Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądałem filmiki z rajdu i jestem pełen uznania dla Roberta. Wprawdzie nie ma jeszcze takiej powtarzalności jak czołówka RMŚ, ale on dopiero zaczyna. Sam mówi, że jest to jego drugi debiut.

Udzielił kilku wywiadów, a jeszcze nikt go nie zapytał, czy testował już na szutrach i czy ma w planach rajdy na takich nawierzchniach.

Za tydzień jedzie tylko w części rajdu-asfaltowej.

Jak zobaczymy Roberta na szutrach, to będzie sygnał, że myśli o tym sporcie poważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kto jest chętny ? znalazłem jeszcze super połączenie z Krakowa do mediolanu w czwartek i powrót w niedziele za 500 zł w dwie strony :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kto jest chętny ? znalazłem jeszcze super połączenie z Krakowa do mediolanu w czwartek i powrót w niedziele za 500 zł w dwie strony :shock:

 

Znaczy się samolotem , rozumiem.

 

Nie , drezyna :twisted::mrgreen:

 

Oczywiście ze samolotem i w tej sytuacji podróż autem jest chyba mało opłacalna :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a nie przyjedź do Łodzi :evil: w piątek... to zobaczysz co będzie.... oglądałeś "Armageddon" - to jest ch... a nie konsekwencje, dla Ciebie przewiduję konkretniejsze :evil:

 

masz być :!: wiara na Ciebie liczy :P

 

Daria zabiera ze sobą kuzynkę Katarzynę :D

No i co ja mam biedny zrobić :roll: :oops:

 

-- 10 wrz 2012, o 18:56 --

 

w tym momencie świetny wywiad z Kucharem o Robercie i ostatnim rajdzie!!

Gdzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już po....tvn24 chyba nocą powtarzają to była rozmowa z Durczokiem.

Kuchar obalił pare mitów np. jakoby to Robert miał samochód przygotowany jak dla inwalidy,tłumaczył że subaru jedną manetkę do zmiany biegów do przodu i do tyłu i wybór prawa czy lewa str. zależy od preferencji kierowcy podczas gdy większość samochodów ma i z prawej i z lewej i to mogło być ważne przy wyborze samochodu przez Roberta no i fajny team z którym bardzo dobrze mu się pracuje.

Poza tym potwierdził że Subaru(mimo ,iż jak powiedział to nadal doskonały samochód reajdowy) był jakieś 10 lat do tyłu za np. startującym tam Mini Countrymanem co jeszcze bardziej potwierdza wielką klasę Roberta.Tylko 4 oesy po ok. 9 km i taka przewaga!!

Brawa dla Roberta!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już po....tvn24 chyba nocą powtarzają to była rozmowa z Durczokiem.

Kuchar obalił pare mitów np. jakoby to Robert miał samochód przygotowany jak dla inwalidy,tłumaczył że subaru jedną manetkę do zmiany biegów do przodu i do tyłu i wybór prawa czy lewa str. zależy od preferencji kierowcy podczas gdy większość samochodów ma i z prawej i z lewej i to mogło być ważne przy wyborze samochodu przez Roberta no i fajny team z którym bardzo dobrze mu się pracuje.

Poza tym potwierdził że Subaru(mimo ,iż jak powiedział to nadal doskonały samochód reajdowy) był jakieś 10 lat do tyłu za np. startującym tam Mini Countrymanem co jeszcze bardziej potwierdza wielką klasę Roberta.Tylko 4 oesy po ok. 9 km i taka przewaga!!

Brawa dla Roberta!

 

Niestety nie oglądałem ale ze streszczenia tego pozwolę sie trochę nie zgodzić :D z Kucharem , ( wiadomo ze w telewizji musi coś dla laikow powiedziec) :D , ale po pierwsze Kubica dysponował autem z2007 r. a o ile mi wiadomo mamy rok 2012 :P więc o aucie 10 letnim w stosunku do Mini nie moze być mowy , po drugie wrc z tych lat było sporo mocniejsze :?: pojemność 2.0 , moc powiedzmy 300KM :wink: ( w rzeczywistosci sporo wiecej ) i moment oscylowany w granicach 700 Nm , a np. Top. Mini w zespole fabrycznych ma 300KM i Max 450 Nm . I to naprawdę widać , szczególnie na odejściu . Po trzecie auta WRC z lat do 2010 miały aktywne wszystkie dyfry :idea: , teraz nie mogą mieć i maja mechaniczne jak w s2000 :roll:

Z manetkami nie jestem pewien , ale fabrycznie zawsze by

A z prawej strony, możliwe ze miała równocześnie homolagacje na lewa stronę , tego nie jestem pewien :roll:

 

Moim i nie tylko zdaniem auta Wrc , z poprzednich lat np. 2006-2010 były zdecydowanie szybsze jak te nowe, co oczywiście nie zmienia faktu , ze w tym rajdzie startowały takie same samochody lub lepsze , np. SuBARU WRC S14 , focus WRC , Xara WRC , C4WRC , itd. Mini to owszem auto młode z super zawieszeniem z innej epoki i tu sie zgadzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co ja mam biedny zrobić :roll: :oops:

 

 

przyjedź do Łodzi - obiecałeś :!:

 

Cholera trochę mnie spusciles na ziemie :lol: , szczególnie ta kuzynka :wink: :roll: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

Moim i nie tylko zdaniem auta Wrc , z poprzednich lat np. 2006-2010 były zdecydowanie szybsze jak te nowe, co oczywiście nie zmienia faktu , ze w tym rajdzie startowały takie same samochody lub lepsze , np. SuBARU WRC S14 , focus WRC , Xara WRC , C4WRC , itd. Mini to owszem auto młode z super zawieszeniem z innej epoki i tu sie zgadzam

 

No i nie zapominajmy,że Kubica jako jedyny miał TYTAN w ręce :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie oglądałem
Jeżeli to było w faktach po faktach, to tu powinno sie pojawić niedługo: http://tvnplayer.pl/programy-online/fakty-po-faktach-odcinki,315/ .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np. Top. Mini w zespole fabrycznych ma 300KM i Max 450 Nm .

 

Tak tylko się wtrącę - Hołowczyc w wywiadzie powiedzial ze jego R4 na Rajd Polski wypluło 296 KM (albo 294 nie pamietam) i 600 Nm. Czy to oznacza ,że R4 jest porównywalne z obecnymi WRC ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np. Top. Mini w zespole fabrycznych ma 300KM i Max 450 Nm .

 

Tak tylko się wtrącę - Hołowczyc w wywiadzie powiedzial ze jego R4 na Rajd Polski wypluło 296 KM (albo 294 nie pamietam) i 600 Nm. Czy to oznacza ,że R4 jest porównywalne z obecnymi WRC ?

Weź do porównania masę auta, brak limitu długości auta 4m oraz hamulce , punkty mocowania zawieszenia , i co najmniej 50 pkt bazowych , których sam nie jestem w stanie wymienić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...