Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

LISTA PROJEKTÓW LOGO : 

Lista logo nie jest zamknięta. Jeżeli ktoś ma jeszcze ciekawe propozycje, to jak najbardziej  można dosłać. Jeżeli projekt będzie dobry to zawsze można jeszcze zmienić zdanie. 

1 Numer : 0 głosów
2 Numer : 0 głosów
3 Numer : julian, Mateusz Cyzio, 
4 Numer : 0 głosów
5 Numer : 0 głosów
6 Numer : R1damii, Marek S, M@kul, KAŚKO, Krajanek, plisek, 
7 Numer : Mateusz Matelowski
8 Numer : 0 głosów 
9 Numer : miro D88, mRoZiOo, TKACZU, Wojt_O, subaru_viper, rybex, Kamaryn, Machoń, konrad0101, v-max, kuba.es, Masu
10 Numer : 0 głosów
11 Numer : 0 głosów

 

 

Przypominam, że czekamy też na propozycję co do nazwy.

Jeżeli nie wpłyną żadne propozycję, to wybierzemy z poniższych, na które już poszły pewne głosy:

1. Subaru Klub Podkarpacie  SKP   - kuba.es, Machoń, m@kul, Kamaryn, Wojt_O, Marek S, mRoZiOo, subydu

2. Subaru Podkarpacie Klub  SPK

3. Subaru Podkarpacie Team SPT 

4. Subaru Carpathia Team SCT - EDDIE

 

 

osobiście oddałbym ostateczny projekt który wybierzecie do kogoś kto ma pojęcie o grafice i obrobi go,przedstawi z 3 końcowe projekty i z nich bym wybrał

 

Taki jest plan własnie, że wybrany projekt będziemy ogarniać, dopracowywać i wybierać ostatecznie   (NP większe gwiazki lub mniejsze, mniejsze SKP albo na odwrót, kolory itp - będzie trochę tego do ustalenia)


Mroozio czy to naprawdę jest ważne czy literka stoi osobno?

tak - bardzo ważne.
Napis SPT jest nieczytelny, poza tym już coś oznacza w Subarowym świecie.

24pxlwz.jpg
 


 

 

są warzniejsi i warzni. :-))))

:o  masakra...
kolejne nagminnie błędnie pisane słowo to odświerzać, świerzy itp. Piszę się to przez Ż Ż Ż Ż Ż Ż Ż 

 

 

Jestem dyskografem

 
Kim? hehe 

 

subydu - DYSORTOGRAFIA nie ma tu nic do rzeczy. Ja bym to nazwał lenistwem, ponieważ pisząc posta forum samo zaznacza i podkreśla na czerwono błędy! Klikając prawym na podświetlone słowo dostaniesz propozycję poprawnej  wersji słowa - nic prostszego :)

Mam wielką prośbę, żebyś zaczął z tego korzystać.

Człowiek patrzący na błędnie pisane wyrazy podświadomie je zapisuje w pamięci i później się zastanawia dłużej, jak napisać dobrze dany wyraz - naukowo udowodnione.
 

 

Na forum Hondy byłem moderatorem ortografii - serio :)

W tych czasach tylko przeglądarka mozilla poprawiała błedy, dlatego mówili na mnie mRoZiLLa :D

Edytowane przez mRoZiOo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrozioo nie wszyscy muszą się na wszystkim znać.

Nie mam tej funkcji włączonej i pisząć szybko nie zwracam na to uwagi.

 

A chodziło mi o dysortografie - oczywiście


 

 

Napis SPT jest nieczytelny, poza tym już coś oznacza w Subarowym świecie.

 

Cos znaczy i nawet T jest oddzielnie :-)))


Powiem Ci że to logo  SPT jest piękne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kevin_hart_blink-1427745409.gif

 

Ludzie mówiłem tu o spocie a nie o dysortografii i innych pierdołach... Od tego jest PW...

 

Jakiś mod faktycznie powinien tu czystkę zrobić ...

Edytowane przez T K A C Z U
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem takie cos w pudełku :

 

 


 

 

Ludzie mówiłem tu o spocie a nie o dysortografii i innych pierdołach... Od tego jest PW...

 

Jakoś nie mogą sobie odpuścić.

 

 

A  ja pytałem gdzie i o której?

To Twoja tablica zaczyna sie od KN?

post-5747-0-37694500-1448123518_thumb.jpg

post-5747-0-44899500-1448123528_thumb.jpg

post-5747-0-55294000-1448123537_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Machoń napisalem, ze nie chce uczestniczyc w projekcie bo mi swinia w zupelnosci wystarcza  :)

a inicjatywe popieram, pisalem przeciez  :P nie napisalem, ze mi sie podoba tylko, ze popieram  :D

koniec dyskusji, zajmijmy sie czyms przyjemnym dla oka na tym forum :P

a Karloszka jak wroci to nas wszystkich poprzetraca  :yahoo:

 

subydu, przyklej to do maski, dostaniesz +10 extra power, jakbys buty siedmiomilowe zalozyl  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu sie nie dzieje... O mało by mi wina zabrakło jak jeszcze dodatkowa strona by się zrobiła. Na szczęście w Rzymie wina pod dostatkiem :-). Ale mam zaległości!

Szczerze mówiąc nie mam siły tego wszystkiego czytać. Widzę niezłą zadymę.

Powiem natomiast od siebie tak - zdawało mi się, że chcemy mieć mały akcent tego, że jest pewna grupa z konkretnego regionu (Podkarpacie), a tymczasem temat z wyborem loga przybrał rozmiar wyborów Miss Polonia.

Niestety nie będę z Wami uczestniczyła w tej "zabawie" ponieważ sama tworzę aPGR i jestem tym zajęta po uszy. Chcę stworzyć rajdową rodzinę i prawdę mówiąc chyba mi to wychodzi. Tak jak pisałam do erajdy jak wrzucali nas pod patronata, "Spotkało się kiedyś na podkarpaciu kilku kierowców-amatorów jazdy rajdowej, którzy postanowili stworzyć grupę. Ma ona pozwolić wszystkim zainteresowanym tym sportem na wykorzystywanie wolnego czasu w swoim gronie za kierownicą swoich samochodów w miejscach zabezpieczonych i pozwalających rozwijać prędkości nie narażając na niebezpieczeństwo osób postronnych.

 

Głównym celem aPGR jest integrowanie osób interesujących się motorsportem.

Dzięki tej grupie można bezpośrednio dotknąć tego świata, jak również poprzez szkolenia podnosić swoje umiejętności jako kierowcy. Nasze spotkania to świetnie spędzony czas w gronie ludzi o tych samych zainteresowaniach, pozwalających na wymianę doświadczeń między uczestnikami, jak również nawiązywanie kontaktów."

Moim celem jest rodzina, moto-rodzina.

Nie powiem, bo poniekąd marzenie to wzięło się właśnie z atmosfery, którą miało zawsze grono fanów marki Subaru. Zaczyna się to udawać, sami zobaczcie na zdjęcie!

post-9290-1448132252,5614_thumb.jpg

 

Po jego opublikowaniu nie mogłam przestać tak ogromnie cieszyć się! Tylko ja zaczęłam od formowania ludzi a nie loga. Logo jest skromne, stworzone przez dziesięcioletniego syna Karola, które zostało po prostu zaakceptowane, bo czemu by nie?

Piszę to po to, żebyście załapali, że to nie w logu jest siła tylko w ludziach. Wystarczy sobie palnąć z tyłu sam napis ze Podkarpacie! Też będzie gitara !! A tak w ogóle to może po prostu zbierzcie się i dołączcie do mojej rodziny :-)

 

Btw. Jeśli głosowanie nadal trwa mimo wszystko to oddaje głos na nr 6

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez karloszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu sie nie dzieje... O mało by mi wina zabrakło jak jeszcze dodatkowa strona by się zrobiła. Na szczęście w Rzymie wina pod dostatkiem :-). Ale mam zaległości!

Szczerze mówiąc nie mam siły tego wszystkiego czytać. Widzę niezłą zadymę.

Powiem natomiast od siebie tak - zdawało mi się, że chcemy mieć mały akcent tego, że jest pewna grupa z konkretnego regionu (Podkarpacie), a tymczasem temat z wyborem loga przybrał rozmiar wyborów Miss Polonia.

Niestety nie będę z Wami uczestniczyła w tej "zabawie" ponieważ sama tworzę aPGR i jestem tym zajęta po uszy. Chcę stworzyć rajdową rodzinę i prawdę mówiąc chyba mi to wychodzi. Tak jak pisałam do erajdy jak wrzucali nas pod patronata, "Spotkało się kiedyś na podkarpaciu kilku kierowców-amatorów jazdy rajdowej, którzy postanowili stworzyć grupę. Ma ona pozwolić wszystkim zainteresowanym tym sportem na wykorzystywanie wolnego czasu w swoim gronie za kierownicą swoich samochodów w miejscach zabezpieczonych i pozwalających rozwijać prędkości nie narażając na niebezpieczeństwo osób postronnych.

 

Głównym celem aPGR jest integrowanie osób interesujących się motorsportem.

Dzięki tej grupie można bezpośrednio dotknąć tego świata, jak również poprzez szkolenia podnosić swoje umiejętności jako kierowcy. Nasze spotkania to świetnie spędzony czas w gronie ludzi o tych samych zainteresowaniach, pozwalających na wymianę doświadczeń między uczestnikami, jak również nawiązywanie kontaktów."

Moim celem jest rodzina, moto-rodzina.

Nie powiem, bo poniekąd marzenie to wzięło się właśnie z atmosfery, którą miało zawsze grono fanów marki Subaru. Zaczyna się to udawać, sami zobaczcie na zdjęcie!

attachicon.gifImageUploadedByTapatalk1448132251.930305.jpg

 

Po jego opublikowaniu nie mogłam przestać tak ogromnie cieszyć się! Tylko ja zaczęłam od formowania ludzi a nie loga. Logo jest skromne, stworzone przez dziesięcioletniego syna Karola, które zostało po prostu zaakceptowane, bo czemu by nie?

Piszę to po to, żebyście załapali, że to nie w logu jest siła tylko w ludziach. Wystarczy sobie palnąć z tyłu sam napis ze Podkarpacie! Też będzie gitara !! A tak w ogóle to może po prostu zbierzcie się i dołączcie do mojej rodziny :-)

 

Btw. Jeśli głosowanie nadal trwa mimo wszystko to oddaje głos na nr 6

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Zgadzam się z Tobą w 100 procentach... !!!! Co do tego co tworzysz ... wielki szacun i trzymaj tak dalej... Mam nadzieje, ze któregos dnia dołącze do tego grona bo narazie jakoś nie mogę się wystrzelić w terminy które podajesz (praca, obowiązki, itp)... Udanego pobytu w Rzymie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem dzisiaj Wiśniowego Forka z czarną świnią rano (8:00) pod lidlem na podwisłoczu, a ok 12:30 koło hetmańskiej granatowego forka z białą świnką na klapie bagażnika ;)

A ją dzisiaj koło godziny 15.30 zielonego forka Twojej generacji, z małym swiniaczkiem. Kolega kumaty --> uśmiechnął sie, podniósł rękę :) --> o to chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie na spocie nie będzie.

Kamaryn - będzie z czego wybierac, ale pod warunkiem że projekt nr 9 przejdzie, bo "szóstka" się zbliża :)

ŚWinki bym już w to nie mieszał, ale dobrze Ci to wychodzi koleżko :)

JEżeli jest logo z samymi plejadami o to --> http://naforum.zapodaj.net/6bdbe514645a.jpg.html

to obrys podkarpacia po prawej stronie trzeba uzupełnić - powinno to wtedy ładniej jeszcze wyglądać.

Edytowane przez mRoZiOo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej nie dam rady :(

 

A tak na marginesie.. :) kilka osob poparlo propozycje, zeby spoty odbywaly sie w np pierwsza sobote miesiaca ( oczywiscie spontany tez mile widziane :) ). Gdyby wieksze grono uzytkownikow poparlo ten pomysl, mozna bedzie zamiescic taka informacje na stronie na Fb. :) Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też niestety nie ogarnę dzisiaj spocika.


A tak na marginesie.. :) kilka osob poparlo propozycje, zeby spoty odbywaly sie w np pierwsza sobote miesiaca ( oczywiscie spontany tez mile widziane :) ). Gdyby wieksze grono uzytkownikow poparlo ten pomysl, mozna bedzie zamiescic taka informacje na stronie na Fb. :) Co Wy na to?

 

Popieram :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...