Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Kubica szykuje się na pełny cykl mistrzostw na możliwie najwyższym poziomie. Czyżby WRC? Następne rajdy pojedzie już nie Imprezą (trochę szkoda), ale samochodem nowszej specyfikacji (już nie szkoda :wink: ). Ford?

Ale do cyklu WRC potrzebne jest doświadczenie szutrowe. Myślę, że będą to jednak asfaltowe mistrzostwa Włoch, Francji.

Fajnie by było, żeby przyjechał do nas i dał lekcje naszym matadorom, tak jak to zrobił młody Fin :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z niego sezonowiec :mrgreen: Domyślam się ,że nowe auto to nie będzie S14, tylko pewnie jakaś Cytryna. Ciekawe jaką serie ma na myśli przygotowując się do pełnego sezonu - WRC ? A może bardziej na torze ? WTCC, albo coś szybszego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z niego sezonowiec :mrgreen: Domyślam się ,że nowe auto to nie będzie S14, tylko pewnie jakaś Cytryna. Ciekawe jaką serie ma na myśli przygotowując się do pełnego sezonu - WRC ? A może bardziej na torze ? WTCC, albo coś szybszego ?

bedzie jezdził i tu i tu , czyli rajdy + wyscigi , strasznie sie ciesze :D , przyszły sezon zapowiada sie super , tylko nie wiem co na to żona :twisted: :wink:

A jak by ktoś miał ochotę coś tam poczytac oficjalnie jak bylo to zapraszamy z Bartkiem :D

http://robertkubica.f1zone.pl/news/1462 ... ssano.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki i dziewczęta :mrgreen: , ciesze sie ze wogole ktos to czyta :D

Dołożę wszelkich starań aby byc na wiekszosci startów Roberta , o ile budzet pozwoli , i rodzina :D

 

P.S. Ma ktos sposób na tani internet we włoszech ? bo az sie boje jak dostane rachunek :evil: , najlepiej micro sim na Ipad , bo telefon potrzebny :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej micro sim na Ipad

 

Na miejscu we Włoszech kupić sobie starter pre-paid.

 

Na to akurat wpadłem :mrgreen: , ale co gdzie i jak , bo roznie to wyglada w roznych krajach :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki i dziewczęta :mrgreen: , ciesze sie ze wogole ktos to czyta :D

Dołożę wszelkich starań aby byc na wiekszosci startów Roberta , o ile budzet pozwoli , i rodzina :D

 

P.S. Ma ktos sposób na tani internet we włoszech ? bo az sie boje jak dostane rachunek :evil: , najlepiej micro sim na Ipad , bo telefon potrzebny :roll:

http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?t=18297&postdays=0&postorder=asc&start=135

http://www.prepaidgsm.net/en/italy.php

http://www.wind.it/it/privati/offerta/internet.phtml

Kupiłem prepaid WIND, bez problemu na sam dowód osobisty! Numero fiskale nie jest potrzebne.

 

Mam limit 10GB na miesiąc. Koszt to karta 10 EUR + pakiet Mega Unlimited 20 EUR + pierwsze doładowanie bez którego nie działa mimo tego, że sprzedawca zapewniał, że będzie działać. Reasumując, całkowity koszt to 40 EURO, na kampingu nie było doładowania za 5 EUR tylko minimum 10 EUR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo szkoda :!:

 

 

pewnie ze szkoda , ale jesli chce walczyc z najlepszymi , musi zmienic auto , bo impreza niestety jest juz troche archaiczna :roll: choc i tak pelen szacun ze potrafi wygrywac , ale na niektorych rajdach , Subaru WRC , bedzie gorsze od topowego S2000 ! i trzeba o tym pamietac , jak widac Robert ma zamiar wygrywac , wiec sprzet musi byc odpowiedni , cos tam wiem czym ma jezdzic , ale w tej sytuacji oczywiscie nic nie powiem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Ma ktos sposób na tani internet we włoszech ? bo az sie boje jak dostane rachunek :evil: , najlepiej micro sim na Ipad , bo telefon potrzebny :roll:

 

Tak jak zento pisze, pre-paid to najlepsza opcja. Tylko z tym tez musisz uwazac. Najlepiej jak znajdziesz sklep gdzie bedzie sprzedawca mowiacy po angielsku (wbrew pozorom to moze nie byc latwe) i przy nim wlozysz karte i skonfigurujesz polaczenie/ustawienia.

 

Jak bylem na Monzie kupilem karte pre-paid, ale okazalo sie, ze nie przyszedl sms z ustawieniami. Zadzwonilem na support Telecom Italia z nadzieja o uzyskanie pomocy. Nie udalo mi sie w ciagu dobrych 10 prob zlapac nikogo kto by mowil po angielsku. Kilka ostatnich polaczen bylo natychmiast rozlaczanych gdy tylko ktos po drugiej stronie uslyszal angielski w sluchawce. ;-) Poprosilem wiec jakiegos tubylca by tam zadzwonil i po ichniemu poprosil o pomoc. Niestety nikt z pomocy technicznej wloskiego operatora nie byl w stanie podac ustawien do polaczenia 3g i live-timing poszedl sie walic. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki i dziewczęta :mrgreen: , ciesze sie ze wogole ktos to czyta :D

Dołożę wszelkich starań aby byc na wiekszosci startów Roberta , o ile budzet pozwoli , i rodzina :D

 

P.S. Ma ktos sposób na tani internet we włoszech ? bo az sie boje jak dostane rachunek :evil: , najlepiej micro sim na Ipad , bo telefon potrzebny :roll:

http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?t=18297&postdays=0&postorder=asc&start=135

http://www.prepaidgsm.net/en/italy.php

http://www.wind.it/it/privati/offerta/internet.phtml

Kupiłem prepaid WIND, bez problemu na sam dowód osobisty! Numero fiskale nie jest potrzebne.

 

Mam limit 10GB na miesiąc. Koszt to karta 10 EUR + pakiet Mega Unlimited 20 EUR + pierwsze doładowanie bez którego nie działa mimo tego, że sprzedawca zapewniał, że będzie działać. Reasumując, całkowity koszt to 40 EURO, na kampingu nie było doładowania za 5 EUR tylko minimum 10 EUR.

 

OOOO to mi chodziło , dzieki !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Ma ktos sposób na tani internet we włoszech ? bo az sie boje jak dostane rachunek :evil: , najlepiej micro sim na Ipad , bo telefon potrzebny :roll:

 

Tak jak zento pisze, pre-paid to najlepsza opcja. Tylko z tym tez musisz uwazac. Najlepiej jak znajdziesz sklep gdzie bedzie sprzedawca mowiacy po angielsku (wbrew pozorom to moze nie byc latwe) i przy nim wlozysz karte i skonfigurujesz polaczenie/ustawienia.

 

Jak bylem na Monzie kupilem karte pre-paid, ale okazalo sie, ze nie przyszedl sms z ustawieniami. Zadzwonilem na support Telecom Italia z nadzieja o uzyskanie pomocy. Nie udalo mi sie w ciagu dobrych 10 prob zlapac nikogo kto by mowil po angielsku. Kilka ostatnich polaczen bylo natychmiast rozlaczanych gdy tylko ktos po drugiej stronie uslyszal angielski w sluchawce. ;-) Poprosilem wiec jakiegos tubylca by tam zadzwonil i po ichniemu poprosil o pomoc. Niestety nikt z pomocy technicznej wloskiego operatora nie byl w stanie podac ustawien do polaczenia 3g i live-timing poszedl sie walic. ;-)

 

Ano własnie , podobnie miałem na canarach :evil: , a ja jadac na rajd nie mam czasu chodzic od punktu do punktu , bo wole jezdzic na odcinki

 

A czy w polsce nie mozna sobie takiej karty kupic ? i od razu skonfigurowac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

impreza niestety jest juz troche archaiczna

 

ale jak pięknie jest na nią patrzeć i jej słuchać :P:P

 

to prawda , najładniejsze moim zdaniem auto WRC wszechczasów :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...