Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie bardziej niż Borowczyk denerwuję Zientarski...

Wg. mnie Borowczyk, to jeden z lepszych o ile nie najlepszy gościu w tym kraju co ma pojęcie o F1. Zientarski fakt- dno i 2 metry mułu.

 

:shock: :lol: naprawdę tak uważasz ?

według mnie jego komentarz Borowczyka jest do d... Zientarski zresztą nie jest lepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabio napisał(a):

A ja uwazam ze niesamowite szczescie i opacznosc ze to sie wogole wydarzylo za samochodem bezbieczenstwa a nie w wyscigu przy wiekszych predkosciach.

 

Tez o tym pomyslalem. Wole nie myslec jak to by wygladalo jakby mu sie urwalo na tym mega szybkim zakrecie (3 od konca bodajze) albo na pierwszym.

 

 

Rosbergowi też koło odpadło :idea:

 

świetnie Kobayashi pojechał , 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borowczyk faktycznie ma niezłą wiedze na temat F1, tego mu nie można odmówić. Ale sposób jej przekazania, i przede wszystkim to co przekazuje jest kiepski. Mi to tam nie przeszkadza, to taki już nasz swoisty folklor transmisji F1

 

Nie tylko F1. Taki np. szpakowski(celowo z małej) to potrafi 70 minut o historii beblac i też jakoś się trzyma na tym stołku.

Poza tym dzięki Borowczykowi dowiedziałem się, że zakręt na torze Suzuka odnosi się do nazwiska Ślązaka urodzonego w Gleiwitz, niejakiego Degnera. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki np. szpakowski(celowo z małej) to potrafi 70 minut o historii beblac i też jakoś się trzyma na tym stołku.

 

 

wszędzie te układy :evil:

 

Poza tym dzięki Borowczykowi dowiedziałem się, że zakręt na torze Suzuka odnosi się do nazwiska Ślązaka urodzonego w Gleiwitz, niejakiego Degnera.

 

 

stara się 8)

 

klasyfikacja po dzisiejszym GP :

 

1. Mark Webber Red Bull 220

2. Fernando Alonso Ferrari 206

3. Sebastian Vettel Red Bull 206

4. Lewis Hamilton McLaren 192

5. Jenson Button McLaren 189

6. Felipe Massa Ferrari 128

7. Nico Rosberg Mercedes GP 122

8. Robert Kubica Renault 114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=UTlCN2GPYVY

Nie wydaje Wam sie, ze juz przy wejsciu w pierwszy zakret to tylne prawe kolo kubicy tak jakos bardziej wystaje na zewnatrz?

 

EDIT: Eee chyba mi sie tylko wydawalo...

 

-- 10 paź 2010, o 12:12 --

 

I kara dla Pietrowa:

http://www.formula1.com/news/headlines/2010/10/11377.html

Moim zdaniem jednak nie taka calkiem sluszna...

 

Ale realizatorzy sie nie postarali. Ani powtorki np. z bolidu Pietrowa ze startu, ani z bolidu Kubicy, kiedy mu kolo odpadlo (ledwo w ogole sie ogarneli, ze cos jest nie tak). Albo np. z bolidu Schumachera mogliby pokazac jak Rosbergowi urwalo kolo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kara dla Pietrowa:

http://www.formula1.com/news/headlines/2010/10/11377.html

Moim zdaniem jednak nie taka calkiem sluszna...

 

Wg mnie sluszna, wina Pietrova, za szybko zjechal na lewo i zawadzil o przod wyprzedzonego bolida, swoja droga start Pietrov mial jak z katapulty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smieciowy Onet pisze ze mogl miec uszkodzona mechanicznie jedna nakretke,

beda badac caly bolid.

 

 

A tu ze wadliwy byl pistolet dokrecajacy. Ze wszystkie kola byly niedokrecone

 

 

http://www.eurosport.pl/formula-1/grand-prix-japonii/2010/pistolet-mogl-zabic-kubice_sto2500921/story.shtml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto mi powie, na jakiej zasadzie Kubica startuje w rajdach? To trochę więcej, niż wsiąść w samochód i pojechać. Nie chodzi o umiejętności, ale o sprawy organizacyjne - ktoś musi przygotować i zadbać o samochód, licencje, sponsorzy, pieniądze, klasyfikacje. Czy z założenia kierowcy F1 mają zapewnione starty w rajdach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie indywidualnej umowy z teamem Renault F1 - nie każdemu kierowcy F1 chce się jeździć w rajdach ;)

Samochód rajdowy z tego co wiem jest wynajmowany od profesjonalnej firmy przygotowującej bryczki. Oczywiście jest to Renault (Clio) i marka zyskuje dodatkowy PR jeśli wsiada do niego Robert :)

A, że Kubica lubi rajdy to korzyść jest obopólna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...