Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe przelatałem się lawetą ;) Zdjęć nie robiłem bo nie było czasu heh. Wszystko ok jutro pobawimy się w diagnostykę.... Pozdrawiam i mimo wszystko to był udany spot ;)

Ps: Dziękuje mRoZiOo'wi że przymarzł trochę ze mną przy czekaniu na lawetę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety, o jeden kill za dużo :/ oby nic poważnego TKACZU.

...ale polatalismy trochę - zrobisz program i rewanż - bedzie dobry odnośnik :)

Fotki później dorzucę.

To dawaliście ostro... Widziałem rano że Fotek oczekuje na właściciela na parkingu przy plazie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kamaryn Twojego czerwonego forka zdazylem zobaczyc w lusteku dzisiaj na ul. Lwowskiej??
  Witam witam tak trąbiłem ale wypadłeś z ronda tak szybko że nie zdążyłem pomachać :)

Dzisiaj podczas Mikołaja natchnąłem się na taką ładną niebieską świnię z wielgaśnym końcowym ;) swoją drogą bardzo dobre miejsce na spota oświetlone, ciepło itp - galeria rzeszów

 

d114637d1ad3.jpg

 

1e9297f6251d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestemm jestem na forum hehe :) jak zobaczylem forka ze swinia na lustrze wiedzialem ze cos z tego bedzie wiec tu zagladnalem odrazu hehe :) M@kul nie jestem pewny ale to twoje kombi to chyba moje poprzednie auto :) ale moge sie mylic :P

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Ekipa.... no proszę, kolejny spocik za Wami !  :D

 

Dobrze, że fotki porobione.... przynajmniej mogę sobie popatrzeć co straciłem  ;) Widzę, że doszedł kolejny element - fotki podczas jazdy ...... ciekawe co będzie następnym razem - strach pomyśleć  ;)

Mnie niestety nie udało się przyjechać.... nie złożyło się jakoś ale obiecuje poprawę  :D

Pierwsza sobota miesiąca rozumiem, że jest ustalona tak w miarę wiążąco i można wpadać bez zapowiedzi  ;)  Miejsce stałe na Żeglarskiej ? 

 

TKACZU coś Ty tam nawyrabiał z forkiem, że maszyna odmówiła posłuszeństwa ? Były jakieś wyścigi z Mroziem czy jak ? 

 

Widzę, że jest tendencja wzrostowa jeśli chodzi o liczbę nowych subarynek, co mnie cieszy bardzo.... może doczekamy czasów kiedy na spotach zabraknie miejsca na Żeglarskiej  :lol:  :D  A na stronce SKP  napisane jest w komentarzach, że " ojciec z dwójką dzieci " jeździ w soboty tą imprezką..... 

... i tak czytam, czytam .... a żona ( która jeździ z tyłu z małą) patrzy wymownie.... a mamy tylko jednego dzieciaka  :P W każdym bądź razie cieszy się, że odjęto jej lata. Nie mogę tam komentować więc napisałem tutaj.... sorki za off topa  ;)

 

Do miłego  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Djark00s moje kombi poprzednio przemierzalo drogi malopolski przez kilka lat :) a jesli jeszcze w tym roku miales czerwona wanne chyba z kubelkami od gtka i chyba na RLA ( nie pamietam na 100%) to zdarzylo mi sie bacznie przygladac takiej z kazdej strony na pankingu Wsk przy ul. Zeglarskiej ;)

 

Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...