Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli okazałoby się to prawdą to obstawiam, że Robert wyląduje w Renault, chyba, że jakimś cudem zastąpiłby Kimiego. A z resztą nie ma co mieszać powietrza póki co...

Renault nie jest takie złe, jesli poprawią bolid mogą byc mocni, co pokazywali już... a Robert mając za partnera Piketa - bedzie idolem w Renault :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://f1.wp.pl/kat,1775,wid,10334558,wiadomosc.html

 

Zatem zgodnie z oczekiwaniami nie ma się co podniecać - to raczej bujda na resorach, podobnie jak nowy kontrakt Kubicy za 10 mln Ojro sprzed tygodnia.

 

A ja wyczytałem w necie...niestety nie pamietam gdzie, że Kubica miałby opuścić F1 na rzecz teamu Subaru w WRC :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://f1.wp.pl/kat,1775,wid,10334558,wiadomosc.html

 

Zatem zgodnie z oczekiwaniami nie ma się co podniecać - to raczej bujda na resorach, podobnie jak nowy kontrakt Kubicy za 10 mln Ojro sprzed tygodnia.

 

A ja wyczytałem w necie...niestety nie pamietam gdzie, że Kubica miałby opuścić F1 na rzecz teamu Subaru w WRC :!:

 

Myślę, że w przyszłym sezonie jest to prawdopodobne mniej więcej tak jak to, że FSO założy team w F1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w przyszłym sezonie jest to prawdopodobne mniej więcej tak jak to, że FSO założy team w F1.

 

:mrgreen:

 

Tak rodzą się plotki - raz, czy drugi Robert pojechał jako "zerówka" w rajdzie, zawsze mówił o tym, że rajdy to jego pasja i nie trzeba było więcej, by stworzyć taką teorię. Pytanie tylko, czy stworzył ją jakiś dziennikarz (a raczej: -yna), czy też czytający artykuł czytał go tak uważnie :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teorie teoriami ale coś jest na rzeczy bo tak "wqurzonego" Roberta dawno nie widziałem :arrow: wywiad na Polsacie :shock: Tata w studiu tez lekko wqrzony

 

Alonso jest do kupienia na rynku na którego wg mnie BMW bardzo się napaliło. Alonso z drugiej strony szuka samochodu i zespołu z którym mógłby znowu zacząc się ścigać w czołówce stawki z nadzieją na tytuł...

 

Brak wsparcia dla Roberta w ostatnich 3-4 miesiącach przez zespół można tłumaczyć tym , że pod koniec sezonu BMW robi wszystko, by Ham_field w jak największym stopniu zbliżył się do Kubicy w klasyfikacji punktowej, by po zakończeniu sezonu, kiedy wywalą Kubicę i wezmą Alonso na jego miejsce nie musieć się tłumaczyć dlaczego wywalili lepszego... :???:

 

 

no ale to tylko teoria byle by się nie sprawdziła :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy rzeczywiście miał szanse wyprzedzić Boudrais :idea:

W wynikach koncowych mial 6 s straty do 3 miejsca. Na pitstopie spedzil 12s zamiast 6s wiec byl by nie tylko przed nim.

 

Po tankowaniu raczej by nie wyprzedził Boudrais,ale jechał by przed Vettelem i Nickiem,i zjechał by po deszczówki jako pierwszy i moim zdaniem mógł by walczyć o najwyższe pudło,bo Robert świetnie jeździ po mokrym.

Ale cóż :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...