Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nic nie domawiałem  :P  najwyżej mogę dodatkowo jedną kolorową przygarnąć dla równej kwoty  :biglol: . Po wizycie w Krakowie jednak nie mam nowej mapy . Machery porobiły kilka pomiarów każdy wyszedł z innym wynikiem i po oględzinach stwierdzili, że mam nieszczelny układ wydechowy i jak się z tym uporam to zrobią remap 

 

A to takie kwiatki, a ja myślałem że zapodasz zaraz jakiś mega wykresior....... w takim razie  Miro musisz pospawać tu i ówdzie, podokręcać, taśmą powiąż, zalep ale ma być szczelnie a będzie ok..... a póki co to zabieraj się za naklejanie nalepek skoro tyle zamówiłeś  :biglol: Pamiętaj, że każda dodaje +2HP a kolorowa aż +5HP  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak i naklejki zwiększają przylepność ;D i stawiają niski opór powietrza;) chronią przed uszkodzeniami mechanicznymi ... warunkami atmosferycznymi ... Itp itd... ogólnie MUST HAVE!! bo co tu dużo mówić są ZAJEBISTE ;D

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak i naklejki zwiększają przylepność ;D i stawiają niski opór powietrza;) chronią przed uszkodzeniami mechanicznymi ... warunkami atmosferycznymi ... Itp itd... ogólnie MUST HAVE!! bo co tu dużo mówić są ZAJEBISTE ;D

 

A co to taki dobry humor kolega ma ??  :D  Zachowujesz się jakbyś miał tak z 270 HP pod maską.... i to bez naklejek  :biglol:

 

No jak się jeździ ? Zwijasz asfalt ??  Uważaj z gazem na zakrętach..... szczególnie przy tej aurze..... no chyba, że masz kolorową naklejkę, ona dodaje jedno życie  :biglol:

można klecić bezpośrednio na kołach ?  ;)

Nawet trzeba...... tylko nie na zapasowym  :D

 

Popatrz na TKACZA - jeszcze nie zdążył nakleić a już mu się zrobiło 270HP ...... pomyśl co by było jakby taka siadła na klapie...... masakra  :lol: 

 

Tylko Miro pojechał bez naklejek na remap i co i dupaaa  :lol: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto by miał czas śledzić całe forum to jakby przejść need for speed'a na piechotę  :P  :P

 

Ja NFS'a zawsze przechodziłem na piechotę......  :P  i to subarakiem...... jak tylko był  :biglol:

 

 

Pssst....raz sobie wziąłem EVO.... ale to nie to  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a kto by miał czas śledzić całe forum to jakby przejść need for speed'a na piechotę  :P  :P

 

Ja NFS'a zawsze przechodziłem na piechotę......  :P  i to subarakiem...... jak tylko był  :biglol:

 

 

Pssst....raz sobie wziąłem EVO.... ale to nie to  :biglol:

 

panie Machoń a pan nieczasowy w niedzielę poupalać z nami w Biłgoraju?? Stęskniliśmy się za Tobą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie po dziesięć tylko po dwie nie zmieści mi się więcej do ramki. Mam ładna ramkę w salonie to sobie je nakleje i powiesze obok zdjęć rodzinnych takie są z-te. Rzeczywiście zastanawiam się czy nie wziąść wszystkich pozostałych i nie sprzedawać za dyszke na aledrogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subydu - MAchoń użył Opcji [YOU], czyli kamaryn zobaczył u siebie  " Kamaryn zamówił po 10 dodatkowych" , ja zobaczyłem " mrozioo zamówił po 10 dodatkowych". Po prostu każdy zobaczył swoj nick na początku tego zdania, więc bez spinki :D 


Czy ktoś chce jutro (sobota) odebrać wlepki? 
piszcie na pw lub FB :) --> możecie pisać też wiadomości na profilu Subaru Klub Podkarpacie na FB. 

pamiętajcie - mam tylko czarne i białe - kolorowe będą w przyszłym tygodniu :) 

 

1szt - 3 zł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panie Machoń a pan nieczasowy w niedzielę poupalać z nami w Biłgoraju??

 

Ja bym pojechał a jak...... tylko jakoś termin mi nie będzie grał niestety...... że też coś zawsze stanie na przeszkodzie.....

Moja wina, że się dowiedziałem też ciut za późno i trochę na bakier jestem z FB-APGR....... ale obiecuje prze Pani poprawę i zgłaszam nieodpartą chęć uczestnictwa w zabawach torowo-szkoleniowych  :D

 

 

chłop nie ma czasu na upalanie forum musi bacznie śledzić :P

 

No fakt trochę się zatraciłem w tym śledzeniu foumowym....  :D  nawet mnie dochodzą sygnały od domowników żebym się trochę odstosunkował od tego komputera..... i że jednak istnieje życie poza forumowe...  :ph34r:  :D

 

Miro..... wiem,wiem jak to wygląda.....  :facepalm:  Będę śledził bacznie co tam przygotujecie next time..... a w razie "W" dajcie znać wcześniej co i jak..... a to Ty chciałeś w takim razie jakiegoś remapa sobie strzelić przed Biłgorajem  :biglol:  o Ty gadzie jeden...... :biglol:

 

Dochodzi 4:00 ..... więc kończę nadawanie i teraz misja : . bezpieczny powrót do sypialni.....jak się żona skapnie że o tej porze jeszcze piszę, to mi kluczyki do imprezy zabierze, więc cichaczem się oddalam...... trzymajcie kciuki  :biglol:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Naklejki Białe:

M@kul - 2

mRoZiOo - 2

karloszka - 2 (tylko ja bym chciała małe)

miro D88 - 4

Viper -4

Machoń - 8

Wojt_O - 2

kuba.es - 2

subydu - 2

plisek - 1

krajanek - 1

Michał Warda - 1

Krzysiek Róg - 1

Maciek Niemiec - 2

Kamil Matelowski - 2

Kamaryn - 2

Masu - 2

 

Naklejki Czarne:

Ariel O - 3

M@kul - 1

T K A C Z U - 2

Marek S - 5

Machoń - 8

Wojt_O - 2

kuba.es - 1

subydu - 2

krajanek - 1

mRoZiOo - 1

Michał Warda - 1

Krzysiek Róg - 1

Maciek Niemiec - 2

Rafał Franczyk - 2

Kuzyn Matelowskiego - 1

 

 

Naklejki kolorowe:

M@kul - 1

mRoZiOo - 1

karloszka - 1

Machoń - 8

kuba.es - 1

subydu - 2

krajanek - 1

Michał Warda - 1

Krzysiek Róg - 1

Kamil Matelowski - 1

Kamaryn - 2

Ariel O - 3

Aktualna lista

Edytowane przez mRoZiOo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Naklejki Białe:

M@kul - 2

mRoZiOo - 2

karloszka - 2 (tylko ja bym chciała małe)

miro D88 - 4

Viper -4

Machoń - 8

Wojt_O - 2

kuba.es - 2

subydu - 2

plisek - 1

krajanek - 1

Michał Warda - 1

Krzysiek Róg - 1

Maciek Niemiec - 2

Kamil Matelowski - 2

Kamaryn - 2

Masu - 2

Naklejki Czarne:

Ariel O - 3

M@kul - 1

T K A C Z U - 1

Marek S - 5

Machoń - 8

Wojt_O - 2

kuba.es - 1

subydu - 2

krajanek - 1

mRoZiOo - 1

Michał Warda - 1

Krzysiek Róg - 1

Maciek Niemiec - 2

Rafał Franczyk - 2

 

Naklejki kolorowe:

M@kul - 1

mRoZiOo - 1

karloszka - 1

Machoń - 8

kuba.es - 1

subydu - 2

krajanek - 1

Michał Warda - 1

Krzysiek Róg - 1

Kamil Matelowski - 1

Kamaryn - 2

Ariel O - 3

 

Aktualna lista
Wyslij mi prosze na pw Twoj nr tel. Bede dzisiaj w Rz to odebralbym moje 4 biale
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subydu - MAchoń użył Opcji [YOU], czyli kamaryn zobaczył u siebie  " Kamaryn zamówił po 10 dodatkowych" , ja zobaczyłem " mrozioo zamówił po 10 dodatkowych". Po prostu każdy zobaczył swoj nick na początku tego zdania, więc bez spinki :D

Czy ktoś chce jutro (sobota) odebrać wlepki? 

piszcie na pw lub FB :) --> możecie pisać też wiadomości na profilu Subaru Klub Podkarpacie na FB. 

pamiętajcie - mam tylko czarne i białe - kolorowe będą w przyszłym tygodniu :)

 

1szt - 3 zł 

 

Ja właśnie w Machonia poście zobaczyłam "karloszka zamówił" i się obraziłam za formę męską :D

 

Machoń takiego treningu jak jutro to na pewno długo nie będzie !! Żałuj albo wpadaj!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...