Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

Na placu nie ma nikogo...

My o tym wiemy, ale policja to stan świadomości ;)​ 

Co powie policjant jest święte i tyle. Miałem już z nimi "trochę" przejść i raczej unikam jak ognia kontaktu z policją. Mogą Ci narobić wiele z niczego jeśli tylko będą mieć taką chęć.

Nie mówię że wszyscy są tacy, ja po prostu kilka razy źle trafiłem. 

Aktualnie mam przerwę od prowadzenia pojazdów na trzy miesiące :)

Edytowane przez dacko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na placu nie ma nikogo...

My o tym wiemy, ale policja to stan świadomości ;)​ 

Co powie policjant jest święte i tyle. Miałem już z nimi "trochę" przejść i raczej unikam jak ognia kontaktu z policją. Mogą Ci narobić wiele z niczego jeśli tylko będą mieć taką chęć.

Aktualnie mam przerwę od prowadzenia pojazdów na trzy miesiące :)

 

 

a to nie wiem ale w moim przypadku to jezdzilismy po 2 auta.

 

tak jak kolega wyzej pisze nie przegadasz im, a jak zaczniesz to oni tam znajda cos zeby sie specjalnie przyczepic. Tez mialem z nimi do czynienia prawie ze wszystkimi moimi wczesniejszymi autami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trza mówić że ślisko jak fix i że w poślizg wpadłeś a poza tym jak to tak może być że parking nie odśnieżony, nie posypany solą, gdzie jest zarządca tego obiektu?! Składam skargę! ;-)

Ooooo! I mnie pary razy obrocilo na tym cholernym parkingu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wzięliby pobudowali jakieś tory i nie byłoby problemu..... sympatycy motosportu i jazdy "wokół trzepaka" mieliby miejsce gdzie można byłoby bezpiecznie i bez stresu pojeździć.... wtedy podejrzewam, że zmniejszyłaby się liczba osób, które wariowałyby na drogach.......

 

.... zdaję sobie sprawę, że nie będzie możliwości zbudowania nurburgringu w każdym mieście.... no ale stolica każdego województwa mogłaby mieć coś na wzór toru w Kielcach ..... tyle kasy nieraz idzie na jakieś głupie projekty, a tak to może i przybyłoby jakiś mistrzów w motosporcie  ;)

 

Potem się policja dziwi, że ludziska upalają na placach ? A gdzie to mają robić ?  :huh: Rozumiem, że niekiedy są przegięcia..... jak np. u nas na tzw. "motostradzie".... jakaś beemka w lecie( każdy ma okna otwarte), w strefie zabudowań, wcześnie rano lub późną nocą budzi wszystkich i drzę się ten silnik niemiłosiernie albo ścigaczami upalali do upadłego pół dnia....

 

Motostrada to jest u nas jedna świetna, długa prosta, o dwóch pasach ruchu.... dobrze oświetlona.... wzdłuż lotniska, o zerowym ruchu + spory plac..... wszystko nowe.... generalnie moim zdaniem projektował to jakiś fan dragu i wyścigów.... :yahoo:  Pierwsze wrażenie  to wymarzone miejsce dla fanów motosportu.... 

..... problem pojawił się wtedy jak ludziska nadwyrężali to miejsce.... asfalt nie stygł..... świątek, piątek - upalanie. Teraz niby porobili tam jakieś zakazy bo mieszkańcy się burzyli..... 

 

A to ten plac..... tak wygląda  :biglol:

 

motostrada02.jpg

 

Tutaj jeszcze dwa filmiki co się działo :

 

 

A tu prosta, tak wygląda.... wystarczy początek zobaczyć :

 

 

 

Nikt tam nie jeździ więc można się wyszaleć  :biglol:

 

 

 

Zapraszam epikę z Rzeszowa na letniego spota w Krośnie.... pojeździmy i pogrilujemy  :D

 

 

 

 

Wszystko z głową !  Ja ktoś w zimie się pokręci bokiem o 18:00 czy 19:00 na pustym parkingu - szczególnie takich rozmiarów jak na Żeglarskiej- to jak na miejscu policjantów bym sobie chętnie popatrzył.... :D  co najwyżej po chwili pouczył o bezpieczeństwie i kazał za 15-20 min. odjechać  :D  Podejrzewam, że wtedy mogłoby to odnieść paradoksalnie korzystniejszy efekt..... może jakoś przyjęłoby się niepisane prawo, że policja nie ściga a ludziska przestrzegają pewnych zasad.... typu czas, bliskość zabudowań.. i takie tam... po prostu myślą wszyscy !  ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mandaty muszą wlepiać bo budżet trzeba ratować :P

 

Pamiętam jak rok czy dwa lata temu widziałem w TV wypowiedz jakiegoś rzecznika prasowego komendy jak mówił żeby właśnie w zimie na lakach lub pustych parkingach popróbować jazdy w poślizgu i opanowania w nim auta bo może to uratuje kierowce przed wypadkiem na drodze. W rzeczywistości podejście policjantów jest całkiem inne.

 

Bylem się przejechać po mieście i odwiedziłem parking jest tam znak o strefie ruchu i regulamin P&W R. ale on obowiązuje chyba na tygodniu (nie chciało mi się go czytać)

 

Wczoraj tez Wojtasec polatał chwile na ręcznym, akurat Impel stal przy bramie i zaraz pałki Stilem przyjechali i kampili na nas...

 

Ja tam śmigam wzdłuż autostrady na drodze technicznej tylko tam gdzie nie ma głębokich rowów :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na parkingu przy Wsk trzeba Panie i Panowie uwazac.. Tam sa kamery, ktore prawdopodobnie ktos bacznie obserwuje i gdy cos sie dzieje zawiadamia niestety... ale wrogie Nam sluzby.

Jak juz to sie po krecic chwilke i zmykac :)

Dzis wieczorkiem odwiedzilem jeszcze parking kolo tesco i drugi przy Parku Papieskim, ale na szczescie przygod z panami milicjantami nie bylo :D

 

Machon, w pelni sie z Toba zgadzam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak rok czy dwa lata temu widziałem w TV wypowiedz jakiegoś rzecznika prasowego komendy jak mówił żeby właśnie w zimie na lakach lub pustych parkingach popróbować jazdy w poślizgu i opanowania w nim auta bo może to uratuje kierowce przed wypadkiem na drodze. W rzeczywistości podejście policjantów jest całkiem inne.

 

Tak jak piszesz.....  jak będą mieli okazję dać  mandat to pewnie dadzą zamiast pouczyć.... mają swoje limity do wyrobienia, robią co mogą  :biglol: ileż można natłuc suszarką  :D

 

Wczoraj tez Wojtasec polatał chwile na ręcznym, akurat Impel stal przy bramie i zaraz pałki Stilem przyjechali i kampili na nas...

 

Myślisz, że to były jakieś policmany ?  :blink:  i , że gapili na nas  ;) ....... a to tak można szpiegować porządnych obywateli ???

Może chcieli obczaić nową hydrołapę Wojtasa ??  :D

 

 

Machon, w pelni sie z Toba zgadzam ;)

 

Tak mi się wydaję M@kul,  że trzeba mieć zdrowe podejście i kierować się jakoś logiką ..... tego bym sobie życzył.... ale życie pokazuje, że "oni" nie bardzo kierują się takimi zasadami...... trzeba kasę z mandatów zdzierać gdzie popadnie - takie odnoszę wrażenie.....

 

Chociaż jak pamiętam drugą połowę lat 90-tych kiedy już śmigałem jako kierowca...... początkowo fiatem 126p :D ..... to policja była jakaś taka bardziej życiowa i podatna na rozmowę..... no cóż, czasy się zmieniają.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście koło rynku niebieskiego STi lanosa ? :D RP rejestracja - ładny skurwool :D

 

to naszego przemyskiego zawodnika lanos, BOXER DIESEL z pakietem STi :) Miałam przyjemność prowadzić stwora Wawa-Rzeszów po Rajdzie Barbórki i przyznam szczerze że to cholernie przyjemne auto jest.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przekreślone pozycje to naklejki odebrane.

Przypominam, że można odbierać indywidualnie (łapiąc mnie na telefon 7 dziewięć pięć 59 80 dziewięćdziesiąt 2)

 

 

Naklejki Białe:

Masu - 2

miro D88 - 4

M@kul - 2

plisek - 1

kuba.es - 2

subydu - 2

Maciek Niemiec - 2

mRoZiOo - 2

karloszka - 2 (tylko ja bym chciała małe)

Viper -4

Machoń - 8

Wojt_O - 2

krajanek - 1

Michał Warda - 1 

Krzysiek Róg - 1 

Kamil Matelowski - 2

Kamaryn - 2

 

 

Naklejki Czarne:

Maciek Niemiec - 2

Rafał Franczyk - 2

kuba.es - 1

subydu - 2

M@kul - 1

T K A C Z U - 2

Marek S - 5

Machoń - 8

Wojt_O - 2

krajanek - 1

mRoZiOo - 1

Michał Warda - 1 

Krzysiek Róg - 1 

Kuzyn Matelowskiego - 1

Kolega Miśka W - 2

karlszka - 1

Ariel O - 3

kamaryn -1

 

 

Naklejki kolorowe:

M@kul - 1

kuba.es - 1

Kamil Matelowski - 1

subydu - 2

krajanek - 1

Michał Warda - 1 

Krzysiek Róg - 1 

Ariel O - 3

kolega Miśka W - 1

Wojt_O - 1

mRoZiOo - 1

karloszka - 1

Machoń - 8

Kamaryn - 2

 

Aktualna lista jest taka :)

 

Naklejek BIałych już nie ma wolnych.

Czarne jeszcze z 2 - 3 sztuki max

Kolorowe - jeszcze ponad 10 sztuk jest na pewno

 

 

p.s. poniżej 2 foty z Soboty. później dołączył Subaru Viper i M@kul :)

 

post-21573-0-59400800-1453760130_thumb.jpg

post-21573-0-54467000-1453760424_thumb.jpg

post-21573-0-55099700-1453760462_thumb.jpg

post-21573-0-18504100-1453760471_thumb.jpg

Edytowane przez mRoZiOo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obojętne ... raczej reskart bo już z rok nie byłem ;D

 

jestem chetny, ja tm nigdy nie bylem bo jakos zawsze icf tylko od piatku zaczynam 3cie zmiany to preferowałbym wyjsc do czwartku

 

 

3fcc92974a9c39a3.jpg

 

a6ccd855755a73a6.jpg

 

pozdr bokiem ;)

trochę śniegu pod kołami i budzi się w tobie zacięcie do driftu :D :D :D

 

:);):yahoo:

Edytowane przez ArielO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy felgi o takich parametrach mogę założyć do swojego HAWKA i nie będą za bardzo wystawać za obrys ? 

* Średnica 17"
* Szerokość :7,5J
* Rozstaw szpilek 5x100
* Osadzenie :ET35
*Produkcja : niemiecka
*Otwór na piaste :57,1mm

 

http://olx.pl/oferta/biale-17-5x100-od-vw-modelu-bora-golf-iv-rant-bbs-audi-a3-CID5-IDbnDU7.html#2ec6a102ca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy felgi o takich parametrach mogę założyć do swojego HAWKA i nie będą za bardzo wystawać za obrys ?

* Średnica 17"

* Szerokość :7,5J

* Rozstaw szpilek 5x100

* Osadzenie :ET35

*Produkcja : niemiecka

*Otwór na piaste :57,1mm

 

http://olx.pl/oferta/biale-17-5x100-od-vw-modelu-bora-golf-iv-rant-bbs-audi-a3-CID5-IDbnDU7.html#2ec6a102ca

Z tym ET raczej nie podejmuj tematu. Będzie wyglądać ślicznie ale ocieranie z tyłu masz w pakiecie. Kilka stron wstecz jest link do konfiguratora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy felgi o takich parametrach mogę założyć do swojego HAWKA i nie będą za bardzo wystawać za obrys ? 

* Średnica 17"

* Szerokość :7,5J

* Rozstaw szpilek 5x100

* Osadzenie :ET35

*Produkcja : niemiecka

*Otwór na piaste :57,1mm

 

http://olx.pl/oferta/biale-17-5x100-od-vw-modelu-bora-golf-iv-rant-bbs-audi-a3-CID5-IDbnDU7.html#2ec6a102ca

 

 

Z tym ET raczej nie podejmuj tematu. Będzie wyglądać ślicznie ale ocieranie z tyłu masz w pakiecie. Kilka stron wstecz jest link do konfiguratora.

 

Dokładnie.... przerabiałem ten temat kupując niedawno felgi. Niestety z ET35 jest najwięcej na rynku... ale jest to zbyt duża różnica... i duże prawdopodobieństwo że tył będzie tarł na nierównościach przy obciążeniu o ranty gdyż wychodzą poza obrys.

Do siebie kupiłem o podobnych parametrach ale z ET43 ... według konfiguratora praktycznie wychodzi na zero.

 

http://waxtum.com/auto/rechner/et.html

 

U nas ET w zależności od modelu to 53 lub 55.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co w czwartek ktoś się pisze na gokarty? około 18-19?

Ja mam trochę dłubania przy mojej Subarynie więc odpadam.. :(

 A tak poza tym dziękuję Ci za polecenie dobrej Stacji na przeglądy :D

 

p.s. w pakiecie z przeglądem dostałem taką fajna pieczątkę do dowodu :D Nasze logo zyskuje popularność.. hehe  :lol:

 

 

post-23189-0-43810300-1453838544_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...