Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nie wiem czy podobne spekulacje juz sie pojawiały, ale ostatnio oglądałem program o bionicznych częściach ciała. Istnieją juz prototypy dłoni, ktore są sterowane wyłącznie myślami (podłączone do systemy nerwowego) i pozwalają na swobodne ruchy i chwytanie rożnych obiektów. Jeszcze trochę i byc moze RK zdecyduje sie na zastąpienie uszkodzonej ręki wlasnie taka...? Tak tylko gdybam :roll:

 

 

Takie coś? :biglol:

 

kubica_robocop_detelegraaf450.jpeg

Edytowane przez lukasz111222
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rosberg jest w miejscu, w którym być nie powinien. To przeciętny kierowca w genialnym samochodzie.

Szkoda, że nie oglądałeś go w debiucie, w Williamsie.

Patrząc jak debiutant, we wcale nie rewelacyjnym samochodzie, przebija się z końca stawki stwierdziłem wtedy, że patrzę na przyszłego mistrza świata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Rosberg jest w miejscu, w którym być nie powinien. To przeciętny kierowca w genialnym samochodzie.

Szkoda, że nie oglądałeś go w debiucie, w Williamsie.

Patrząc jak debiutant, we wcale nie rewelacyjnym samochodzie, przebija się z końca stawki stwierdziłem wtedy, że patrzę na przyszłego mistrza świata.

 

Oglądałem, oglądam tan "serial" nieprzerwanie od co najmniej 30 lat.

No może nie mistrza świata, ale na pewno w tym czasie miał miano mistrza treningów. Miał kilka wzlotów, ale nie jest to kierowca wybitny, gdyby nie Merc, to jeździłby w szarym środku stawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie będzie zagrań w stylu Senny, albo Schumachera, wszak Hamilton ma trochę ich cech, ale to jeden team i pewnie było tysiące pogadanek na ten temat.

Raczej zagrań w stylu Prosta !

Senna odpłacił się tylko pięknym za nadobne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Rosberg jest w miejscu, w którym być nie powinien. To przeciętny kierowca w genialnym samochodzie.

 

Szkoda, że nie oglądałeś go w debiucie, w Williamsie.

Patrząc jak debiutant, we wcale nie rewelacyjnym samochodzie, przebija się z końca stawki stwierdziłem wtedy, że patrzę na przyszłego mistrza świata.

Oglądałem, oglądam tan "serial" nieprzerwanie od co najmniej 30 lat.

No może nie mistrza świata, ale na pewno w tym czasie miał miano mistrza treningów. Miał kilka wzlotów, ale nie jest to kierowca wybitny, gdyby nie Merc, to jeździłby w szarym środku stawki.

Skoro oglądasz od 30 lat to powinieneś wiedzieć, ze nawet najlepszy kierowca w słabym aucie nic nie ugra. I tak samo słaby kierowca w super aucie tez nic nie zdziała. Schumacherowi odmówisz talentu? To jak wyjaśnisz, ze miał słabsze wyniki niż Rosberg w tym samym aucie?

 

Jeśli Nico zdobędzie tytuł,mto w pełni zasłużenie, kropka.

 

 

PS YES YES YES!!! Idź sie wypłacz teraz do mediów Lewis

Edytowane przez Than_Junior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than Junior.Dziwne i mocno ukierunkowane masz podejście. Nie odbieram talentu Rosbergowi, ale zresztą jak wielu, uważam go za przeciętniaka wśród najlepszych. Lewis ma te szaleństwo, którego mu brakuje.

Porównanie do Schumachera trochę nie na miejscu. Porównaj do niego z przed 10 lat.

Lubisz go i mu kibicujesz, to dobrze. Niech tak zostanie. Ja kibicuję Hamiltonowi, mimo że za nim nie przepadam ;) Podoba mi się jego styl jazdy.

W przyszłym roku mam nadzieję do walki o laury włączą się Botas i Riciardo.


No właśnie,obawiam się najnudniejszego scenariusza,czyli Hamilton dowlecze się jutro na 2 bez walki i zdobędzie tytuł.

Myślę, że dokładnie tak będzie. Bez podejmowania ryzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...