Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

 

Przekreślone pozycje to naklejki odebrane.

Przypominam, że można odbierać indywidualnie (łapiąc mnie na telefon 7 dziewięć pięć 59 80 dziewięćdziesiąt 2)

 

 

Naklejki Białe:

M@kul - 2

mRoZiOo - 2

karloszka - 2 (tylko ja bym chciała małe)

miro D88 - 4

Viper -4

Machoń - 8

Wojt_O - 2

kuba.es - 2

subydu - 2

plisek - 1

krajanek - 1

Michał Warda - 1 

Krzysiek Róg - 1 

Maciek Niemiec - 2

Kamil Matelowski - 2

Kamaryn - 2

Masu - 2

 

Naklejki Czarne:

Ariel O - 3

M@kul - 1

T K A C Z U - 2

Marek S - 5

Machoń - 8

Wojt_O - 2

kuba.es - 1

subydu - 2

krajanek - 1

mRoZiOo - 1

Michał Warda - 1 

Krzysiek Róg - 1 

Maciek Niemiec - 2

Rafał Franczyk - 2

Kuzyn Matelowskiego - 1

Kolega Miśka W - 2

 

 

Naklejki kolorowe:

M@kul - 1

mRoZiOo - 1

karloszka - 1

Machoń - 8

kuba.es - 1

subydu - 2

krajanek - 1

Michał Warda - 1 

Krzysiek Róg - 1 

Kamil Matelowski - 1

Kamaryn - 2

Ariel O - 3

kolega Miśka W - 1

 

Edytowane przez mRoZiOo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nieźle Misiek W  ---> dzisiaj Ci machałem rano koło 8.45- 8.50 jak włączałeś się do ruchu tam z boku lwowskiej - nie wiem czy widziałeś

 

Niestety przegapiłem. Jak odebrać od Ciebie naklejeczki? Możesz też ewentualnie zostawić je na punkcie informacyjnym w sklepie Leroy Merlin dla Agnieszki Warda. Podaj mi numer konta i kwote (3 naklejki, po jednej z każdego rodzaju). Moge również wziąść naklejki dla Krzyśka Roga (też zamawiał tak samo).

 

Pozdrawiam

Misiek

 

 

oki, zostawie dla Was naklejki :) 

na PW podam dane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Karloszka jakie są koszty uczestnictwa w szkoleniu?

Właśnie, skolko to ?

 

 

Proszę mnie nie zmuszać do poruszania kwestii finansowych publicznie :D - gwarantuję że jest to najtańsze tego typu spotkanie w Polsce :)

W razie pytań już podawałam ale podam raz jeszcze tel. 88-335-00-87 na SMS tez odpiszę (jeśli będzie na temat) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie - Może jakiś spontan jutro (SOBOTA) ? 

Np godzina 19.00 na Żeglarskiej. Jak pogoda się utrzyma, to polatamy boczkami, a przy okazji naklejeczki sobie odbierzecie!

Ktoś chętny ? 

 

1.mRoZiOo

2....

3....

4....

5....

Edytowane przez mRoZiOo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej..... ja nie bardzo mam jak ruszyć się niebieskim bo mam "złe" opony zimowe..... :facepalm: ...... jestem aktualnie uziemiony na letnich...... :th_dash:

Jeżdżę na letnim obuwiu zwyczajowo.... bo w sumie ostatnie zimy były takie jakieś kiepskie, że tak powiem i mi się udawało przejeździć bez zmiany.

 

A do auta to dostałem komplet drugich kół... z balonowymi 17" 225/55 ! Jak się okazuje, to jednak zwyżka profilu o 10% powoduje, że imprezie, że na hopach, lub zakrętach i generalnie złej nawierzchni, tylne koła dobijają do błotników. Prawy już mam lekko zagięty :evil: ..... więc ku przestrodze, takie koła to do forka...... niech nikogo nie kusi takiego rozmiaru zakładać..... :czerwona: ...... mogę sprzedać zimowe gumiaki..... są w świetnym stanie.

 

 

Mrozioo Ty tam trzymaj rękę na pulsie.... tfuuu na naklejkach :D Żebyś wszystkich nie przechulał ;) Jak będę w RZ to tyrknę do Ciebie .....

 

Jakby co to jutro miłego śniegowego upalanka.....w planach niby miałem odwiedzić RZ ale nie wiem jak się weekend poukłada.....

 

PS. Nie chcę krakać ale pogoda na koniec przyszłego tygodnia już ma być dodatnia więc idzie jakaś odwilż.... nie wiadomo czy kolejne szkolenie aPGR będzie na śniegu.....?! ...... więc upalajcie ile wlezie..... :D


Na żeglarskiej parking przeorany ... Czarny asfalt :S

 

Co się dziwisz jak forczysława tam regularnie masakrujesz......  ;) ...... widzisz co 1.6 jednak potrafi  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej..... ja nie bardzo mam jak ruszyć się niebieskim bo mam "złe" opony zimowe..... :facepalm: ...... jestem aktualnie uziemiony na letnich...... :th_dash:

Jeżdżę na letnim obuwiu zwyczajowo.... bo w sumie ostatnie zimy były takie jakieś kiepskie, że tak powiem i mi się udawało przejeździć bez zmiany.

 

A do auta to dostałem komplet drugich kół... z balonowymi 17" 225/55 ! Jak się okazuje, to jednak zwyżka profilu o 10% powoduje, że imprezie, że na hopach, lub zakrętach i generalnie złej nawierzchni, tylne koła dobijają do błotników. Prawy już mam lekko zagięty :evil: ..... więc ku przestrodze, takie koła to do forka...... niech nikogo nie kusi takiego rozmiaru zakładać..... :czerwona: ...... mogę sprzedać zimowe gumiaki..... są w świetnym stanie.

 

 

Mrozioo Ty tam trzymaj rękę na pulsie.... tfuuu na naklejkach :D Żebyś wszystkich nie przechulał ;) Jak będę w RZ to tyrknę do Ciebie .....

 

Jakby co to jutro miłego śniegowego upalanka.....w planach niby miałem odwiedzić RZ ale nie wiem jak się weekend poukłada.....

 

PS. Nie chcę krakać ale pogoda na koniec przyszłego tygodnia już ma być dodatnia więc idzie jakaś odwilż.... nie wiadomo czy kolejne szkolenie aPGR będzie na śniegu.....?! ...... więc upalajcie ile wlezie..... :D

 

Na żeglarskiej parking przeorany ... Czarny asfalt :S

Co się dziwisz jak forczysława tam regularnie masakrujesz...... ;) ...... widzisz co 1.6 jednak potrafi :D

To masz wiecej frajdy

Ta honda kolo twista to Twoja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta honda kolo twista to Twoja?

 

Nie, to jest autko kolegi ;)  pewnie o tą czarną pytasz..... obok siebie pracujemy...... a jego honda zawsze tam stoi... :)  Ja się świetnie kamufluje w śniegu  :ph34r:

 

A Kto tam ładnie na tyłach Twistu wyślizgał teren ??? Pewnie Ty !  ;)  Taaa.... naklejki nalepił i od razu wigoru nabrał  :D  Jak na przeglądzie  ? Wszystko ok ? Panowie się pytali czy atakujesz pół bani ?  :lol:

 

Mrozioo będziesz miał nalepki jutro ?  :blink: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj troche slizgalem

 

A no właśnie....  :biglol:  Jeszcze mi tam chyba jakaś beemka upala nocą pod oknem, nie widzę jej ale sądząc po dźwięku to jakieś R6  :biglol: Drze się to niemiłosiernie...

 

 

Przglad bez uwag... Moge atakowac 335 tkm

Kolega w Kr SBD 2010 zrobil 290 tkm..i chce sprzdac outbacka....kupil nowke...

...tez outbacka...i tez SBD...

 

Wariaty  :biglol:  Brawo chłopaki ! Moja mamuśka jak miała na liczniku ok. 60 000km to już była przerażona  :D  Według jej mniemania przebieg > 50000km to już jakaś abstrakcja  :D

Ot takie babskie myślenie...... dobrze, że nas żadna nie czyta  ;)

 

 

Woże je ze sobą ;)

 

Ej no.... ale na noc chyba zabierasz do domu i pod poduszkę ..... :D ..... żeby Ci nie buchnęli  ;)

 

 

co za cyfry, wpisy śledzę z podziwem

 

Prawda ?!... Przebiegi są imponujące.... czyli niektórym się udaję " zajechać daleko " ...... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otototototto Polać mu dobrze gada bo jak diesla już zagrzałeś to do wiosny teraz ciepłego trzymaj bo w mróz już może nie zakaszleć hehe  ;) ale ja jestem tego zdania co Clarkson: Ma być ogień na każdym biegu albo będziesz jeździć dieslem ;) Dlatego Upalam ;)

Edytowane przez T K A C Z U
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo diesel musi pedzic i jezdzic i nie stygnac

 

Dobrze gada......pędzić, jeździć i nie stygnąc.......   i ............ dopalać wtedy solidnie DPF'a  :D

 

A właśnie tak sobie myślę, że właśnie dzięki temu, że takie przebiegi robisz to filtr (jeśli go masz;) ) nie szwankuje a to jest zmora (podobno) SBD i sobie chwalisz.....

Podejrzewam, że, krótka, jazda miejsca z niedogrzanym silnikiem i niedopałem filtra mogłaby pokrzyżować zrobić taki przebieg  ;)

 

 

Ma być ogień na każdym biegu albo będziesz jeździć dieslem

 

Tak jest, ten tekst zawsze wywołuje u mnie uśmiech.......  :D

 

Chłopaki z SBD, nie gniewajcie się  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...