Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiadomo czy chlopak w ogole bedzie jezdzil, a Wy go juz po Ferrari upychacie...

 

ja bym poczekal na jakiekolwiek oficjalne info

 

Z tego co wiem RK juz siedzial w rajdowce i bylo ok :) na oficjalne info na razie wydaje mi sie ze nie ma co liczyc, jest za wczesnie. Ja jestem optymista, bedzie dobrze, a od tego jest forum zeby o tym rozmawiac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj oj oj :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Moi drodzy...na ten dzien czekalem baaardzo dlugo ale na szczescie to co mialo,stalo sie faktem :idea:

KIMI - witamy z powrotem w F1 :mrgreen::mrgreen::P:P

Pieeeknie :mrgreen::mrgreen:

Niech sie jeszcze okaze, ze beda razem z Robkiem jezdzic i bedzie pozamiatane a ja sie nie pozbieram,hehe :mrgreen::mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem RK juz siedzial w rajdowce i bylo ok :)

 

tylko ze miedzy siedzial w rajdowce, a odzyskal pelna sprawnosc, nie ma żadnej "traumy", lekarze wyrazili zgode na jego uczestnictwo w F1, bedzie jezdzil nie gorzej niz przed wypadkiem i znajdzie sie team ktory go przyjmie jest troche różnicy...

 

ja mu oczywiscie zycze jak najlepiej i mam nadzieje ze jak najszybciej zobacze go znow na torze w jeszcze lepszej dyspozycji niz przed wypadkiem, ale WYDAJE MI SIE ze te spekulacje medialne wokol niego obecnie coraz dalej odjezdzaja od rzeczywistości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dla Roberta to raczej dobrze. Pietrov miał kontrakt na 2012 i, gdyby Robert był gotowy do jazdy w trakcie sezonu, nie zgadzał się na ustąpienie mu miejsca. Grosjean w jakimś wywiadzie mówił, że poszedłby na taki układ gdyby miał zagwarantowany kontrakt w kolejnym sezonie. Wynika z tego, że Robert 2012 spędzi w Lotus F1 Team(chyba taka będzie nazwa teamu w 2012) nie musząc podpisywać przedłużenia kontraktu i w 2013 będzie mógł przesiąść się do Ferrari :mrgreen: Chociaż przed oficjalnym info nic do końca nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drugim kierowcą Lotusa został Grosjean :

 

http://f1.autoklub.pl/news/grosjean-kol ... nena,39870

 

czyli wywalili Pietrowa :idea:

 

No i to co bylo najbardziej "logiczne" zostalo jednak potwierdzone.Swietnie :P

 

KR i RK w Lotusie w nastepnym sezonie,oby jak najszybciej :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renault poinformowało, że Kimi Raikkonen nie odniósł żadnych poważnych obrażeń, po tym jak przydarzył mu się mały wypadek w zawodach skuterów śnieżnych, które odbyły się dzisiaj w Austrii.

 

Początkowo informowano, że kierowca spadł z pojazdu na pierwszym etapie imprezy i cierpiał z powodu bólu lewej ręki, co wykluczyło go z reszty weekendu.

 

Jednak zespół Renault poinformował za pomocą Twittera, że Kimi uszedł z tego incydentu w dużej mierze bez szwanku.

 

„Właśnie rozmawialiśmy z Kimim. Nie ma się czym martwić, boli go tylko nadgarstek. Trzeba to ponownie sprawdzić w poniedziałek, ale to wszystko.”

 

"Nasz lekarz zbadał lewą rękę Kimiego, teraz nosi mały bandaż" - powiedział organizator imprezy, Andy Wernig.

 

Renault ogłosiło w zeszłym tygodniu, że po dwuletniej obecności w Rajdowych Mistrzostwach Świata, Raikkonen powraca do Formuły 1, a jego partnerem zespołowym będzie Romain Grosjean. Oprócz tego w przyszłym roku, zespół będzie startował pod nazwą Lotus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tez o tej "wiedzy" juz dzisiaj sobie troszke myslalem heh :mrgreen::mrgreen:

 

Ps.A z drugiej strony....milion dla Ferrari..to naprawde niewiele...a miec Kubice w zespole...bezcenne :idea::idea:

Tak wiec ja zaryzykowalbym,a w razie "wtopy" w co nie wierze i nie chce wierzyc,dalbym nowemu kierowcy kontrakt o milion nizszy i bylbym na przyslowiowe "0"....Proste jak drut,heh :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps.A z drugiej strony....milion dla Ferrari..to naprawde niewiele...a miec Kubice w zespole...bezcenne :idea: :idea:

Tak wiec ja zaryzykowalbym,a w razie "wtopy" w co nie wierze i nie chce wierzyc,dalbym nowemu kierowcy kontrakt o milion nizszy i bylbym na przyslowiowe "0"....Proste jak drut

 

 

dla nich mln to nic, ale pewnie tez dostanie auto na testy, symulator itp. itd. ....

wiec troche w niego zainwestuja, ale beda pewni ze z nikim nie bedzie rozmawial o kontrakcie tylko z nimi.

 

A moze to oswiadczenie dla renaulta ze nie da rady wystartowac to sciema :?: :idea:

wtedy krok ferrari bylby logiczna tego konsekwencją :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ja se ne vem ne vem :mrgreen: :wink:

Juz w ogole staram sie o tym nie myslec bo i tak wyjdzie w praniu.

Osobiscie twierdze juz od dobrych 2 lat, ze Kubica predzej czy pozniej zasiadzie obok Alonso w Ferrari.Takie newsy tylko i wylacznie potwierdzaja moje zalozenia.

Wierze,ze Robert bedzie zdrowy i pojedzie bolidem z Maranello w sezonie 2013 :) Wiara czyni cuda :idea: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...