Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

A Ty Tomku wpadnij kiedyś na spota to Ci dam taką.......  :D  Widzę, ze nie zamówiłeś a ja będę miał w nadmiarze.....  :D

 

A na pewno wpadnę. NA forum dopiero niedawno zacząłem regularnie zaglądać i dopiero odkryłem istnienie klubu. Wpadnę na pewno choć nie zabulgotam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj widziałem jak czarny Hawk WRX wjeżdzał ok godziny 8.55 w stronę szpitala na Krakowskiej :)

Poza tym widziany GT-ek rej KR (rzeszowski) ale chyba mnie nie zauważył bo w korku stałem 

Edytowane przez mRoZiOo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja też chce ! :P

 

Przyjedź ..... to też Ci dam  ;) Wiedziałem, żeby zamówić więcej  ;) 

 

 

A na pewno wpadnę. NA forum dopiero niedawno zacząłem regularnie zaglądać i dopiero odkryłem istnienie klubu. Wpadnę na pewno choć nie zabulgotam ;)

 

Bo to jest sekretny klub i nie każdy ma do niego dostęp..... tylko wtajemniczeni  :biglol:

 

Przyjedź, przyjedź.... a z bulgotem to Mrozioo też tak zaczynał.... że niby nie bulga i takie tam....a teraz chłopina pomodził co nie co przy wydechu i już go słychać z daleka jak gna na spota na Żeglarską....  :D

 

A swoją drogą ciekawe czy ktoś kiedyś bawił się z wydechem w dieslu..... kolektor i tłumiki.... też by zabulgotało  ;)

 

Tomek.... będziesz pierwszy ! Zrobisz remap i wydech.... w zamian naklejka ! Pomyśl bo takiej nie dostaniesz nigdzie, gra warta świeczki....  ;)  :D

 

 

ale chyba mnie nie zauważył bo w korku stałem

 

Tak to Panie nie może być...... jak to Cię nie zauważył ??? Mrozioo, Tobie ktoś umknął ??? Gonić trzeba było.....i od razu nalepić SKP na przednią szybę.. łuuup  :biglol:

 

 

a tak z innej beczki dzisiaj jest wspaniały dzien aby pobawić sie 4x4  :yahoo:

 

Tak jest Panowie.... aura ma teraz trochę sprzyjać......więc doskonalić umiejętności  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przyjedź ..... to też Ci dam   Wiedziałem, żeby zamówić więcej   

 

a dzięki dzięki chętnie sie wybiore na jakiś spęd subarek :)

 

 

 

A swoją drogą ciekawe czy ktoś kiedyś bawił się z wydechem w dieslu..... kolektor i tłumiki.... też by zabulgotało 
 

 

 coś tam niektórzy dłubia a efekty do oceny, mi sie nawet ten dzwięk podoba choć chciałbym to na żywo usłyszeć. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 coś tam niektórzy dłubia a efekty do oceny, mi sie nawet ten dzwięk podoba choć chciałbym to na żywo usłyszeć.

 

No i fajnie..... jest ok  :D

 

Ale powiem Wam, że na tym filmiku gdzie na początku jest dźwięk oryginału to słychać jakby to był TIR, bez kitu ale dźwięk strasznie ciężarówkowy...... nie wiem czy to kwestia nagrania czy jak ?  :blink:  Po zmianie jest znacznie lepiej.....

Moim zdaniem SIP sprzedając SBD powinien dodawać talon na remap i wydech  :D

 

 

Nie ma takiego rozdawania, co jeeeest - nie rozpuszczaj mi tu kolegów. 3 PLN sztuka , a nie... :P

 

Postawiły chłopy twarde warunki.... obiecali remap zrobić i stawiać się regularnie na spoty.... a ketivv nawet zobowiązał się kurnik na masce wystrugać na to konto  :lol: .... powiedz sam, jak mogłem się nie podzielić  :D

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Naklejki Białe:

M@kul - 2

mRoZiOo - 2

karloszka - 2 (tylko ja bym chciała małe)

miro D88 - 4

Viper -4

Machoń - 8

Wojt_O - 2

kuba.es - 2

subydu - 2

plisek - 1

krajanek - 1

Michał Warda - 1 

Krzysiek Róg - 1 

Maciek Niemiec - 2

Kamil Matelowski - 2

Kamaryn - 2

Masu - 2

 

Naklejki Czarne:

M@kul - 1

T K A C Z U - 1

Marek S - 5

Machoń - 8

Wojt_O - 2

kuba.es - 1

subydu - 2

krajanek - 1

mRoZiOo - 1

Michał Warda - 1 

Krzysiek Róg - 1 

Maciek Niemiec - 2

Rafał Franczyk - 2

 

 

Naklejki kolorowe:

M@kul - 1

mRoZiOo - 1

karloszka - 1

Machoń - 8

kuba.es - 1

subydu - 2

krajanek - 1

Michał Warda - 1 

Krzysiek Róg - 1 

Kamil Matelowski - 1

Kamaryn - 2

 

Lista - tak dla przypomnienia wygląda tak :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Lista - tak dla przypomnienia wygląda tak :)

 

Widzę że w białych limit 40 szt wyczerpany :) .

Ja biorę czarne... więc jakby trzeba było wsiąść więcej niż 5, które wpisałem to mów... byś z nimi sam nie został, bo widzę że z 40 na chwilę obecną "rozdanych" jest 28.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tym się póki co nei martwmy. Wiem, że jak zaczniemy sprzedawać, to znajdą się też chętni :)

Bierz każdą ilość.... na moją odpowiedzialność......  :D

 

Podobno [you] domówił 10 sztuk z każdej wersji  ;)  :D

 

 

 

hehe tak i nalepię sobie na cytrynę i na firmowe pandy i firmowego opla :) i jeszcze na micrę i ibize będzie

Edytowane przez Tomasz Korczyński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe tak i nalepię sobie na cytrynę i na firmowe pandy i firmowego opla :) i jeszcze na micrę i ibize będzie

 

O matko..... to nam braknie.....  :D  A się Tomek rozpędził...... 

 

Ja też mam taki plan, żeby ponalepiać na wszystkie możliwe auta , które się da  :thumbup:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bierz każdą ilość.... na moją odpowiedzialność......  :D

 

Podobno [you] domówił 10 sztuk z każdej wersji  ;)  :D

 

Jakbym miał te nadprogramowe 9dych...Hoho porządziłbym fest, do Was na spota się dotoczył. :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie domawiałem  :P  najwyżej mogę dodatkowo jedną kolorową przygarnąć dla równej kwoty  :biglol: . Po wizycie w Krakowie jednak nie mam nowej mapy . Machery porobiły kilka pomiarów każdy wyszedł z innym wynikiem i po oględzinach stwierdzili, że mam nieszczelny układ wydechowy i jak się z tym uporam to zrobią remap 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...