Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, _akir_ napisał:

Co mu się należy ? Bez DRS to już cienki jak nie wiem co. Rus go klepał pół sezonu wiec skręcili mu auto to teraz wielkie odrodzenie Hamiltona :facepalm:

Tego to juz nie wiemy. Uważam ze każdemu kto ciezko próbuje z przegranej pozycji należy sie doping. Ogonie fajnie ze Max zdobył dwa majstry RB konstruktorów ale zaczynamy sie znow zbliżać do sytuacji z przed 3 lat tyle ze MB zamienil sie z RB dlatego chciał bym bradzo zeby MB sie odbudował i wrocil mocno w przyszłym roku. Jezeli wygrywasz mimo ze straciłeś 10 sek na picie to robi sie to po prostu nud.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, turdziGT napisał:

Tego to juz nie wiemy. Uważam ze każdemu kto ciezko próbuje z przegranej pozycji należy sie doping. Ogonie fajnie ze Max zdobył dwa majstry RB konstruktorów ale zaczynamy sie znow zbliżać do sytuacji z przed 3 lat tyle ze MB zamienil sie z RB dlatego chciał bym bradzo zeby MB sie odbudował i wrocil mocno w przyszłym roku. Jezeli wygrywasz mimo ze straciłeś 10 sek na picie to robi sie to po prostu nud.

Czy ja wiem czy z przegranej pozycji, generalnie nie pokazał nic szczególnego w tym wyścigu - nawet specjalnie kontry nie założył jak go Max pyknął. Poddał się i zaczął płakać że Max łamie limity toru, a sam robił to samo - plus dla sędziów że jemu też wytknęli łamanie limitów to się przymknął. Lec potrafił się odgryźć ale nie dał rady utrzymać tempa :( niestety Ferarri to cień samych Siebie. 
A czy robi się nudne ? Zobaczymy w przyszłym sezonie, jednak liczę że Ferarri wróci na właściwe tory i będzie szło łeb w łeb z RB

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Ferarri noe zmieni się kierownictwo to ja na to bym nie liczył.

 

Wiesz MB to teraz auto ledwo dobre na P3 i to pod warunkiem ze Checo i Carlos cos wymodza wiec nie wiem z czym tam Lewis miał walczyć. Zrobił co mógł.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, skwaro napisał:

Nie za dzwoń, tylko za wyjechanie na tor autem, które gubi części. Po proteście Haasa zresztą. 

dokładnie chodziło o lusterko które się urwało pod koniec wyścigu

Alpine oprotestowało ten protest że za późno złożony przez Haasa

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem Brad mimo ze jestem wielkim fanem ale jeżeli chcesz robić film o F1 i nie wiesz kto to jest Martin Brundle to powinieneś pójść do domu i odrobić lekcję. 

 

 

 

  • Super! 1
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, turdziGT napisał:

I jedno i drugie. To nie jest karierowicz z kanału na YouTubie tylko znana i szanowana postac w podocku.

nie od dziś wiadomo że amerykanie są mocno odklejeni od rzeczywistości i znają tylko to co hamerykańskie

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...