Skocz do zawartości

Legacy I\/ LGT


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi, co oprócz załączenia piszczka alarmu i wyłączenia , ma za zadanie ten czerwony przycisk na pilocie :?: powinien uaktywnić alarm i kiedy trzeba wyć a nie tak bez powodu :!: i czy jest coś takiego że szyby można domknąć pilotem jak auto zgaszone :?:

 

pilotl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
kupilem ten spoiler do swojego :]

 

To super :!: daj jakieś foty jak założysz :!:

troszke minie jak zaloze, bo jestem akuratnie w PL, musze go pomalowac i wyslac do Islandii morska droga bo jest duzo taniej, ale pewnie za jakis miesiac zaloze wiec foty na pewno dam, tylko nie wiem czy lepiej jest malowac w zakladzie bez swojego lakieru czy sobie dobrac samemu gdzies(pytanie tylko gdzie i ile ml na taki spoiler?) i dac do malowania, bedzie taniej?

 

p.s. bylem pytac wstepnie i gosc mi powiedzial ok 250zl z jego lakierem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sierak :arrow: http://allegro.pl/spojler-subaru-legacy ... 54936.html

Co powiecie na takiego GT-ka :?: jak dla mnie rewelacja jak by wypuszczali w takim kolorze to bym zamienił :!:

 

[ ]

 

Oklej auto matową folią w takim kolorze i będzie ogień:) i lakier bezpieczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juras, rozglądam się powoli za takim autkiem 8) Kiedy będziesz sprzedawać? :lol:

 

Ja bym się chętnie zamienił na jakiegoś fajnego foresterka :)

 

@Juras K

Fajne fele ... będą pasować.

Daj znać jak ci się będzie jeździć na 18 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sierak masz już lotkę na klapę :?:

 

Nie ... a co ... została ci jakaś w garażu ;) ?

 

-- 26 kwi 2011, o 15:08 --

 

A swoją drogą chętnie "oddam" w dobre ręce swojego Legasia jak mi ktoś załatwi takie cudo :)

 

IMG_0163.jpg

 

Dziś widziałem identycznego na Ursynowie, ciekawe kto nim śmiga :) - miał tylko felunek STI-owy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sierak, jak Twoje autko? Juz zdrowe, lapka zagipsowana? :)

 

siema,

 

Dzięki że pytasz :) ... ma się dobrze, w dobrych rękach jest więc sądzę że już za kilka dni będzie mi służyć ;)

Chwilowo musiałem się przesiąść do konkurencji ;)

 

-- 30 cze 2011, o 19:44 --

 

Dziś widziałem identycznego na Ursynowie, ciekawe kto nim śmiga :) - miał tylko felunek STI-owy

 

trzeba było gonić ... zajeżdżać drogę ... i BRAĆ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opowiem wam historyjkę, raczej przestroga:

 

Ostania byłem w Nowym Sączu, przydarzyła mi się niespodzianka, odpaliłem samochód i coś zaczęło stukać w sinikiu, do tego strasznie się tłukł, ewidentnie palił na dwa cylindry.

Z uwagi na to, że forumowicze subaru byli w tym czasie na plejadach (Carfit), zawiozłem samochód do Serwisu Suabru w Nowym Sączu. Po oględzinach Panwie stwierdzili, że pękły tłoki i trzeba wyciągać silnik. Zrobili piękną wycenę za wyjęcie silnika 1600PLN, i powiedzieli, że dopiero po tym się okaże co dalej. Jak, że plejady się skończył, zapytałem w alternatywnym serwisie o cenę - pomyślałem, że przy okazji zakuję maszynkę, oczywiście okazało się, że można to zrobić wiele taniej. Przewiozłem bryczkę, chłopaki zajrzeli do silnika i bardzo szybko stwierdzili, że nic poważnego się nie stało, przeskoczył tylko pasek rozrządu, co wiąże się z jego wymianą rozrządu ze względu na zużycie napinaczy. Koszty raczej wszyscy znają. Udało się zaoszczędzić kilka Kpln.

 

 

Cała ta sytuacja pokazuje jaką poziom kompetencji wykazują poszczególne serwisy (nawet te autoryzowane). Mam nadziej, że komuś przyda się ta historyjka w momencie kiedy będzie miał wybierać np. serwis subaru w Nowym Sączu na ulicy Wielogłowy jako lokalizacje, w której chce serwisować swój samochód.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki zajrzeli do silnika i bardzo szybko stwierdzili, że nic poważnego się nie stało, przeskoczył tylko pasek rozrządu, co wiąże się z jego wymianą rozrządu ze względu na zużycie napinaczy. Koszty raczej wszyscy znają. Udało się zaoszczędzić kilka Kpln.

Ile miałeś przejechane na pasku :?: Ja mam aktualnie 61 tyś mil i planuję wymianę rozrządu na przyszły rok :!: Napisz co dokładnie uszkodziło się - bo przy przeskoczonym pasku straty bywają duże :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...