Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Piastri zrobil dwa sietne wyprzedzania na MB i wjechal na pudlo.jak tak dajel pojdzie to Ferrari lykbie RB w konstruktorach , no I po wywiadach to juz chyba ostatni wyścig F1 Ricciardo w karierze.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Producentów dadza rade ale zeby Lando mogl cos wskorac to Piastri musi zaczac odbierac punty Maxowi bo w sytuacji Lando P1 a Max P2 nie da rady bo braknie 10 punktów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, turdziGT napisał(a):

Producentów dadza rade ale zeby Lando mogl cos wskorac to Piastri musi zaczac odbierac punty Maxowi bo w sytuacji Lando P1 a Max P2 nie da rady bo braknie 10 punktów. 

Póki co w ostatnim czasie to Oscarowi idzie dużo lepiej niż 2 pozostałym.

Z ostatnich 8 wyścigów Piastri zebrał 143 pkt, Lando 123, a Max 104. Więc jak co to Lando musi się bardziej podciągnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No OK ale on nie moze zrobic w tej chwili nic wiecej niz P1 do konca sezonu a to za malao wiec jego tytul jest tak na prawde w rekach Piastri lub kogos innego kto zepchnie Maxa poza P2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy spojrzeć na Hungary. Tam Lando stracil 7 punktów. Jeżeli by je teraz miał to by wystarczyło 4 razy zgarnąć najszybsze okrążenie i mógł by walczyć o mistrza na własną rękę a tak to teraz jest zależny od innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zostało jeszcze sześć wyścigów, naprawdę byłbym daleki od prognozowania, że Norris wygra je wszystkie. Wczoraj też niewiele brakowało, a by się popisał. Tutaj potrzeba nie tylko znakomitego samochodu, ale jeszcze mega chłodnej głowy. Co do samochodu, to nie wszystko wiemy, bo nie na wszystkich torach McLaren musi być aż tak szybki, a co do chłodnej głowy Norrisa, to jednak sporo już wiemy ;)

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja średnio widzę to żeby Lando miał zdobyć majstra. Jeśli to miałoby się stać to bardziej wynikające z tego że Maxowi by ktoś przeszkodził, team by nawalił, a nie z faktu że Lando faktycznie wyjeździłby sobie ten tytuł. Wcale by mnie nie zdziwiło gdyby Lando skończył sezon nawet na 3 miejscu

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, McLaren się odrodził na koniec sezonu, ale to że Lando ma tyle punktów, to trochę szczęścia w tym jest. 

Bo niestety jak tu już było pisane, to faktycznie może presji nie wytrzymać, bo widać, że robi czasami głupie błędy. 

Tak czy siak, końcówka jest ciekawa, bo do końca nie wiadomo jak to się wszystko zakończy:)

Edytowane przez Pablito79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niktu tu nie dzieli skory na niedzwiedziu , ja tylko napisalem co terzeba zeby mial szanse i na razie to troche gwiazd musi ulazyc sie w konkretnym miejscu bo samo z siebie sie raczej nie zrobi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim mniemaniu to on nie zasługuje na zdobycie mistrzostwa, nie swoimi obecnym poziomem, jak dla mnie w ogóle nie jedzie po mistrzowsku, wręcz nawet jak wygrywa to mam co do jego jazdy sporo zastrzeżeń i jego pozycja bardziej wynika z jakiegoś szczęścia. Na dzień dzisiejszy gdybym miał jakoś docenić swoich "pracowników" mając tych dwóch, uznałbym że bardziej Piastri zasługuje na pochwałę

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, radekk napisał(a):

w moim mniemaniu to on nie zasługuje na zdobycie mistrzostwa, nie swoimi obecnym poziomem, jak dla mnie w ogóle nie jedzie po mistrzowsku, wręcz nawet jak wygrywa to mam co do jego jazdy sporo zastrzeżeń i jego pozycja bardziej wynika z jakiegoś szczęścia. Na dzień dzisiejszy gdybym miał jakoś docenić swoich "pracowników" mając tych dwóch, uznałbym że bardziej Piastri zasługuje na pochwałę

Szczęścia i polityki zespołu...<_<

Ile razy Piastriego potraktowali po macoszemu układając strategię pod Norrisa?

Wiadome, że brytyjski zespół będzie faworyzował brytyjczyka i to jest główny powód tego, że Norris ma więcej punktów niż Piastri...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Snuff napisał(a):


Bo dostał prace publiczne jako kara :)
Dodatkowo „grozi” urlopem od F1


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

Narka!! :mrgreen:

 

Daniel na stołek :thumbup:

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i potwiedzone Ricciardo out I Lowson in. 

 

Troche to słabo zrobili bo co jak co to Ricciardo zasluguje na troche inny odejscie choc by ze względu na caloksztaut kariery No chyba ze mial postawione jakies ultimatum np P10 w Singapurze którego nie spełnił. 

 

FB_IMG_1727366682260.thumb.jpg.dc8b78c4dce2bac0bd8e2c6dbceeb39f.jpg

 

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...