Skocz do zawartości

Legacy I\/ LGT


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

Juras ales go odpicowal- szacun

 

zakladasz LPG ?

 

Teraz też mi się już podoba - w tym kolorze to prawdopodobnie jedyny taki LGT w w PL :!:

Najbardziej podoba mi się ten dyfuzor z przodu :!: całkiem jak e EVO 10 i fokusie RS

 

Gazu nie zakładam :!: za mało pali :mrgreen:

 

Ma któryś z Was założone dodatkowe zegary :?: albo dysponuje zdjęciami jak są zamontowane w LGT :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sierak jaki masz środek skóra czy welur :?:

Dawaj zdjęcia środka :!: zewnętrznie b. ładnie ale wprowadził bym parę zmian !!!

Jeśli mogę doradzić to nie myśl nad 18 - tkami - felgami :mrgreen:

Dzisiaj nagrałem wydech i prześlę Ci linka na PW :!:

Ale mogę Ci zdradzić że dół jest Subarowy a powyżej 2,5 tyś cisza jak na limuzynę przystało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juras K środek jest wszystko poza nawigacją ...

 

Co do wydechu to raz już robiłem w pewnej firmie w Piastowie ;) i byłem bardzo zadowolony więc nie wiem czy znowu nie skorzystam z ich usług ...

Jedyne co bym chciał to taką ładną loteczkę ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juras ales go odpicowal- szacun

 

zakladasz LPG ?

 

Teraz też mi się już podoba - w tym kolorze to prawdopodobnie jedyny taki LGT w w PL :!:

Najbardziej podoba mi się ten dyfuzor z przodu :!: całkiem jak e EVO 10 i fokusie RS

 

Gazu nie zakładam :!: za mało pali :mrgreen:

 

Ma któryś z Was założone dodatkowe zegary :?: albo dysponuje zdjęciami jak są zamontowane w LGT :!:

 

 

Proszę:

Xl6YTh.jpg

 

albo coś takiego:

gigp39p37u31hpa193yb.jpg

Zwróć uwagę na wyświetlacz temperatury

link do produktu:)

http://www.gtboostgauge.com/

 

Wadziłem też zdjęcie z trzema zegarami na słupku kierowcy jak w imprezie czy evo, ale coś nie mogę odszukać zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem też zdjęcie z trzema zegarami na słupku kierowcy jak w imprezie czy evo, ale coś nie mogę odszukać zdjęcia

Widziałeś na pierwszej stronie naszego wątku :!:

 

dsc0321tb.jpg

 

Na słupku nie wyglądają żle ale najbardziej podobały by mi się na środku na desce :!: tylko nie ma otworu w desce :!:

pomysł - zegary zamiast schowka - nie wiem :!:

 

obiecany wydech

 

 

Dzięki Małemy Sti za nagranie

 

-- 11 kwi 2011, o 21:31 --

 

Jedyne co bym chciał to taką ładną loteczkę ... :)

http://allegro.pl/tylna-klapa-spoiler-s ... 05111.html

Dzwoniłem kiedyś do tego gościa czy sprzeda samą lotkę i powiedział że spoko ale ceny nie pamiętam :!: nawet nie musiałbyś malować :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co bym chciał to taką ładną loteczkę ... :)

http://allegro.pl/tylna-klapa-spoiler-s ... 05111.html

Dzwoniłem kiedyś do tego gościa czy sprzeda samą lotkę i powiedział że spoko ale ceny nie pamiętam :!: nawet nie musiałbyś malować :!:

 

Oooo dzięki ... calne dziś to zobaczymy.

A wydech daje rade ... fajnei gada :)

 

@Juras K

 

Tak oglądam te twoje fotki i bardzo mi się ten grill podoba ... chyba sobie taki strzele na wiosnę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem też zdjęcie z trzema zegarami na słupku kierowcy jak w imprezie czy evo, ale coś nie mogę odszukać zdjęcia

Widziałeś na pierwszej stronie naszego wątku :!:

 

dsc0321tb.jpg

 

Na słupku nie wyglądają żle ale najbardziej podobały by mi się na środku na desce :!: tylko nie ma otworu w desce :!:

pomysł - zegary zamiast schowka - nie wiem :!:

 

obiecany wydech

 

 

Dzięki Małemy Sti za nagranie

 

-- 11 kwi 2011, o 21:31 --

 

Jedyne co bym chciał to taką ładną loteczkę ... :)

http://allegro.pl/tylna-klapa-spoiler-s ... 05111.html

Dzwoniłem kiedyś do tego gościa czy sprzeda samą lotkę i powiedział że spoko ale ceny nie pamiętam :!: nawet nie musiałbyś malować :!:

 

Juras, fajnie warczy twoja bryczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajnie fajnie brzmi, czy da się uzyskać taki dźwięk(podobny) w N/A? co do spoilera tez pytałem ale coś nie był chętny gość do rozmów, ale powiem Wam ze kolega ma w N/A z 2004 roku taka lotkę i to w wersji EU czy to możliwe że miał oryginalnie od nowości czy ktoś przed Nim wpakowała taka dodatkowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajnie fajnie brzmi, czy da się uzyskać taki dźwięk(podobny) w N/A? co do spoilera tez pytałem ale coś nie był chętny gość do rozmów, ale powiem Wam ze kolega ma w N/A z 2004 roku taka lotkę i to w wersji EU czy to możliwe że miał oryginalnie od nowości czy ktoś przed Nim wpakowała taka dodatkowo?

 

Przed LGT miałem N/A, mogę śmiało powiedzieć, że NA lepiej brzmi niż LGT, LGT jest mocno wyciszony jak przystało na dobra limuzynę, wiec wystarczy trochę NA tłumik zmodyfikować (końcówki zamień na większe tak jak to Juras zrobił), i będzie jeszcze lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim poprzednim legacy ( wolnyssak ) miałem głośniejszy wydech i po czasie mnie to już wkurzało !! , w tym chodziło mi tylko żeby dół był bardziej subarowy a oryginał był taki nijaki a góra cicha i tak właśnie mam i jestem zadowolony!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suba! (:wink:) Fajne autko, tylko błagam(!) , nie naklej żadnego napisu "SUBARU" z boku, na szybie czy gdzie indziej :wink:.

Spoko :wink: nic już nie będę naklejał bo skończyłem mój projekt :!: nawet świnki nie mam :!: a z poprzedniego też wszystko poodklejałem bo mi się to przestało podobać :!:

Napisy to wiooooska :D

Jak są gustowne i dyskretne to spoko :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juras daj namiary gdzie kupiles te koncowki!

To nie były gotowce :!: kupiłem 2 rury z nierdzewki średnicy 114 mm i dwie 95 mm - 110 zł, kolega zespawał i wypolerował 50 zł a wspawałem sobie sam :!:

sorcerer jak u Ciebie z tym szarpaniem bo u mnie całkowicie objawy ustały po wymianie filtra powietrza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juras daj namiary gdzie kupiles te koncowki!

To nie były gotowce :!: kupiłem 2 rury z nierdzewki średnicy 114 mm i dwie 95 mm - 110 zł, kolega zespawał i wypolerował 50 zł a wspawałem sobie sam :!:

sorcerer jak u Ciebie z tym szarpaniem bo u mnie całkowicie objawy ustały po wymianie filtra powietrza :D

 

 

Do mnie filtr dopiero jedzie z UK, rodzinka na święta wraca więc mi przywiozą (można sporo zaoszczędzić ponieważ kupiłem K&N), wtedy się zobaczy. Tak jak pisałem samo tankownie 98 pomaga sporo. Ogólnie tragedii nie ma, da się żyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wreszcie się zmobilizowałem i pstryknąłem kilka fotek:

 

 

Bardzo ładny czarnuch :!: tapicerkę masz taką jak ja :!: grill oryginał czy zrobiłeś :?: felgi masz z jakim ET :?: myślę że coś koło 40 :?: najważniejsze że manual :D

 

a jakbym kupil 2 takie koncowki to dalyby lepszy efekt niz seria?:

Będzie lepiej !!! bo mają większą średnicę w środku ale długość jej powinna być 250 mm !!! ja takie mam i są na równo z dyfuzorem jak będą krótsze to będą za mocno schowane i nie będzie efektu wizualnego :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wreszcie się zmobilizowałem i pstryknąłem kilka fotek:

 

 

Bardzo ładny czarnuch :!: tapicerkę masz taką jak ja :!: grill oryginał czy zrobiłeś :?: felgi masz z jakim ET :?: myślę że coś koło 40 :?: najważniejsze że manual :D

 

Dokładnie ET=40, idealnie się mieszczą na 215/45/17, przy 225 mógłby już być problem z ocieraniem przy tych felgach.

Co do grilla, skoro pytasz, to jestem bardzo zadowolony z wykonanej przy grillu pracy :) - chodź planuję go jeszcze troszkę przerobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...