Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem Ekipa.... spontano-spot przeszedł moje oczekiwania..... dopisaliście jak zawsze, szczerze nie sądziłem, że tyle nas będzie.....  :D
Zawsze trochę mam niedosyt, że za krótko, że za zimno, że nie z każdym udało się pogadać...... 
..... ale do teraz czuję piernikowy zapach zawieszki Mrozia :lol:  , zapach palonej gumy Wojtka imprezy (ledwo w kubeł wlazłem) i TKACZA jak coś kombinuje przy błotniku zielonego forka ( zostaw to nadkole w spokoju :biglol: )....jednym słowem recepta na udany sobotni wieczór to subarowy spot  :D Polecam tym, którzy jeszcze nie byli....
 

No powiem Wam że łącznie było 11 subaraków - licząc MAchonia :D

 
Hahahaha.... czyli jednak się nie kapnęli czym dzisiaj byliśmy......  :D
 
 

długoo pojeździliśmy po mieście, jak nigdy

 
Jak Ty prowadziłeś trasę to się nie dziwię   :D ..... w sumie to nie zdziwiłbym się jakbyście wylądowali w Mielcu przez Krosno  :biglol:
 
 

Machońku, dołączył do nas jeszcze M@kul i Subaru Viper :)

 
My wstąpiliśmy jeszcze do TESCO a później do Maka..... i widziałem Makula jak jechał na Żeglarską...... popijam kawkę  o tu czerwona strzała.....ziummm i u mnie banan na twarzy od razu..... pozdro Makul  :D
 
A Subaru Viper to jakimiś kanałami jeździ... jego nie widziałem.... no ale chłop musi dzienny limit kilometrów zrobić  ;)  Pozdro SV (subaru viper) 
 

Również dzięki za spocika!!! Krótko ale intensywnie :D  Następnym razem wszyscy upalamy proszę Panów i Panie!!!  No chyba, że Panie się "boją" to pojeżdżą ze mną :P

 

Gościu z tą hydro łapą to mi zaimponowałeś ....... robi robotę, oj robi....  A teraz bez nalepek to zrobiła się gangsterska subaryna..... pewnie zrobiłeś sobie miejsce na jedyne słuszne naklejki...  ;) W takim tempie zmian jakie ten wóz przechodzi to nie wiem czy go rozpoznam następnym razem  :D

 

TKACZU.... miło było usłyszeć Twoje 1.6........  niezła maszyna.... a myślisz robić jakąś korektę co do ostatniego wykresu ???

 

 

Raz jeszcze dzięki wszystkim za wspólnie spędzony czas, było bardzo sympatycznie..... i czekam na więcej........

PS. Wszystkie naklejki mam już  :yahoo: Jak ponalepiam to fotki cyknę i się pochwalę....

PS.2. Obiecuję założyć  FB wreszczie! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dzięki za spocika!!! Krótko ale intensywnie :D  Następnym razem wszyscy upalamy proszę Panów i Panie!!!  No chyba, że Panie się "boją" to pojeżdżą ze mną :P

 

Gościu z tą hydro łapą to mi zaimponowałeś ....... robi robotę, oj robi....  A teraz bez nalepek to zrobiła się gangsterska subaryna..... pewnie zrobiłeś sobie miejsce na jedyne słuszne naklejki...  ;) W takim tempie zmian jakie ten wóz przechodzi to nie wiem czy go rozpoznam następnym razem  :D

 

Machoń to nie hydro łapa dostarcza emocji a kierowca :D :D :D

Edytowane przez Wojtasec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Machoń to nie hydro łapa dostarcza emocji a kierowca :D :D :D

 

No ba ! O kierowniku nawet nie wspominam, to się rozumie samo przez się  :D  

 

A tu jak Ci wspominałem Carfit takie coś ma do zaproponowania (to jego fotki), klient chciał hydrołapę + seryjny ręczny (oba czynne), hydro usuwasz w parę chwil jeśli aktualnie nie będzie wykorzystywane....  no i takie mu zrobił  :D ..... Ja też takie chcę !  ;) 

 

934727_455227067902043_559288508_n.jpg?o

 

485528_455226897902060_2014073603_n.jpg?

 

 

 

 

Jak mowisz tak bylo Machonku..dzienny limit puknalem a teraz wozidelko drzemie ....bo jutro dalej pedzimy radosnie przez swiat

 

I to jest odpowiednie podejście..... :thumbup:  Nabijaj, śrubuj wynik a my podziwiamy  ;) Jest dobrze ..... a czuję, że będzie jeszcze lepiej......... a masz drugą książkę serwisową ?.... bo pewnie miejsca nie ma na przeglądy  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz dawno w SIP krakow doklejaja mi kartki bo orginal marniutki ma kilka stron

 

Tylko żeby kartek im nie zabrakło.....  :biglol: przy Twoim tempie nigdy nic nie wiadomo.

A np. w maździe teraz już nie ma książek serwisowych.... wszystkie operacje i zabiegi na samochodzie są zapisywane w systemie i udostępniane na życzenie klienta....ma to też na celu podobno zapobiegać ingerencji we wpisy  ;)

 

 

A co do spotów to jeszcze odnalazłem na fotce archiwalnej autko, wtedy jeszcze nie jednego z naszych, teraz już tak..... autko się spotowało na nocnej jeździe..... no czyja to fura, kto zgadnie?  ;)

post-2656-0-54281800-1453626506_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

p.s. M@kul ...naklejek zapomniałeś wziąć ode mnie :P

mRoZiOo pamiętałem... :) Ale pomyślałem... będzie pretekst na następny spocik   :D

 

 

Machońku, dołączył do nas jeszcze M@kul i Subaru Viper :)

 

My wstąpiliśmy jeszcze do TESCO a później do Maka..... i widziałem Makula jak jechał na Żeglarską...... popijam kawkę  o tu czerwona strzała.....ziummm i u mnie banan na twarzy od razu..... pozdro Makul  :D

 

Pędzę na Żeglarską niczym struś pędziwiatr.. a tu telefon koło maka... że ekipa już koło dworca, więc nawijka i pomknąłem w kierunku dworca  :superhero:

Pozdrowienia Machoń ;)

Edytowane przez M@kul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hawk Mrozia przed makeup'em ;)

Dokładnie tak  :D  ...... To obecna fura Mroziaa..... :D Wygrywa Pan darmowy przejazd na prawym czarnym WRX'em z hydrauliką..... termin do uzgodnienia  ;)

 

hahah nie chyba tego chłopaczka RLA ;) a Machoń wszystkie subaru na podkarpaciu spotyka nawet te w internetach hehe

 

Pudło  :P .... za nietrafienie musi Pan na następnym zlocie zaprezentować szybki pokazowy przejazd po parkingu na Żeglarskiej  :lol: nawijka na ręcznym dodatkowo punktowana....

 

Trzeba subaraki wypatrywać.... nigdy nie wiadomo kogo się spotka.... :biglol:

 

 

Ja tez jade tam wlasnie;)

 

Co Wy tam wyczyniacie na tym dworcu ? Jakieś upalanko ??? Bo obok TESCO Mrozioo sobie spalił mosty wczorajszymi popisami  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja tez jade tam wlasnie;)

 

Co Wy tam wyczyniacie na tym dworcu ? Jakieś upalanko ??? Bo obok TESCO Mrozioo sobie spalił mosty wczorajszymi popisami  :biglol:

 

Mroziowi chodzi o wczorajszy podjazd na dworzec :) chyba źle zinterpretowałeś post M@kula. a Mrozio chyba się zajawił tym co Mu na fejsiaka wrzuciłem i bulgocze sobie teraz na WSK :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Tak w ogóle to mój legwan chyba się obraził za wczoraj bo dzisiaj rano jak go odpalałem to zaświecił się check, podpiąłem pod kompa i wypluł kolejno błędy P0301, P0302, P0303, P0304 czyli wypadanie zapłonów na każdym cylindrze.. skasowałem, pokatowałem trochę na WSK i błędy już się nie pojawiły :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałem dziś zupełnie przypadkowo na nasz spotowy parking i co ..... dwa subaraki oczywiście forumowe a obok policja :) więc podjechałem i kiedy się uspokoiło podeptaliśmy troszkę po śniegu ! Pozdro dla kolegów z niebieskiego bug'a i czarnego hawka :hi:

 

PS: No i zaglądajcie na te spoty tym bardziej że rodzime blaszki...RZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym parkingu przy Żeglarskiej nie ma przypadkiem "Strefy ruchu"?  

Bo jeśli tak to można przy odrobinie szczęścia kwity stracić za kręcenie bączków :P

 

mozliwe bo w tamtym roku mńe zatrzymali tam wlasnie za krecenie baczkow pani policjantka chciala mi prawko zatrzymac... skonczylo sie mandatem na szczescie. Impel z dawnego WSK dzwoni na paly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na tym parkingu przy Żeglarskiej nie ma przypadkiem "Strefy ruchu"?

Bo jeśli tak to można przy odrobinie szczęścia kwity stracić za kręcenie bączków

mozliwe bo w tamtym roku mńe zatrzymali tam wlasnie za krecenie baczkow pani policjantka chciala mi prawko zatrzymac... skonczylo sie mandatem na szczescie. Impel z dawnego WSK dzwoni na paly

To zawracac nie mozna?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...