Skocz do zawartości

Legacy I\/ LGT


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Daj znać jak ci się będzie jeździć na 18 ...

Wczoraj założyłem wreszcie te 18- tki !!! za parę dni opiszę jak trochę na nich pojeżdżę i dam fotki :!:

 

-- 22 lip 2011, o 16:07 --

 

Zgodnie z obietnicą parę słów o odczuciach jazdy na 18-tkach :!: Ciężej idzie - trzeba wyżej kręcić, na komforcie nic nie straciłem bo profil też mam 45, lepiej się czuje auto :!:

 

pogoda nie najlepsza ale pstryknąłem fotki

 

lgtna18.jpg

 

 

 

lgtna18.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witajcie, Panowie zastanawiam się nad sprzedażą mojego LGT 05 z uwagi na to, że dostałem służbowe auto i od kilku miesięcy samochód stoi i traci na wartości.

Samochód w pełni sprawny na liczniku ma 45000 mil, 2 kpl opon, w lipcu zrobiłem rozrząd w tamtym roku łożyska nówki z przodu( nie zakładam z reguły używek), poduszki silnika w styczniu (założyłem od STI co by mieć spokój), w kwietniu klocki tył, przymierzam się do przodu bo się kończą, samochód serwisuje w 4T.

Zanim go kupiłem samochód miał przygodę (tylne błotniki były robione), kupiłem wiedząc o tym, oczywiści po naprawie.

 

Pytanie do was, jak kształtują się teraz ceny LGT? może ktoś się orientuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Pochwalę się, założyłem do swojego LGT RedStuff na przód i powiem wam Panowie, że przez pierwsze 50 km ABS miał dużo pracy z racji przyzwyczajenia się do poprzednich klocków. Mam wrażenie, że tył nie hamuje, mimo że klocki prawie nowe Ferodo Performance. Szkoda, że Ferodo Ds2500 nie ma do naszych zacisków na przód, bo podobno są jeszcze lepsze. Dowiedziałem się również, że podobno japonce mają jakieś dobre klocki szeroko tam stosowane ( i pasują do LGT), może ktoś miał styczność? testował? jakieś opinie?

 

Podsumowując różnica znaczna, polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się, założyłem do swojego LGT RedStuff na przód i powiem wam Panowie

Dużo kosztują :?: bo na wiosnę też mnie czeka wymiana klocków :!: a jak mówisz że super to muszę się zainteresować :!:

Gdzie kupiłeś :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...