądały niebieskie plejady lub niebieski SKP ??? Może być ciężko z przejrzystością..... jak myślicie ??? 

 

 

Aby wszystkim pasowało pewnie dobrze aby użyte kolory nie były takie jak nasze samochody.... czyli gama powinna być dość nietypowa : jakieś neonowe zielone, pomarańczowe, różowe, żółte ...... tak głośno tylko myślę, żeby nie było że coś narzucam.....  ;) Jak zadecydujecie tak będzie.... ja się już bardzo ciesze  :D  

 

 

 

Ja na pewno myślę, że można byłoby wprowadzić dodatkowo dwie najprostsze wersje : całą białą   i   całą czarną  ..... a dlaczego  ? A dlatego, że wszystkim dogodzi (tak jak świnki) i na bank będzie uniwersalnie..... ja też planuje nakleić na inne samochody ( w tym nie subaru ) ---- a co ! Całą rodzinkę i z znajomych poobklejam  ;)  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaje przy dwójeczce, a z kolorem to muszę przeprowadzić symulację  :D

 

 

Co do naklejek... To myślę że powinno to być jedno zamówienie na jakąś partie a nie by każdy sobie zamawiał

Gdyby to było jedno zamówienie to  na pewno byłoby taniej, bo z tego co zdarzyło mi się drukować to przy niewielkich rozmiarach naklejek najwięcej płaci się za złożenie zamówienia, a kolejne sztuki to był niewielki koszt  ;)

 

 

 

Ja na pewno myślę, że można byłoby wprowadzić dodatkowo dwie najprostsze wersje : całą białą   i   całą czarną  ..... a dlaczego  ? A dlatego, że wszystkim dogodzi (tak jak świnki) i na bank będzie uniwersalnie..... ja też planuje nakleić na inne samochody ( w tym nie subaru ) ---- a co ! Całą rodzinkę i z znajomych poobklejam   

 

 

Tak, to jest bardzo dobry pomysł! 

 

 

p.s. w tych propozycjach kolorystycznych nie ma pochyłej kursywy w napisie subaru klub podkarpacie ale to tylko propozycje  :)

Edytowane przez M@kul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja na pewno myślę, że można byłoby wprowadzić dodatkowo dwie najprostsze wersje : całą białą i całą czarną

 

Na pewno będzie to bardzo dobre rozwiązanie dokładnie jak z trzodą :) 

Natomiast przy wyborze naklejki/magnesu etc przez danego użytkownika rozsądnie będzie wprowadzić możliwość wyboru koloru i wielkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Machoń, napisałem przecież :) 

Od razu zaznaczę, że nikt nie będzie zobligowany, żeby wrzucić naklejkę różnokolorową na swoje Subaru. Na samochodzie może być cała czarna, cała biała, cała złota itp itd - komu jaka bardziej pasuje do samochodu,

 

ale mimo tego, to napis SKP ma obrys czarny, gwiazdki gdyby były niebieskie, to też z czarnym (lub żółtym) obrysem, dlatego będzie to widoczne. 

 

Kamaryn - Odcien koloru, który użyjemy to następny temat :)

Póki co  wybierzmy opcję kolorystyczną - ale już znamy Twoje zdanie (tylko róbmy z obrysem chyba mimo wszystko, tak jak było do tej pory w projektach.

Edytowane przez mRoZiOo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@kul ..... czytasz w moim myślach  :D

 

PS. Pamiętajcie o kursywie napisu " subaru klub podkarpacie

 

 

 

A jak tak patrze na propozycje Kamaryna to w sumię żółte plejady mogą być ...... ale trzeba je wzmocnić czarnym konturem aby nie rozmywały się na białym lakierze... a i niebieski SKP z grubymi czarnymi konturami powinien być widoczny na niebieskim lakierze.... 

 

Taki wariant kolorystyczny powinien pasować na każdy samochód.... i barwy żółto-niebieskie są charakterystyczne dla subaru..... i pewnie nie ma co tworzyć kilka wersji kolorystycznych bo może być jarmark.... ale to tylko moje zdanie i każdy może chcieć sobie pierdyknąć co tam będzie chciał.... ale fajnie jakby już iść w kolor to dla każdego taki sam.... będzie to zawsze rozpoznawalne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. w tych propozycjach kolorystycznych nie ma pochyłej kursywy w napisie subaru klub podkarpacie ale to tylko propozycje  :)

tak tak, Tu nie ma kursywy bo wybieramy kolor.

Wzór loga będzie z kursywą - o tym wszyscy pamiętamy jak najbardziej :)  

 

 

żółte plejady mogą być ...... ale trzeba je wzmocnić czarnym konturem

Machońku cos nie czytasz moich postów, bo o tym też wspomniałem :)

Edytowane przez mRoZiOo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tak patrze na propozycje Kamaryna to w sumię żółte plejady mogą być ...... ale trzeba je wzmocnić czarnym konturem aby nie rozmywały się na białym lakierze

 

 

...mówisz - masz :)

 

c340523c6a20.jpg

 

 

 

A na niebieskim lakierku to najlepiej będzie dać biały obrys SKP.

Edytowane przez Kamaryn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A jak tak patrze na propozycje Kamaryna to w sumię żółte plejady mogą być ...... ale trzeba je wzmocnić czarnym konturem aby nie rozmywały się na białym lakierze

 

 

...mówisz - masz :)

 

c340523c6a20.jpg

 

 

 

A na niebieskim lakierku to najlepiej będzie dać biały obrys SKP.

 

 

Kamil, jeszcze 2 rzeczy:

 

1. spróbuj obrys gwiazdek zrobić taką samą linią jak napisu SKP, albo chociaż zbliżoną. (wiem że taka sama gruba nie moze być, bo na przewężeniu plejad będzie problem)

 

2. Podciągnij delikatnie dolny obrys do góry, aby szpara/przerwa miedzy obrysem a napisami była podobna do tej górnej przerwy :)

Edytowane przez mRoZiOo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Machońku cos nie czytasz moich postów, bo o tym też wspomniałem :)

 

Cholerniki jedne... za szybko piszecie, w trakcie mojego postu padły 3 kolejne !!!  :angry:

 

 

:D

 

 

Jadę teraz do rodzinki :drunk:   ..... wieczorem nadrobię zaległości   :coffee: .... żona mnie właśnie woła już żebym się odkleił od kompa  :clapping:.....

 

 

:D

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pozwoliłem sobie  :)

attachicon.gif2iudz88.jpg

m@kul - spróbujmy pobazować na logu kamaryna :) ale wielkie dzięki za przeróbkę. 

Podmieniłem mój plik w poście pierwszym o wyborze koloru na Twoją przeróbkę z kursywą.

Zostawmy 2 opcje - pierwsza żółto/złoto niebieska i druga z kolorami Machonia.

CZARNA WERSJA i BIAŁA na pewno będzie w opcjach naklejek. 

 

b6yfid.jpg

 

 

Kamaryn - czekamy na przeróbki Twoje :)

Edytowane przez mRoZiOo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@kul - bardzo proszę - sprobuj dokładnie w tym poniższym logotypie zrobić kursywę na napisie ok? :)

w poniższym logo są wyrównane przez kamaryna odstępy między napisami a obrysem, oraz kontur jest lepiej podocinany :) Jednak ten delikatniejszy obrys plejad jest ładniejszy!

 

 

orm8sk.jpg

Edytowane przez mRoZiOo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest ta sama nie mogę znaleźć innej a pobierałem stąd http://www.dafont.com/search.php?q=republika

 

 

 

Tylko przerabiaj tą wersję, którą ja ostatnio wkleiłem bo teraz dałeś stary obraz - końcówki konturu nie są ścięte tylko zaokrąglone i nie bardzo to wygląda :D
  - tak zwyczajna pomyłka tak to bywa jak pracuje na ponad 30 warstwach :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki!

No i teraz to wygląda :)

 Mi się osobiście kolor B bardziej podoba (Plejady Niebieskie z czarnym konturem i Różowy napis - ale niestety nie ma wielu zwolenników :P )
 
No to jak Panie i Panowie? Jest dobrze? 

3eqfk.jpg

Edytowane przez mRoZiOo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...