Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, fulcrum napisał:

naprawdę jedyne co Wam się podobało w całym wyścigu, to to, że LH słabo wypadł? żal tu zaglądać...

 

Nieeee. To po prostu była jedna z najśmieszniejszych okoliczności. ;)

 

Masz rację, brakuje treści zasadniczych.

Ogólnie wyścig uważam za średnio dynamiczny, ALE! Był bardzo interesujący. Szczególnie do momentu włączenia DRSu. Teraz juz jestem przekonany, że nie chcę tego systemu. Tym bardziej, że było kilka długotrwałych walk w bliskim kontakcie. Przy obecnej konstrukcji mogą sobie jechać za sobą praktycznie ile im się podoba.

Ja nie chcę oglądać "omijania" na prostej, tylko skrzętnie przygotowane ataki choćby te przygotowania miały trwać kilkanaście okrążeń. Pamiętam, że podobnie kiedyś się wypowiedział Eddie Irvine i ja go tutaj, teraz całkowicie popieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Beavis napisał:

 

Nieeee. To po prostu była jedna z najśmieszniejszych okoliczności. ;)

 

Masz rację, brakuje treści zasadniczych.

Ogólnie wyścig uważam za średnio dynamiczny, ALE! Był bardzo interesujący. Szczególnie do momentu włączenia DRSu. Teraz juz jestem przekonany, że nie chcę tego systemu. Tym bardziej, że było kilka długotrwałych walk w bliskim kontakcie. Przy obecnej konstrukcji mogą sobie jechać za sobą praktycznie ile im się podoba.

Ja nie chcę oglądać "omijania" na prostej, tylko skrzętnie przygotowane ataki choćby te przygotowania miały trwać kilkanaście okrążeń. Pamiętam, że podobnie kiedyś się wypowiedział Eddie Irvine i ja go tutaj, teraz całkowicie popieram.

dać im dowolność użycia DRS, chce docisku to go ma, na prostej może mieć mniej, a kto ma jaja to wyprzedza w zakręcie z DRS... ale ja się nie znam  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fulcrum napisał:

naprawdę jedyne co Wam się podobało w całym wyścigu, to to, że LH słabo wypadł? żal tu zaglądać...


 

Cieszymy się ze bardzo dobrze wypadł np. Russell. :mrgreen:
 

 

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fulcrum napisał:

ok. w tamtym roku pociskaliście po LH bo walczył z forumowym pupilkiem, ale teraz? teraz to po prostu słabe. tak jak fajnie wejść w wątek o rajdach, tak tutaj wchodzę rzadko i prawie bez przyjemności


 

Ty, ale to nie my to wymyślamy, to cały świat. Ciekawe dlaczego? :coffee:
 

Jak chcesz płakać, użalać się nad losem Ham to droga wolna, taki jest sport. Raz na wozie, innym razem nie… 

Hamilton miał przez lata najlepszy bolid a teraz nie ma i bajka się skończyła. Takie jest F1. 


 

 

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Riccardo to jest jednak gość. 

 

 

Carlos Sainz was impressed with Daniel Ricciardo's #imolaGP apology:

 

"It says much about Daniel as an athlete and as a sportsman that immediately after a race, the first thing that he did was come in to the Ferrari box and apologise to me."

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, chojny napisał:

Riccardo to jest jednak gość. 

 

 

Carlos Sainz was impressed with Daniel Ricciardo's #imolaGP apology:

 

"It says much about Daniel as an athlete and as a sportsman that immediately after a race, the first thing that he did was come in to the Ferrari box and apologise to me."

bez przytyków do innych kierowców, ale to zachowanie Daniela po wyścigu pokazuje klasę zawodnika a nie ilość zdobytych tytułów mistrzowskich czy wygranych wyścigów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...