Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Wyścig to wyścig jak HAM wygrywa to ROS przyjeżdża drugi i odwrotnie (pomijając awarie). Opinia o HAM że to taki wybitny walczący jak lew kierowca to w 99 proc efekt działalności jego agencji promocyjnej. Ja tam tych wszystkich wybitnych cech jakoś nie widzę na torze i poza nim a napewno nie na zasadzie że jeden to as kierownicy a drugi to sredniak w mocnym aucie.

Edytowane przez alphaOne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No właśnie,obawiam się najnudniejszego scenariusza,czyli Hamilton dowlecze się jutro na 2 bez walki i zdobędzie tytuł.

I prawdopodobnie tak bedzie chyba,ze nerwy mu puszcza i rozwali swojego i czyjegos bolida :P

 

 

Mam wrażenie,że ostatnio jakby zmądrzał

 

wydoroślał  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak bardziej liczy się zwycięstwo w wyścigu. Czy pamiętasz może kto ma więcej wygranych??

NAJbardziej to sie liczy kto na koniec ma najwiecej punktów ;) wiec odczekajmy i zobaczymy po prostu juz za pare chwil!

 

 

PS jak mnie wkurza to, jak w Polsce ludzie piszą Abu Zabi - kurka dlaczego?!?! Bo nie ze względu na wymowę, chyba ze na tej zasadzie będziemy mówili np. "Ze łajt Haus" na biały dom...

(Sorry musiałem ponarzekać :P )

Edytowane przez Than_Junior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Polsku to jest Abu Zabi i tak zapisane jest w wielu polskich atlasach

 

"Niemcy" uroslo historycznie w czasach, w ktorych komunikacja z innymi nacjami byla utrudniona. "Slowawianie" uzywaja *slow*, ktore rozumiemy; "Niemcy" sa *niemi*, nie potrafia mowic po naszemu. "Deutschland" po staroniemiecku tez pochodzi od *tutejszy*.

 

Ale zyjemy w czasach, kiedy naprawde latwo jest porozumiec sie z innymi nacjami, a emirat Abu Dhabi istnieje tak naprawde od niedawna (przynajmniej w swiadomosci globalnej) wiec raczej nalezaloby sie spodziewac, ze nie bedziemy sie bawic w jakies dziwne przeinaczenia :roll: 

 

Polska nazwa urosla niewiadomo skad, a kolezanka z Emiratow smiala sie jak zobaczyla napisane Abu Zabi...

 

Dobra, koniec dygresji ;)

 

[edit] 

Edytowane przez Than_Junior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...