Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Mr Q napisał(a):

Świat się kończy. SLH przyjął pełną odpowiedzialność za "ten incydent" emoji33.png

Tu nie było czego bronić ;) 

2 godziny temu, Bosman napisał(a):

Jaja z oponami to jedno

Dzięki tym przymusowym stopom było sporo manewrów wyprzedzania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście jak chłop od klucza wkłada go razem z kołem drugiego gościa ? Timing opanowany do perfekcji Generalnie przy innych pitstopach też super wychodziło, czasy 2.0, 2.1 sek robią wrażenie. Tylko czy nie naginają przepisów ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, _akir_ napisał(a):

ciekawe ile kasy poszlo pod stołem

 

image.thumb.png.22e47118f19e591b2a0579b26e8212c9.png

Skąd takie podejrzenie? Wielu chętnych do konkurowania od lat nie ma, teraz chyba tylko Bridgestone, mało tego, argument o wyrównaniu szans jest logiczny. Chyba nie ma co szukać tu drugiego dna. Ale żeby nie było że jestem przeciwny konkurencji u dostawców, tylko czy zawsze jest to kolejny czynnik zwiększający nieprzewidywalność, czasem po dwóch wyścigach może się okazać, że będziemy oglądać dwie serie, bo różnica jakości będzie gigantyczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plotki, plotki, plotki... rzekomo RBR poinformował Pereza, że nie zostawią go na sezon 2024. Menedżment Sergio szukał wolnych foteli, ale takowych brak. W związku z tym Sergio miałby ogłosić zakończenie kariery.
Plotki płyną z Meksyku, ale trudno mówić o wiarygodności źródeł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, sartek napisał(a):

Plotki, plotki, plotki... rzekomo RBR poinformował Pereza, że nie zostawią go na sezon 2024. Menedżment Sergio szukał wolnych foteli, ale takowych brak. W związku z tym Sergio miałby ogłosić zakończenie kariery.
Plotki płyną z Meksyku, ale trudno mówić o wiarygodności źródeł.

I kogo wezmą? Żaden kierowca nie jest na tyle chory na umyśle żeby iść na drugi fotel do RBR. Co najwyżej Riccardo, ale to niewiadoma jeszcze większa niż Perez.

 

RBR z Doktorem Margele na czele popsuł Pereza, niech teraz naprawiają zamiast wyrzucać na śmietnik.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że to nie plotka ale fakt, Perez nic nie wskóra, mało tego, podskakiwał na początku sezonu a potem nic. Chętnych nawet na drugi fotel w Red Bullu jest mnóstwo, nawet jeśli nie u kierowców to u sponsorów/MECENASÓW.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sartek napisał(a):

Plotki, plotki, plotki... rzekomo RBR poinformował Pereza, że nie zostawią go na sezon 2024. Menedżment Sergio szukał wolnych foteli, ale takowych brak. W związku z tym Sergio miałby ogłosić zakończenie kariery.
Plotki płyną z Meksyku, ale trudno mówić o wiarygodności źródeł.

Sargeant chyba jeszcze nie ma zapewnionego fotela:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Durbos napisał(a):

Perez nic nie wskóra, mało tego, podskakiwał na początku sezonu a potem nic

I Cię to nie dziwi?

 

Polityka i ugniatanie mu kontraktu na niższą sumę, nic więcej. Perez jest paziem idealnym.

 

8 minut temu, Durbos napisał(a):

Chętnych nawet na drugi fotel w Red Bullu jest mnóstwo nawet jeśli nie u kierowców to u sponsorów/MECENASÓW

Nazwiska poproszę.

 

Zawczasu przypomnę że Perez ma jednego z najmocniejszych mecenasów na obecnym gridzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, BelegUS napisał(a):

I Cię to nie dziwi?

 

Polityka i ugniatanie mu kontraktu na niższą sumę, nic więcej. Perez jest paziem idealnym.

 

 

NIe, i nie chodzi o przepychankę z kontraktem, mimo jednego z najmocniejszych mecenasów, chodzi o to, że istnieje realne ryzyko, że nie dowiezie One Two w mistrzostwach, co przy takiej przewadze sprzętowej będzie realną porażką.

Edytowane przez Durbos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Durbos napisał(a):

istnieje realne ryzyko, że nie dowiezie One Two w mistrzostwach, co przy takiej przewadze sprzętowej będzie realną porażką.

 

W czym znakomita "zasługa" RB, to oni go dewastowali i strategią, i psychicznie.

 

Mówiłeś o mnóstwie chętnych na ten fotel. Dawaj te nazwiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, BelegUS napisał(a):

 

W czym znakomita "zasługa" RB, to oni go dewastowali i strategią, i psychicznie.

 

Mówiłeś o mnóstwie chętnych na ten fotel. Dawaj te nazwiska.

chyba każdy nr2 i pewnie kilklu liderów ekip, ja myślę, że większość chciałaby być pewnym nr 2 z możliwością ( wg nich, bo to jednak najlepsi z najlepszych ) podgryzania mistrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Durbos napisał(a):

chyba każdy nr2 i pewnie kilklu liderów ekip, ja myślę, że większość chciałaby być pewnym nr 2 z możliwością ( wg nich, bo to jednak najlepsi z najlepszych ) podgryzania mistrza

 

Myślisz? Bo mi się wydaje że tylko jeden kierowca z obecnej stawki (a poza stawką żaden) był by w stanie jednocześnie porzucić aspiracje na "majstra" i znieść psychicznie i zdolnościowo wyzwanie jakim jest bycie drugim kierowcą w RBR. A i co do niego nie mam przekonania.

 

Wszyscy w padoku wiedzą że "dwójka" w RBR to fotel do niszczenia karier. W ostatnich tylko latach: Gasly, Albon i poniekąd Riccardo oraz Perez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RBR z 2 fotelem to jest na większości kierowców śmierć na cały sezon i tu nie ma co snuć teorii. Mimo mocy wizerunku itp to mało kto z stawki jest na tyle zdesperowany by tam wsiadać taka prawda. Jeden sezon jako 2 tam jest potem kolejnym sezonem na odbudowę w zespole z tyłu stawki.

Niech ktoś pokaże mi chętnego który by się na to obecnie zdecydował i do tego spełniał by warunki pomocy ich numerowi. 

  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...