Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

Naklejki Białe:

M@kul - 2
mRoZiOo - 2
karloszka - 2 (tylko ja bym chciała małe)
miro D88 - 4
Viper - 4
Machoń - 8

Naklejki Czarne:

M@kul - 1
T K A C Z U - 1
Marek S - 5
Machoń - 8
 

Naklejki kolorowe:

M@kul - 1
mRoZiOo - 1
karloszka - 1 
Machoń - 8
 
 
Tak się zastanawiam, czy jeszcze nie druknąć jakiejś małej naklejki z adresem internetowym..... ?! 
Jak ludziska będą oglądać samochody to może taka naklejka z adresem im podpowie, że mamy też stronę internetową na, którą watro zaglądnąć.
To byłaby zwykła prosta naklejka, niedużych rozmiarów. Sam napis tylko. Tak głośno myślę. 
Dobre takie coś czy nie ? W sumie później może też ewentualnie każdy sobie zrobić taką na własną rękę jak będzie miał ochotę.... no chyba, że znajdzie się tu klika osób tym zainteresowanych to możemy je zrobić wspólnie przy okazji drukowania loga....
Jakie jest Wasze zdanie ?

 

Edytowane przez Machoń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak się zastanawiam, czy jeszcze nie druknąć jakiejś małej naklejki z adresem internetowym..... ?! 
Jak ludziska będą oglądać samochody to może taka naklejka z adresem im podpowie, że mamy też stronę internetową na, którą watro zaglądnąć.
To byłaby zwykła prosta naklejka, niedużych rozmiarów. Sam napis tylko. Tak głośno myślę. 
Dobre takie coś czy nie ? W sumie później może też ewentualnie każdy sobie zrobić taką na własną rękę jak będzie miał ochotę.... no chyba, że znajdzie się tu klika osób tym zainteresowanych to możemy je zrobić wspólnie przy okazji drukowania loga....
Jakie jest Wasze zdanie ?

 

Uważam , że to zły pomysł (może nie, że zły, ale nie do zrobienia z sensem) - kiedyś nad tym myślałem. Poniżej argumenty:

1. pisząc pod naklejką forum.subaru.pl wprowadzamy szum informacyjny. Tutaj SKP i Subaru Klub Podkarpacie, a ponizej ogolny adres forum. Jak toś wejdzie i będzie nas tam chciał znaleźć to chwilę mu zejdzie :D

2. kierując bezpośrednio do działu podkrarpackich spotów, link musiałby wyglądać następująco:

forum.subaru.pl/index.php?/topic/38849-podkarpackie-spoty-subaru

nie sądze, że jest to estetyczne i nie ma kompletnie sensu.

3. Jeżeli chcielibyśmy wypromować FB, to wystarczyłoby dodać znaczek fb malutki gdzieś pod naklejką, ale raczej wolimy promować forum a nie FB.

 

Tak jak jest teraz jest dobrze. Każdy, kto się zainteresuje to wpisze sobie w Google (tak ludzie w 90% szukają informacji w sieci) ---> Subaru Klub Podkarpacie, 

Na szczęście dobrze nam idzie pozycjonowanie :) po wpisaniu tej frazy to 2 pierwsze wyniki to nasz facebook, trzeci link to temat podkarpackich spotów na forum a czwarty to ogólny link do forum, czyli idealnie  :)

 

post-21573-0-96035100-1449740782_thumb.jpg

 

 

p.s.: - dostałem drugą wycenę co do naklejek, niestety jest kilkadziesiąt zł drożej. Czekamy dalej :)

Edytowane przez mRoZiOo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tak się zastanawiam, czy jeszcze nie druknąć jakiejś małej naklejki z adresem internetowym..... ?! Jak ludziska będą oglądać samochody to może taka naklejka z adresem im podpowie, że mamy też stronę internetową na, którą watro zaglądnąć. To byłaby zwykła prosta naklejka, niedużych rozmiarów. Sam napis tylko. Tak głośno myślę. Dobre takie coś czy nie ? W sumie później może też ewentualnie każdy sobie zrobić taką na własną rękę jak będzie miał ochotę.... no chyba, że znajdzie się tu klika osób tym zainteresowanych to możemy je zrobić wspólnie przy okazji drukowania loga.... Jakie jest Wasze zdanie ?

 

Jak ktoś będzie chciał to sam znajdzie w necie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklejki Białe:
M@kul - 2
mRoZiOo - 2
karloszka - 2 (tylko ja bym chciała małe)
miro D88 - 4
Viper -4
Wojt_O - 2

 

Naklejki Czarne:
M@kul - 1
T K A C Z U - 1
Marek S - 5
Wojt_O - 2

 

Naklejki kolorowe:
M@kul - 1
mRoZiOo - 1
karloszka - 1

Edytowane przez Wojt_O
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pozdrowienia dla srebrnego Forka z białym świniakiem na lusterku - było machanko

 

To sem ja był :)

 

Luźne pytanie. Miałby ktoś z was ochotę pojeździć po bieszczadach w tą niedzielę? Start np w Sanoku potem Bukowsko, Komańcza, Czystogarb, Smolnik, Rzepedź, Turzańsk i na powrocie np Bezmiechowa Górna. Trasa bardzo lekka troche dróg gruntowych, szutrówek do przejechania nawet Imprezami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklejki Białe:

M@kul - 2
mRoZiOo - 2
karloszka - 2 (tylko ja bym chciała małe)
miro D88 - 4
Viper -4
Wojt_O - 2

kuba.es - 2

 

Naklejki Czarne:
M@kul - 1
T K A C Z U - 1
Marek S - 5
Wojt_O - 2

kuba.es - 1

 

Naklejki kolorowe:
M@kul - 1
mRoZiOo - 1
karloszka - 1

kuba.es - 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek W:

 

Luźne pytanie. Miałby ktoś z was ochotę pojeździć po bieszczadach w tą niedzielę? Start np w Sanoku potem Bukowsko, Komańcza, Czystogarb, Smolnik, Rzepedź, Turzańsk i na powrocie np Bezmiechowa Górna. Trasa bardzo lekka troche dróg gruntowych, szutrówek do przejechania nawet Imprezami :)

 

Apropo pojawienia sie takiej inicjatywy, z mojej strony gdybym mogl to bardzo chetnie jednak w niedziele raczej odpadam :( Ale to moglby byc bardzo dobry pomysl zorganizowania takiej Subarowej przejazdzki w zimie :D Czy to zbyt abstrakcyjny pomysl?? Co sadzicie?

 

 

Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez M@kul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pomysł chwyci to żeby było ciekawiej można jakiegoś roadbooka przygotować itp. albo dodatkowe atrakcje w środku dnia np strzelnica lub kajaki itp.. ale to już wchodzimy powoli w koszta. Pytanie co wolimy. Wspólną luźną przejażdżkę czy bardziej zorganizowaną impreze. Temat do przemyślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł. Ale na początek raczej luźna przejażdżka :) może nawet być bliżej póki co : Błażowa, kąkolówka itp :)

Dzięki Panowie, że mnie wycieliście z listy naklejkowej...... :cry:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:D

Hehe :)dopisz się Machonku

i prosimy o pilnowanie listy i porządek !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki off top... Brak ciśnienia na wszystkich cylindrach?? :S rozrząd pewnie był przestawiony i się spotkał zawór z tłokiem :S  w mym forku. Do zobaczenia w nowym roku ... hehe

Edytowane przez T K A C Z U
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł. Ale na początek raczej luźna przejażdżka może nawet być bliżej póki co : Błażowa, kąkolówka itp

 

 

Nawet kiedyś już trase z nudów przygotowałem po tym terenie (https://www.dropbox.com/s/ujq1jw7upsyabo6/Rzeszowszczyzna%20100km.kml?dl=0). Tylko na niej są miejsca gdzie fajnie jest mieć prześwit minimum 19-20cm. Chyba że w grę wchodzą tylko asfalty, ewentualnie szutry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie, że mnie wycieliście z listy naklejkowej...... :cry:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:D

Wielkie sorry, przekopiowałem i powieliłem listę z postu poprzedzającego ten na którym Machoń się dopisał :) nie było w tym podwójnego dna :D Edytowane przez Wojt_O
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki off top... Brak ciśnienia na wszystkich cylindrach?? :S rozrząd pewnie był przestawiony i się spotkał zawór z tłokiem :S  w mym forku. Do zobaczenia w nowym roku ... hehe

 

Uuuu.... to nie fajnie się porobiło, w takim razie pewnie jakiś remoncik  :wacko: Współczuje TKACZU.... pewnie jakiś czas będziesz uziemiony z forkiem... może na kolejnego spota zrobią maszynę  ;)  Trzymaj się  ;)

 

 

Jeśli pomysł chwyci to żeby było ciekawiej można jakiegoś roadbooka przygotować itp. albo dodatkowe atrakcje w środku dnia np strzelnica lub kajaki itp.. ale to już wchodzimy powoli w koszta. Pytanie co wolimy. Wspólną luźną przejażdżkę czy bardziej zorganizowaną impreze. Temat do przemyślenia.

 

Pomysł bardzo fajny.... zawsze kibicuje wspólnym wycieczkom i szeroko pojętej integracji.... a jeszcze razem z forumowiczami to już w ogóle  :D

Czyli w planach jest próba zorganizowania coś a'la mini zlot Plejad jak to na forum ma miejsce corocznie już od 12 lat. 

Dokładnie, trzeba temat przemyśleć .... a tak na marginesie zachęcam wszystkich do uczestnictwa w Plejadach w czerwcu (termin zawsze w Boże Ciało) 

 

 

Wielkie sorry, przekopiowałem i powieliłem listę z postu poprzedzającego ten na którym Mahoń się dopisał :) nie było w tym podwójnego dna :D

 

Dobra, dobra....  :D  Podwójne dno jak nic..... jeszcze mi nicka zmieniłeś ....  ;)

 

 

 

 

czuje się winny :/

 

 

Ty ... coś Ty mu zrobił  ?!  :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

taki off top... Brak ciśnienia na wszystkich cylindrach?? :S rozrząd pewnie był przestawiony i się spotkał zawór z tłokiem :S w mym forku. Do zobaczenia w nowym roku ... hehe

Uuuu.... to nie fajnie się porobiło, w takim razie pewnie jakiś remoncik :wacko: Współczuje TKACZU.... pewnie jakiś czas będziesz uziemiony z forkiem... może na kolejnego spota zrobią maszynę ;) Trzymaj się ;)

 

Jeśli pomysł chwyci to żeby było ciekawiej można jakiegoś roadbooka przygotować itp. albo dodatkowe atrakcje w środku dnia np strzelnica lub kajaki itp.. ale to już wchodzimy powoli w koszta. Pytanie co wolimy. Wspólną luźną przejażdżkę czy bardziej zorganizowaną impreze. Temat do przemyślenia.

Pomysł bardzo fajny.... zawsze kibicuje wspólnym wycieczkom i szeroko pojętej integracji.... a jeszcze razem z forumowiczami to już w ogóle :D

Czyli w planach jest próba zorganizowania coś a'la mini zlot Plejad jak to na forum ma miejsce corocznie już od 12 lat.

Dokładnie, trzeba temat przemyśleć .... a tak na marginesie zachęcam wszystkich do uczestnictwa w Plejadach w czerwcu (termin zawsze w Boże Ciało)

 

Wielkie sorry, przekopiowałem i powieliłem listę z postu poprzedzającego ten na którym Mahoń się dopisał :) nie było w tym podwójnego dna :D

Dobra, dobra.... :D Podwójne dno jak nic..... jeszcze mi nicka zmieniłeś .... ;)

 

 

 

czuje się winny :/

 

Ty ... coś Ty mu zrobił ?! :blink:

Yyyy ten nick to sprawka słownika w telefonie ale już poprawione! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

cisza bo wpadnie tu ktoś i posprząta hehe :)

 

Machoń, no ścigaliśmy się trochę. No i mówie "dobra, ostatni raz, z jedynki"...no i póżniej był zgrzyt :/

 

mRoZiOo ale to probowaliscie w czasie jazdy z jedynki.. ?? :D

Edytowane przez M@kul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Machoń, no ścigaliśmy się trochę. No i mówie "dobra, ostatni raz, z jedynki"...no i póżniej był zgrzyt :/

 

Czyli jednym słowem zarżnąłeś forka TKACZA ..... :D

 

A tak na poważnie to przykra sprawa.... pech po prostu..... :(

 

 

PS. Który lepiej szedł ?  :D  TKACZU jakie tam moce ma ? 

 

Za karę co drugi dzień pożyczasz mu hawka  :biglol:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...